ползвате ли будилник?

  • 1 975
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ползвах, когато синът ми ставаше за училище, бебето не се будеше.

# 16
  • Мнения: 4 292
Аз винаги ставам в седем сутринта. Навик. Не ми е нужен нито будилник, нито аларма на телефон. Е, случвало се е да се успивам, ама не ми пука особено.  Wink

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
ако прочетеш внимателно ще видиш, че точно това съм имала в предвид точно телефон, но както и да е, споко записа се по темата.

Ами ако беше написала по- смислен начален постинг по темата си, можеше и да ми стане ясно, да  ooooh! И да, спокойна съм- как бих могла да изтърва подобна ценна тема?!
И още нещо- не си поставяй за цел да отговаряш на всеки, който изказва неодобрение за нещо написано от теб. Мишън импосибъл.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 296
Децата са нашият будилник  Laughing
Всеки ден по едно и също време започват нежно да жужат  Grinning
Peace
А когато дъщеря ми е на градина,включам алармата на телефона на вибрация.За да не будим малкия.

# 19
  • Мнения: 4 111
Преди да прочета темата заглавието ме подбуди да кажа - не, имам си, детето ми е най-сигурният будилник  Tired винаги звъни в 7, може по-рано, но никога по-късно...
На въпроса - когато искам да стана преди него си нагласям по-нежна мелодия на телефона и гледам да е на 1 ръка разстояние от мен, веднага го изключвам и детето не се събужда.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 105
Като тръгне на дтеска ще ползвам разбира се...кой нормален човек става сам в 6,30-7 часа...ако малкия се буди - негова работа, ако не, ще го будя...въсщност какво значение има дали е станал с теб или 5 мин по-късно???

# 21
  • Мнения: 3 376
Че какво и е на темата?
Всеки различни неща го вълнуват,има къде по-безмислени такива,аз не виждам защо се заяждате с момичето!

Мен аларма не може да ме събуди,нито на телефон,нито на будилник.Някой друг винаги трябва да го прави иначе се успивам.
Но дори и да не можеш да го нагласиш на вибрация не се ядосвай,защото тогава може и да не я усетиш и пак да се успиш.

Опитай от вечерта да се настроиш в колко трябва да станеш сутринта,потаряй си го преди да заспиш и ще видиш,че действа.Е,подсигури се и по друг начин разбира се. Mr. Green

Или опитай да приготвяш всичко от вечерта-дрехи,играчки и сутринта като станете само да се облечете и да излезете.

# 22
  • Мнения: 1 919
използвам алармата на гсм-а включена на вибрация, стой до главата ми и като се раз вибрира просто не мога да не се събудя, така детето не се събужда, или ставам 10-15 минути преди него за да мога да се облека и пооправя ако ще ходим някъде рано.Иначе будилник нямаме.

# 23
  • Мнения: 11 004
Когато ми се налага, използвам алармата на мобилния телефон. Апаратът е до главата ми и дори да е оставен само на вибрация, го чувам веднага.

# 24
  • Мнения: 3 929
Не ползваме будилник.Ами щом алармата на телефона ще събуди дъщеря ти,с будилника ще е същото  newsm78.Аз се будя точно с алармата на телефона си,с включването още вече съм се пресегнала и съм я изключила.Нагласила съм най-тихата мелодия.Малкия не се събужда,баща му също Mr. Green.

А и с времето започнах да се събуждам почти всяка сутрин няколко минути преди да звънне алармата.
Абсолютно! И аз съм така.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Ползвам алармата на телефона.

Общи условия

Активация на акаунт