АПРИЛската дружина заедно е веч година!

  • 10 412
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 534
Doroty_d  ама толкова ли е зле положението там или просто както си написала неискаш да да я държат и гушкат,каква е тая борба за беба бе те толкова ли я превземат

milena1976 честита ви месечинка

# 271
  • Мнения: 1 095
Миленка,честита годишнина на Мимето ! newsm67  Gift  bigdance2 newsm18  costumed034

Честито и на останалите бебочета !!!  Party Time Tada  ura

Ева Мери,честита годишнина!!! newsm76 Two Hearts luvbed married

# 272
  • Мнения: 1 095
Doroty_d   ама толкова ли е зле положението там или просто както си написала неискаш да да я държат и гушкат,каква е тая борба за беба бе те толкова ли я превземат

milena1976 честита ви месечинка
Те са много досадни и умални,а аз по отношение на детето съм Звяр към тях   Joy

# 273
  • Мнения: 134
здравейте   bouquet
ето един поздрав и от мен поздрав !
хей Ваня добре дошла макар и за такъв повод   bouquet Аз съм на мнение ,че не може да обобщаваме вредата и ползата от климатика  Naughty на мен климатика ми действа по-същия начин запушва  ми се всичко ,почвам да кихам ,кашлям  ooooh! трагедия съм имам и колежки (бивши) като бяхме на смяна не пускахме нищо духащо ,защото това значеше да не се явим на работа следващите дни  ooooh!
eva_merry честита ви годишнина   bouquet още дългииииииии години да се обичате !!!
честито и на всички други празнуващи !!!  Както и на сладките ни месечинковци !!! bouquet
Лурдес много е сладка ЛИдка   bouquet  Hug
целувам ви засега   bouquet

п.с Дороти видях поста преди да публикувам  Embarassed споко и аз съм същата като е Стефи в чужди ръце и лошо ми става  ooooh! почвам да се потя да нервнича и набързичко си го взимам  Rolling Eyes може и да съм луда ама .........  Hug

# 274
  • Мнения: 1 080
Дороти, споко бе жена няма да им го даващ на зверовете или ако го вземат бягай надалеч да не гледаш, че знам за какво ми говориш.
Ниее сме с 37.4 темп. днес - педи каза, че е опт ваксината и да давам панадолче и да не излизаме по жегата и така сега си гукаме в къщи..........

# 275
  • Мнения: 6 713
Ниее сме с 37.4 темп. днес - педи каза, че е опт ваксината и да давам панадолче и да не излизаме по жегата и така сега си гукаме в къщи..........

Стефинка, и ние така дигнахме първо 37.7, после падна на  37.4 и това беше! Peace

 doh
 doh

Честити месечинки на бебоците!!!!
  bigdance2 newsm18  bigdance2 newsm18 Tada  ura

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 13:52 от ЛУРДЕС

# 276
  • Мнения: 200

milena1976 ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА ! И НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ ДНЕС ЧЕСТИТО!



Според мен климатика понсая различно на всеки организъм, както при хората така и при бебетата, за това на някои хора (като мен) им трябват 5 мин на климатик и са хремясали а други не им пречи въобще. За това си мисля че е напълно възможно бебоците да хремясват от климатик. Като се возим с такси и с Габи , моля шофьора да спре климатика, заради бебето  Peace Габи е така само да я духне, я на разходка, я някъде другаде и следващото ако е зелено  Peace

Дороти и аз съм така, само когато ВАско я гушка и си играаят съм спокойна, иначе почва да ми тъка отвътре и се чудя какво да направя за да си я взема пак  ooooh! Много се инзервям  Embarassed

# 277
  • Мнения: 319
момичета вижте това Wonderful black baby with blue eyes

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 328
Дороти, ние утре пътуваме към свекитата  Mr. Green Аз горе-долу нямам нищо против да я гушкат, ама бабата ни е възрастна и като я вземе, я слага в легнало положение. Мимето пък надава вой от недоволство и започва да се гърчи да се изправя и на мен в този момент ми се изправя косата /а тя е доста къдрава, вярвайте ми.../ и веднага скачам да си взема детето. Знам, че им е единствено и дългочакано внуче, ама не съм спокойна. Иначе дядо й не я взема, но пък й пее революционни песни с музика на "Зайченцето бяло"  Laughing Голям смях падна, когато с тези песни успя да я приспи  Laughing Иначе от сега се въоръжавам с търпение...  Rolling Eyes

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 2 528
desita79, щом са ви малко коричките, пробвай със зехтин. Затопляш леко, намазваш обилно и да постои така. Преди банята изресваш с гребенче (има едни бебешки с топченца накрая, да не се нарани главичката).
galivo, има го и това, което казваш при някои псевдо-лекари-печалбари. Има го и обаче наистина сериозен проблем със стерилитета. Над 250 хиляди двойки- това по статистика, а като се има предвид, че за българина е срамно да споделя такъв вид проблеми, то една голяма част от хората остават извън нея. Тук не се броят и тези, които имат вече 1 дете, но не успяват за второ- ама това си е пак стерилитет, нали?  За съжаление в България държавата никак не се бори с проблема, а процедурите наистина струват скъпо. За сравнение- в някои близки до нас държави се плащат до 10 процедури инвитро на двойка! Така че е много тънка границата кога се прекалява с несъществуващи проблеми и кога трябва да се вземат незабавни мерки.

# 280
  • Мнения: 1
Здравейте момичета аз една от пасивните участници във форума но никога не съм се отказвала да ви чета и така една година.винаги когато съм имала въпроси те са били вече коментирани  и не се е налагало да пиша.Но сега имам един въпрос.Понеже ни предстои да ходим на море ще помоля мамите който са ходили да споделят какво трябва да си подсигуря и какви предпазни мерки да взема прямо Дани така че да не се получи някой инцидент.Като например каква марка масло да взема ,сироп че Панадол да вземали и.т.н. Simple SmileЧе ми е малко притеснено.Блъгодаря ви предварително.

# 281
  • Мнения: 200
 

Сисе и това видях на подобни- Black and White Twins
A  на негърчето са му страхотни очите  Crazy

# 282
  • Мнения: 23
Здравейтееееее!!!

eva merry Честита ви годишнина! Да сте живи и здрави и още дълги години много щастливи заедно!   loveuuu

Честити месечинки и на бебчовците родени на днешната дата!  Tada

Дороти, не си единствена в чувствата си...  Peace Аз съм същата - спокойно ми е само когато таткото, майка ми или баба ми го гушкат, но вземе ли го някой от свекърите направо настръхвам... Въобще не искам да им го давам, но няма как... Не знам защо... Не мога да го обясня и за съжаление не мога да го прикривам... Та затова когато искат да извеждат Алекс на разходка им го давам, макар и с неохота, но никога не излизам с тях, точно както е казала Стефинка за да не гледам и тогава не го мисля толкова  ooooh!

Лурдес galia ilieva не е нова априлска мама, има я дори на 1-ва стр. Peace, просто вчера се запознах с нея наживо и се разбрахме да се разхождаме в близкия до нас парк  Wink

Sisee наистина много рядко срещана и впечатляваща комбинация на черно бебе със сини очи. Много е красиво!  Heart Eyes

jul абсолютно съм съгласна с теб!  Peace Когато са налице истински здравословни проблеми, естествено е човек да се възползва от постиженията на съвременната медицина! Самата аз бях на път да го направя без да се колебая. А за проблемите със финансирането на процедурите знам, наистина е кошмар!  Peace Но когато диагностицират някоя жена със стерилитет и след това забременее по абсолютно естествен начин, как да вярваш на диагнозата, съпричастността и мнението на тия тъпаци!!!  #Cussing out
Тук е мястото да кажа на всички мами преминали през изпитанията на проблемно забременяване и подобни стимулации или ин-витро процедури... Момичета шапка ви свалям за смелостта, упоритостта, силата на духа и издържливостта ви!  Peace  Hug  newsm51

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 14:29 от galivo

# 283
  • Мнения: 6 713
Момичета, пускам новата тема, че излизаме навънка, пък да не минем 16 страници Mr. Green


siska_r, питай мамите и в новата тема! Peace Hug

Галиво,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт