Отговори
# 15
  • Мнения: 699
Криси,  welcome welcome welcome аз съм сигурна, че ще имаш резултати.

Момичетааааааааа, аз съм си режимна  newsm68 newsm44 и да се поФаля коремчето веднага се спихна, нито кантар мога да извадя нито сантиметър, но дрешките са добро мерило. А и наистина се чувствам добре и не съм подута. Ей, ще ям само кисело мляко и диня със сирене, но няма да се предавам повече така. Голяма съм  newsm57

# 16
  • Мнения: 86
Супер, честито за бебока много се радвам .... МНОГО МНОГО ГОЛЯМА РАДОСТ.... Стискам палци всичко да  е наред. 

# 17
  • Мнения: 1 218
hayasy , стига бе жена , направи си заслужена малка почивка и сега с нови сили напред  Hug
Нормално е , лято е все пак, на където и да се обърнеш гъмжи от изкушения - спокич  Hug
А връщането към режима е истински благодат наистина , то и аз го изпитах на гърба си  Peace

tumpi , как си ти сладурка  ??? Hug Нищо не пишеш, как си, работиш ли, почиваш ли , единствено си спомням , че и ти беше опукала към 13 кила  newsm78  Аз , да ти се похваля, когато ходихме до Сф , ходих да потанцувам малко заедно с бебо... салса еееееееееееех  ....
Боже, обожавам тази музика , а танца е нещо ... изключително , направо сияех от щастие ...
Е ... не мога както преди да правя 10 завъртания на място , щото  Sick Sick Sick и ми се вие свят, ама до 2-3 пъти успявах  Flutter
Видях се с много познати от школата, абе беше една разкошотия ...
А ти , ходиш ли да денсиш ?  Party

# 18
  • Мнения: 86
Привет да успях да ги докарам до -14 което се е страшно много добре се чувствам . Ходя от време на време да зяпам танците, ама сега всички са на някъде.. Ще докладвам към края на месеца като настане сезона. Да натопис пръстчета в морето за мен, а аз ще се завъртя за Вас на една салса. Е голяма работа е този танц  bouquet

# 19
  • Мнения: 551

 newsm51 страхотни сте, благодаря ви за сърдечното приемане в групата.

# 20
  • Мнения: 1 241
Момичета, чета ви от време на време, но все не събирам кураж да си почна режима. Седи си на рафта вкъщи и кг ми не мърдат. Трябва ми малко мотивация (някак си се надявах Оги да ми я даде, но уви-явно съм била в лош период), но не мога да я намеря в нищо. Напоследък обаче усещам, че е време да се вкарам в релси.
Ще се радвам да ме приемете и да се отчитам при вас.

ПП:Пожелавам на Десика лека и безпроблемна бременност.  bouquet  bouquet
И Честит рожден ден, Фелинаbouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 699
DeLicIoUs Добре дошла, дай отчет веднага ако искаш. Няма да съжаляваш ако започнеш режима, а и ние сме добър стимул.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Момичета имам 1 въпрос:
Когато завършвате месеца /първия си месец/ и имате контролен преглед, предварително ли се обаждате, за да си запишете час или какво? ...
 Как стават работите тогава?  Crossing Arms
Искам да кажа, че когато си завършил месеца и имаш контролен преглед/моят ще е по SKYPE-а/, ако не се обадиш може да е зает Оги. Изобщо какво се прави?

# 23
  • Мнения: 1 241
Хаяси, мерси за посрещането. Ще се отчета като сваля нещо.
Искам да кажа, че когато си завършил месеца и имаш контролен преглед/моят ще е по SKYPE-а/, ако не се обадиш може да е зает Оги. Изобщо какво се прави?
На мен ми каза, тъй като прегледа ми трябваше да е на 23, да му се обадя на 20 да се разберем за час.

# 24
  • Мнения: 1 218
DeLicIoUs , добре си ни дошла и ти сладурка  Hug  welcome
Скачай на масата, днес празнуваме , на режима такова  .... сме му показали червен картон и набиваме забранени неща  Mr. Green
Ама от утре нема лабаво, всички ще сме режимни та дрънка  Mr. Green
Хайде с нас и ти  Hug За мотивацията , ше те държим изкъсо да знаеш  Naughty  Mr. Green  Hug

tumpi , непременно да врътнеш едно танцче и за нас с бебо   Party
Пък аз ще потопя гъзето в морето и за теб   Mr. Green
14 кила в минус - УХА, бравосТТТТТТ , ти си истински герой  Hug

# 25
  • Мнения: 649
Ей сладурки как сте?

Днес сте много активни, което ме радва.
Добре дошли на всички нови мацки, и скорошни резултати.

Джинджи ти като говори с Оги какво ти каза за режима и бремеността? Само грамажите ли ти увеличи или добави и нови храни?
Защото аз имам чувството, че в момента мога да ям само тестени, което е ужасно.
Поне ми мина периода на  Sick, че беше отврат това. Ама сега много ми се яде от около седмица и взе да ми настръхва косъма. Щото не искам още от началото да качвам.

А относно сините гащи ти благодаря. И ние за момче сме се настроили ама ще видим. Аз имам някакво вътрешно усещане, дано не ме лъже.

Хаясче приключихте ли с ремонта най-накрая?

# 26
  • Мнения: 699
Деси, още не  Cry ooooh! smile3511 smile3515 smile3516 smile3514 newsm45
Ужас, поне още 1 седмица ще сме в ремонт. Дано поне след това да имам време да си изчистя и оправя, май ще карам мъжо да си взима отпуска да гледа детето, а аз да вършея из къщи на спокойствие. То малкото вече спи много по малко и едва се оправям, сама не седи вече иска да я разхождаш и да се занимаваш непрекъснато с нея. Ама карай ще мине и това.

# 27
  • Мнения: 699
Къде сте бе момичетааааааааа. Да не купонясвате в чест на Фелинчето.
Пак ми се провали режимния ден, тепърва ще излизаме с детето на разходка и ще пазаруваме, а ще трябва и да изчистя и чак като легне да спи малкото тогава ще вечеряме. Тъй ще е май докато не приключи гадния ремонт. Утре трябва да сложат ламината, после и балкона да се направи и то стана................................................................... ужас, край няма. А най-лошото че мойто мъж е командировка 2 дни. Баси.

# 28
  • Мнения: 3 118
Здравейте мили деца!
Как сме тази прекрасна вечер? аз си купих най накрая степерчету и много му се кефя  Mr. Green

DeLicIoUs, ще подхванеш режима когато му дойде времето. Аз когато го намерих бях изчела толкоз много за всякакви режими и бех кат удавник със сламка  Mr. Green Може би просто нямаш още нужда от него, тва е. А от нас тук по-голям стимул нема! И сме му такава реклама на Оги  Mr. Green

Фелинчееее  Hug Hug Hug Hug Hug
Честит ти рожден ден, пиле шарено!
Нека всеки ден за теб разкрива най-ценните неща в живота!
Да виждаш цялата радост на земята, когато погледнеш мъжа до себе си!
Да си обградена винаги от верни другари и здравето и късмета никога не те напускат!




Хаясче, спокойно бре душата! Я му дай малко релакс, пийни една биричка или изпуши една цигара спокойно!
Сичко ша е ок! Затвори очи и си помисли колко ще е уютно у вас след края на ремонта само, а!  Sunglasses

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 21:37 от pitt_76

# 29
  • софия
  • Мнения: 290
Аз стягам багажец ,че в петък заранта отиваме с милото на Слънчев бряг Simple Smile)))А как ми се яде сладкооооооооо , ама стискам ,че дрги ден голата истина ще лъсне

Общи условия

Активация на акаунт