Кога изведохте бебето навън?

  • 24 952
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 258
На 13 ден излязохме на разходка Hug, но сигурно по-рано щяхме да излезем ако беше хубаво времето и имах сили (бях с тампонада след голям кръвоизлив)

# 91
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс не помня кога я изведох за пръв път  Rolling Eyes

Малкия все още не съм го извеждала, но той имаше трудна адаптация след раждането, беше и в кувиоз и ме предупредиха от болницата да изчакам повече с излизането и контактите с хора.

# 92
  • Мнения: 90
Моята бебка я изведох на 18-ия ден и съжалявам,че не я изкарах навън по-рано. Иначе не съм се притеснявала да я гушкат,ама тя в началото само спеше и ядеше,и никой не смееше да я взима да я гушка спяща. Идваха гости в началото-роднини и приятели,ама нямах притеснения

# 93
  • Мнения: 58
Сина ми е роден февруари. Първата му разходка беше, когато бе на 20 дни. Тогава никой не ми е напирал да го пипа, сега ми е голям зор да го увардя.

# 94
  • Мнения: 242
на 22 ден от раждането

# 95
  • Мнения: 2 438
Около седмица след изписването.

# 96
  • Мнения: 76
на шестия ден след изписването бяхме "официално" на разходка с малкия  Simple Smile роди се през октомври и не искахме да изпуснем и последните слънчеви и по-топлички дни Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 2 296
Привет млади майчета! Моля ви споделете, колко време след раждането изведохте бебчето си навън, и позволявахте ли на познати съседи, познати, приятели и т.н. да го пипат и гушкат?! Все пак навън е доста замърсено, хората пипат и гушкат кучета, гр.транспорт, и други не много чисти неща, не е ли опасно за бебче , което още няма имунна защита? Трябва ли да го пазя от гушкане и пипане от други и колко време? и, ако не давате, как им обяснявахте защо не давате да го пипат и гушкат без да ги обидите, че не са хигиенични?!
И двамата около 10-ия ден съм ги извеждала за първи път.По отношение на гушкането не ми се е налагало на някого да
обяснявам защо може или не може да са гушка и пипа бебето.Познатите и  съседите само надзъртаха отдалече да го видят,след
втория месец започнаха по-близките контакти с по-близките ни хора.
Смятам,че е въпрос на възпитание и елементарна култура,ако липсва-следва да се напомни.

# 98
  • Мнения: 510

На 2-та седмица.Не можех да забраня да го гледат, но не съм давала да се пипа( никой не е и посягал в интерес на истината) и не съм канила гости вкъщи..,ако е идвал някой не е влизал при детето.

# 99
  • Мнения: 472
За първи път я изведох на вън на около 2 седмици. Не ми се е налагало да изпадам в ситуация, в която някой непознат или познат да се е пробвал да я пипа и пр. Предполагам обаче, че в прав текст бих казала, че не е редно.

Общи условия

Активация на акаунт