Някой ползвал ли е маска за коса и лосион на марката Миосотис?

  • 34 552
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
За маските мога да кажа че са страхотни!Ползвам ги от поне 5години и двете редувам, но повече ползвам тази Peace

Би ли споделила за маската с мед.Аз сим ползвала само с костния мозък и съм доволна от ефекта,но сега се чудя между Миосотис с мед и на Seri

# 16
  • Мнения: 77
Аз също съм ползвала тази с костен мозък и бях сравнително доволна. Само дето ми мирише много неприятно. Т.е. не е гадно, но пък има по-хубави маски с по-хубав аромат на приблизително същата цена. А относно темата имаше преди около месец тема точно за маските за коса...

# 17
  • Мнения: 796
Аз съм супер доволна от червената маска с костния мозък. Прави ми косата мека и с много блясък. За тази цена не съм намирала по-добър продукт Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 695
ползвала съм червената маска и не е лоша  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, ползвам я от години... Наистина няма маска, която толкова добре да ми влияе на косата трайно. Но винаги, щом ми свърши кутията, си купувам някаква друга и като свърши, пак си взимам Миосотис. Косата ми расте по-бързо, коагато я ползвам.  Peace

# 20
  • Мнения: 35 961
червената маска за коса ми е любима
за други техни продукти нямам впечатления

# 21
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
 Ако не греша, близо 8 години ползвам червената маска. Боядисвам се в червено и косата ми е доста  гъста и чуплива, но много суха. Май не мога да живея без тази маска. " Изяждам" една кутия за 3 месеца. Не ми е сгъстила косата,но и след двете бременности ми стопира косопада.
 На мен мирисът й ми допада много.

# 22
  • Мнения: 277
Червената маска е просто невероятна. По - хубава маска не съм ползвала.
Ако знаете само ,ноктите ми колко хубави бяха, докато ползвах тази маска Grinning
Когато споделих с фризьора ми, че ноктите ми са станали по хубави, той каза , че това било нормално. (Нали пише, че съдържа костен мозък и плацента.)
Брей,ама това с ноктите преди колко време е било?Чувала съм,че преди маската е била много добра,но в последствие са я набъкали с химия.Това го казал уж някакъв специалист във форумите на абв  Rolling Eyes Нз колко е вярно...

# 23
  • София
  • Мнения: 9 475
Е, костен мозък и плацента...  Laughing
То не е нужно химик да го каже, но на самата опаковка, доколкото си спомням си пишеше, че са с растителен прозиход, т.е. синтез някакъв.
То, ако бяха истински мозъка и плацентата, маската нямаше да  бъде 8-9 лв. ами с още 0 отзад... Joy

# 24
  • Мнения: 544
Ползвала съм червената маска след всяко измиване-като балсам.Мисля, че е страхотна за цената си

# 25
  • София
  • Мнения: 4 751
Ползвала съм маската в червената кутия, наистина е хубава Simple Smile
Косата ми е доста сухичка и само хубави маски и балсами ми вършат работа, но с тази ефекта беше добър Peace

# 26
  • Мнения: 758
а какъв е този лосион?

# 27
  • Мнения: 1 434
На мен тази маска не ми понесе добре ... Не я препоръчвам   ..отиде на  боклука    Stop

# 28
  • Мнения: 485
Аз за трети път си вземам,лодлъгана от препоръки на приятелки ,но за съжаление при мен ефект никакъв,определено не е това,което беше преди години... #Cussing out Миналата седмица си взех на шега една на Афродита за 1.80 и да не повярваш доволна съм,косата ми е мека и с блясък.

# 29
  • Мнения: 4 496
Е, костен мозък и плацента...  Laughing
То не е нужно химик да го каже, но на самата опаковка, доколкото си спомням си пишеше, че са с растителен прозиход, т.е. синтез някакъв.
То, ако бяха истински мозъка и плацентата, маската нямаше да  бъде 8-9 лв. ами с още 0 отзад... Joy

Четох, че вече ползват нещо от рода на еко-плацента. Беше свързано с животните и животинските продукти. Thinking
Даже пъпешът има плацента. Обвивката на семките било плацентата. ooooh!
За костния мозък не знам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт