На какъв матрак спите?

  • 7 805
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Предстои ни закупуването на матрак за спалнята ни.Но съм пред голяма дилема-към коя фирма да се насоча и какъв да избера като тип-латексов,пружини и т.н.Не искам да е много скъп-да речем до 400лв. за размери 190-200.Моля ви ,помогнете ми да реша и избера!Споделете опита си!

# 1
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Моята спалня е с Тед, не мога да кажа обаче кой от всичките модели е.
На детето обаче миналата година взехме латексов- разликата е драстична, в полза на латексовият.

# 2
  • Мнения: 2 478
И нашия матрак е Тед,но нямам предатава точно какъв е.
Удобен е.

# 3
  • Мнения: 142
скоро си купихме латексов и разликата е огромна с пружинения. Така че според мен латексовият е по- добрият избор. Просто на сутринта се чувстваш наистина отпочинал и ги няма вече тези ужасни схващания.

# 4
  • Мнения: 601
ние сме ла Латекс , от каучук .
Води се ортопедичен и естествен , акарите не виреели в него.Възглавниците ни са също такива.Много съм доволна.
По скъп е от другите но си заслужава.

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
нашия е 2лицев ТЕД, ама точния модел незнам вече  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 619
а като цени?Как ги взехте?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 435
И нашият е Тед, също не помня вече нито модела, нито цената.... но пък съм много доволна от него Peace

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 12:32 от get_real

# 8
  • Мнения: 1 672
ние сме с матрак на НАНИ доволна съм нямам забележки двулицев е

# 9
  • Мнения: 601
моя е сразмери 190 на 175 преди 3 г. струваше 400лв. сега може би е с 100лв. по-скъп

# 10
  • Мнения: 79
нашия е на Тед двулицев,доволна съм,преди 4 год струваше 200лв.

# 11
  • Мнения: 430
нашите са на Екон от пенолатекс страхотни са препоръчвам ти ето линкhttp://matraci.start.bg/link.php?id=309299

# 12
  • Мнения: 2 170
Магнифлекс - Ортопедико !!! На по-удобен матрак не съм лягала... Hug

# 13
  • Мнения: 220
Тед  Peace но не се сещам какъв модел беше

# 14
  • Варна
  • Мнения: 204
Пенолатекс на Тед.Ами разликата с предишния е...., то няма прилика всъщност  Wink.Преди около 2-3 год. струваше около или малко над 400лв./190-145/.Успех.Това е важна покупка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт