При изписване на бебето??????

  • 15 058
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 121
не  и не само ти е до гости тогава прибрахме се сами а гостите бяха пред родилният дом изписаха ни и си тръгнаха

# 61
  • Мнения: 1 335
Аз събрах гости - роднините; едва ли бих го направила пак, хем не сме в гарсониера. Просто след като ни изписаха имах нужда от спокойствие, а 5 часа след това вместо да си легна, аз трябваше да се правя на домакиня. Не ти го препоръчвам Simple Smile

# 62
  • Мнения: 583
Никакви гости, бебето и майката имат нужда да се отдъхнат, да свикнат с новата обстановка у дома, да се опознаят с таткото и т.н. Вечерта след раждането вкъщи е имало купон, когато ни изписаха само двете баби присъстваха.

# 63
  • Мнения: 756
Само семеиството ми беше в кьщи,доидоха на изписването и след това у дома.Бебето си беше в отделна стая. Heart Eyes
  последното , което е необходимо са гости

# 64
  • Мнения: X
Ние също сме в гарсониера ,но не мисля да каним гости.Единствените които ще дойдат са бабите и дядовците.А бебка мисля да е за малко при нас и после ще си е в спалнята.
Иначе гости ще се съберем като отидем при едната баба на гости в Ловеч ,а другите гости като сме си на Плевен при другата баба.Това обаче ще стане след време.

# 65
  • Мнения: 1 919
Аз събрах гости - роднините; едва ли бих го направила пак, хем не сме в гарсониера. Просто след като ни изписаха имах нужда от спокойствие, а 5 часа след това вместо да си легна, аз трябваше да се правя на домакиня. Не ти го препоръчвам Simple Smile
много добре казано...последното нещо когато се прибрах ми трябваше 10 човека да вървят след мен и да ми дават съвети...ни приемах ни предавах..просто бях изморена и имах нужда от почивка.....

# 66
  • у нас
  • Мнения: 5 725
Вторият път у дома дойдоха всички след изписването. Стана голяма дъндания. Бебето се дразнеше от шума. Тъй че определено без гости  Peace

# 67
  • Мнения: 3 929
Никак не е уместно гостите да бъдат в една стая с едно току що родено бебе. Вкъщи дойдоха най-близките ни - майка ми, етърва ми и девер ми, но бяха във всекидневната и млизаха в стаята с бебето с маски. Да не говорим, че на теб едва ли ще ти е до гости, но ти си знаеш.

# 68
  • Русе
  • Мнения: 526
   След изписването отидохме първо у моите родители. Дойдоха и свекъра, свекървата и лелите. Бебето спеше в другата стая. Събирането беше приятно, почувствах се добре, заобиколена с обич и подкрепа от най-близките ми хора. Но аз не съм шетала, всички ме глезиха Grinning

# 69
  • Мнения: 689
Не съм събирала гости. Таткото ги беше поканил още вечерта, след като бях родила, та мен ме нямаше на данданията. Още бяхме в болницата с малката. Много съм му благодарна за това, защото като се прибрах у дома, наистина имахме време да си починем и да се видим само тримата. Гостите бяха хапнали, пийнали преди прибирането ни, домът ми беше чист и подреден, около кошарата ни чакаха всички подаръци за малката и така...

# 70
  • Мнения: 311
Не съм събирала гости. Таткото ги беше поканил още вечерта, след като бях родила, та мен ме нямаше на данданията. Още бяхме в болницата с малката. Много съм му благодарна за това, защото като се прибрах у дома, наистина имахме време да си починем и да се видим само тримата. Гостите бяха хапнали, пийнали преди прибирането ни, домът ми беше чист и подреден, около кошарата ни чакаха всички подаръци за малката и така...

Съгласна съм с това мнение. И който те уважава и иска да те поздрави, това се прави при изписването. След това се прибирате само вие и мъжа в къщи.

# 71
  • Мнения: 9 973
не съм събирала никой

# 72
  • Мнения: 864
Не.Даже помолих само мъжът ми да дойде на изписването.

# 73
  • Мнения: 14 133
Не сме събирали гости. В деня на раждането татито се почерпи с кумците.  Wink
Поздравиха ни на изписването от АГ-то и се прибрахме на спокойствие 3-мата вкъщи.  Peace

# 74
  • Мнения: 1 586
Не сме събирали гости, въобще не смятам,че е удачно съвсем новородено бебе и куп хора на главата му........ ooooh!при нас дойдоха само бабата и дядото на изписването и до в къщи!

Общи условия

Активация на акаунт