Откраднаха ни количката

  • 9 478
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се учудвам. На брат ми колелото \заключено\ му откраднаха посред бял ден от 8ет.
Бе то и да пита......ефект - количката е хванала вече крачета #2gunfire

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Само мога да кажа, че много съжалявам. Знам какво е усещането. Моята я откраднаха пред консултацията. Една от сестрите ми се скара, че влизам с количката, взех детето и отидох да попитам нашата лекарка. Излязох обратно след минута, буквално, разстоянието беше три метра. И вече я нямаше. Бебо беше на 4 месеца. А в полицията ни се присмяха. Twisted Evil
Беше отдавна, говоря за големия син, но гадното чувство си остава.
Съжалявам, може пък да се намери. fingerscrossed

# 17
  • Мнения: 770
Слизах до долу, огледах по етажите, питах фризьорката до входа, но нищо не е видяла, което ме навежда на мисълта, че количката най-вероятно е още във входа. От Красна поляна сме, срещу пазара.

# 18
  • Мнения: 1 341
Много неприятно, но е факт, че се случва и то не рядко!
Дано я намерите, въпреки, че се съмнявам.

# 19
  • Мнения: 804
БЪРЗО позвъни на максимално много комшии и им обясни какво е станало. По възможност го направи с двете дечица на ръце. Който е взел количката трябва да я изнесе. А българите сме си свирепички, само надъхай комшиите и да видиш как ще се залепват по шпионките, като чуят някой да слиза по стълбите.
Дано докато сваля откраднатата колички си счупи краката тази гад мръсна...  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 668
БЪРЗО позвъни на максимално много комшии и им обясни какво е станало. По възможност го направи с двете дечица на ръце. Който е взел количката трябва да я изнесе. А българите сме си свирепички, само надъхай комшиите и да видиш как ще се залепват по шпионките, като чуят някой да слиза по стълбите.
Дано докато сваля откраднатата колички си счупи краката тази гад мръсна...  #2gunfire
Peace

# 21
  • Мнения: 494
И аз ти съчувствам,дано да имате късмет да я намерите. А иначе какво да ти кажа, в Германия това май е спорт, масово се крадат колела и детски колички,без майтап. И ние олекнахме с три колела. smile3511Ама zдраве да е!

# 22
  • Мнения: 2 374
Оф гадна работа.....съчувствам ти.И все пак бъди благодарна,че не са ти откраднали децата,тук преди седмица откраднаха 2 бебета и върнаха едното без бъбрек.....ужасни неща стават...нямам думи.

# 23
  • Мнения: 2 100
Ох, какви са те изказвания да не си оставя количката долу?!?! Аз с мойта не мога да се качвам и слизам всеки ден, а за близнашка не ми се мисли! Жената въобще не е виновна, че са й взели количката! И аз си оставям количката долу, аз ли ще съм виновна ако ми я откраднат? ooooh!
Не мисля, че е във входа, с по скоро фризьорката не е видяла...мое мнение Peace

Но за всеки случай madchen ти е дала добър съвет Wink

# 24
# 25
  • Мнения: 668
КАК МЕ НАПЛАШИХТЕ Биа*днес сутринта ми се развика една,че влизам с детето и с количката в магазина и аз и казах,че няма как да го оставя сам и се извинявам даже,боже ooooh!!Вече няма да се извинявам май

# 26
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ами вече ще знаете,че количка пред врата не се оставя.Дърпали сте дявола за опашката.Ако знаеш колко жени познавам,дето по същия начин са им откраднали количките.Дано повече майки прочетат какво ти се е случило и не постъпват като теб.

 Sick   Много окуражителни думи......

# 27
  • Мнения: 117
Не се учудвам. На брат ми колелото \заключено\ му откраднаха посред бял ден от 8ет.
Бе то и да пита......ефект - количката е хванала вече крачета #2gunfire

 Joy а на моя брат колелото го откраднаха посред бял ден от 8-ми етаж, заключено с дебел синджир и голям катинар за метална тръба.. въпреки "охраната" от баби пред входа..
 нищо невероятно няма вече по тоя свят, а тези дето иначе гледат, го правят само когато е до клюките..
съчувствам от сърце на майката, в кръга на майтапа - ние се прецакахме да си купим много грозна количка и след като осъзнах колко е грозна всъщност, съм се молила по 5 пъти на ден да я открадне някой, та да имам повод да взема нова..  hahaha Не ме огря, явно и за крадене не е ставала...

# 28
  • Мнения: 2 374
КАК МЕ НАПЛАШИХТЕ Биа*днес сутринта ми се развика една,че влизам с детето и с количката в магазина и аз и казах,че няма как да го оставя сам и се извинявам даже,боже ooooh!!Вече няма да се извинявам май

Да се извинявам?????Как пък не да не е забранено в магазините вече да се влиза с количките?
Не недей да се плашиш,аз просто споделям нямам за цел да плаша когото и да било.....просто си пазете децата...и всичко тяхно. Peace

# 29
  • Мнения: 2 111
Според мен количката е още във входа и най-вероятно ще изчакат да се стъмни,за да я изнесат.Идеята да се уведомят повече комшии е добра,за да се оглеждат за нещо подозрително.Все пак количката е голяма и дори да я опаковат пак ще прави впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт