Кога изведохте бебето навън?

  • 24 966
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 447
Моят син е зимно бебе. Декемврийче.
Първо го "тренирах" на терасата
няколко дни. И така мисля, че на
10-тия ден вече бяхме на разходка.

 Peace

# 46
  • Мнения: 3 550
Май беше на 2 седмици, когато излязохме на разходка за пръв път. Преди това се адаптираше на терасата. Никога не съм отказвала на приятели, роднини, съседи да гушнат бебето ми.

# 47
  • Мнения: 2 807
До 17-я ден и тримата. (по-рано ми беше невъзможно, заради тежки раждания)
Мони на 21 дни вече беше и на планина  Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 587
Синът ми беше на 10 дни , когато излязохме за първи път навън. Не съм го държала преди това за адаптация на тераса и такива неща. Е, да първата ни разходка беше едва 30мин., но след два-три дни вече се разхождахме по 2-3 часа.

# 49
  • София
  • Мнения: 23 096
Ние сме лятно бебе и я изведохме навън около 14-ия ден! Не съм давала да я пипат... Интелигентните хора знаят много добре че не трябва, а на останалите съвсем меко съм обяснявала, че не трябва да я пипат, защото е прекалено малка и имунната й система е още много крехка  Peace

# 50
  • Мнения: 116
 Изведох малчо за първи път на 14-тия ден за 10 мин. в двора. И така всеки ден след това увеличавах с по 5 мин. На 30-тия ден ни беше първата "истинска" разходка за около час.

# 51
  • Мнения: 328
Аз я изведох на 10-12 ден някъде там за по 5 мин после на следващия 15 и на по следащтия 30  и т.н.Но се в двора,а вече пред хора и непознати чак на 40 ден.Поверие Peace

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Роден е в края на май. Първата разходка продължи 1ч., на 8мия ден.

# 53
  • Мнения: 370
С първото ми детенце излезнахме на разходка на 20-ия ден,а той е роден септември.Но сега с второто на 10-ият вече бяхме по разходки.То беше толкова хубаво времето,че нямаше как да стоим затворени в къщи.

# 54
  • Мнения: 5 183
На 3 ден след изписването го разхождах с коли4ката из двора, значи е бил на 6 дни.
А на разходка в парка излязохме след още 2-3 дни.

# 55
  • Мнения: 200
На третия ден бяхме навън.Една малка разходка, все пак е новородено! А детето и като порасна не съм давала да го пипат много хора.

# 56
  • Мнения: 111
на 15-я ден

# 57
  • Мнения: 109
Ние първоначално седяхме по 15-20 мин. на балкона,защото уцелихме дъждове,след изписването.Първата ни разходка беше за 30мин и беше на 3 седмици.На месец и половина беше и първото му дълго пътуване,за Коледа ходихме на гости в София  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 554
на 10 ден,бяхме на вън,но никой не го е пипал Naughty само мама и тати си го мачкаха Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 1 524
Много скоро след изписването, но дали беше на 5-тия или 7-я ден от раждането не помня.

Общи условия

Активация на акаунт