Отговори
# 15
  • Мнения: 3 718
Ето тук го има клипа, а БТВ нещо се покриха, само ви подведох да ме гледате  Rolling Eyes
http://www.vbox7.com/play:9111b6a2

# 16
  • Мнения: 897
korina, ние като захлади към  седем ще сме в градинката до поликлиниката за около час Hug
Аз излязах към 5 и не съм прочела.Ходих на Герена.
Ето тук го има клипа, а БТВ нещо се покриха, само ви подведох да ме гледате  Rolling Eyes
http://www.vbox7.com/play:9111b6a2
Страхотен клип!!!! breastfeeding smile3521

# 17
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
zapis

# 18
  • София
  • Мнения: 1 946
Клипчето е невероятно! За съжаление аз така и не мога да разбера кои сте вие, Шаманке... Ще подскажеш ли като кажеш в коя секунда ви дават - нали има долу таймерче Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 308
Клипчето е толкова нежно, красиво и вдъхновяващо. Просто нямам думи ...... Направо настръхнах докато го гледах.  smile3501
Взех да съжалявам, че не си поръчах и аз тениска.
Макар че аз с мойто кърмене където ме свари, май не ми трябват помощни материали в подкрепа на кърменето. Ама ей така можеше да ми остане за спомен...

# 20
  • Мнения: 3 718
saxophone, аз съм с една плетена рокля, като на една кука с къса къдрава коса, а Алекс е най големия и най русия и почти не суче в клипа, по скоро прави магарии. Но ни има в 2.25 и 2.54 също  Wink

# 21
  • Мнения: 2 208
saxophone, честит рожден ден!!!!   ura
Пожелавам ти много здраве, щастие и много усмивки и весели моменти с дребосъчето!

# 22
  • Мнения: 897
saxophone, честит рожден ден!!!!
Шаманка, момента на 2.54 ми е любимия от клипа.

# 23
  • София
  • Мнения: 676
  saxophone, Честит Рожден Ден! Бъди здрава, обичана и любяща, постигаща мечтите си!
     

Корина, браво за темичката   bouquet.

Ванила, бърза адаптация с работата, а Миа да се разбират с баба Peace.

Шаманката, хубаво клипче  smile3501.

  Миналата седмица се отдадох на лятно почистване. Използвах, докато татито ни беше отпуск. Доста се поизморих, като се започна от прозорци, та до пране на пътеки, килими  Tired. Сега ние е пък свежичко  Hug. От днес сме си с Алексчо през деня и сутрин правим разходка в парка на "Герена".

# 24
  • Мнения: 3 718
saxophone, честит рожден ден и от мен!
Момичета, препоръчайте ми добър зъболекар в района. Трябва да си сменим нашата, а ми се иска да е близо.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 946
Благодаря на всички за пожеланията!  Hug

Аз ходя на зъболекар в нашата поликлиника и съм доволна. Казва се Анева и е много мила.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
dori,  bowuu Hug

happy birthday, saxophone!

# 27
  • София
  • Мнения: 6 258
Момичета, препоръчайте ми добър зъболекар в района. Трябва да си сменим нашата, а ми се иска да е близо.
Аз ходя при д-р Селвелиева в клиника Недялков на Дондуков. Много е мила, при положение, че аз съм голяма пъзла.

Дори, що не си казала, че си в отпуска? Дай да се видим. Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 676
Дори, що не си казала, че си в отпуска? Дай да се видим. Heart Eyes

  С голямо удоволствие  Hug. Казвай кога и да се уговорим. Преди обяд предимно сме в парка.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 877
Дори, що не си казала, че си в отпуска? Дай да се видим. Heart Eyes

  С голямо удоволствие  Hug. Казвай кога и да се уговорим. Преди обяд предимно сме в парка.
ах виеееее Crossing Arms искам и аз отпуска Confused 
и миа е там с баба си  Flutter пишете ми , ако я видите дали слушка  Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт