Мразите ли ги?

  • 3 180
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Седя си тука, midsummer e... народа празнува със семействата си, а аз сама клеча пред компютъра и си мисля къде бях по това време миналата година, какво правех... подобни.
Мисля си и за бившия, за какво голямо нищожество се оказа, за колко много мъка ми е причинил... и за какви са чувствата ми към него...
Омраза? Любов? Обич? Що ли изпитвам към него... не знам.

А вие? Наясно ли сте с чувствата си към бившите? Мразите ли ги или са ви напълно безразлични?

# 1
  • Мнения: 6 472
В началото го мразех! Ауууу само колко мнооого го мразех smile3511 Ма сега вече ми е толкоз безразличен, че повече няма на къде Whistling Но ми бяха необходими 2 години, за да престана да го мразя и да го третирам, като вид мека мебел.

# 2
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Уф... никога не е късно някой да те разочарова, за съжаление Close. А в твоя случай направо ти се възхищавам на силата на духа, добре е, че я имаш.

От собствения ми горчив опит - този, когото имаш основания да мразиш, ти става безразличен тогава, когато в живота ти се появи някой друг, който си струва - пътят до това е много труден и дълъг обаче. В началото е най-тежко, но не унивай.. слънцето все пак изгрява  Flowers Rose някой ден

# 3
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз в началото го мразех бешеме яд и на мен самата за грешката която бях допуснала  #2gunfire ..но после ми мина и сега ми толкова безралично че няма накаде  Laughing, хич не се затормозявам с неговата личност Mr. Green

# 4
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Вече не-отначало беше смесено чувство-остатъци от обич и обида,после дойде омразата,сега безразличие премесено със съжаление newsm11Добре, че преодолях гнева си -прикотка вече отгледаните и пораснали момчета при себе си с пари и лъскава фасада и не ги пуска да идват тук!Но от толкова примери и случаи в живота съм разбрала,че живеещите в лъжа,подлост,двуличие и грандомания-един ден си получават заслуженото по един или друг начин!Да е жив и здрав smile3533

# 5
  • София
  • Мнения: 39 811
мама мразеше баща ми, страхуваще се. И аз прихванах нейната омраза. Сега тя вече не изпитва нищо, но май продължава да се страхува. А за мен баща ми все едно никога не е съществувал - нито обич, нито омраза, "един непознат"

# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
На моменти го мразя,на моменти го сьжалявам,на моменти...........................все ми е тази.Но оби4 сьс сигурност не е останала ,само 4уството да си загубил неЩо ,заради ,което си прекарал 5 години от живота си, и което страшно много си оби4ал.
4уството ,4е някой ,който те е оби4ал ве4е го няма и сега неговата оби4 се е превьрнала в неЩо сьвсем друго.

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
хм с риск да ви досадя - дами, понякога и аз го МРАЗЯЯЯЯЯ особено сега дебеличка, с ревящо хлапи, в жегата, сама, с чентите в зъби и количката пред мен... дори и с него-  много често си сама с детето! просто си спомнете колко често сами сте се оправяли и с него наоколо!
жената винаги е пре..на /много ви моля простете ми грубия език ама наистина така се чувствам/ - само дето в някои случаи поне дете получава в края  Wink
може би имате едно предимство - можете да сте безразлични към бившия - докато настоящия винаги е виновен  Wink
ЛЕко лято и повече положителнти емоции!

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
хм с риск да ви досадя - дами, понякога и аз го МРАЗЯЯЯЯЯ особено сега дебеличка, с ревящо хлапи, в жегата, сама, с чентите в зъби и количката пред мен... дори и с него-  много често си сама с детето! просто си спомнете колко често сами сте се оправяли и с него наоколо!
жената винаги е пре..на /много ви моля простете ми грубия език ама наистина така се чувствам/ - само дето в някои случаи поне дете получава в края  Wink
може би имате едно предимство - можете да сте безразлични към бившия - докато настоящия винаги е виновен  Wink
ЛЕко лято и повече положителнти емоции!
ИзобЩо не ни досаждаш даже,4е то това все едно аз сьм го писала.............и се 4удя.......заЩо пьк не се разделихме с моя хубавец ,докато носих кьсите поли4ки........а сега то4но ,като сьм с 30 килограма отгоре и кьси поли само си сьнувам.
Мила не си преебана ,само  си помисли!Ти си жена,той мьж ,ти можеш да забремееш той не ,ти можеш да усетиш 4овешкия живот в теб ,той не.Ти можеш всяка ве4ер да лягаш в леглото(в твоя слу4ай) знаейки ,4е детето е до теб (или при теб),а той не може .
Като ти стане кофти сеЩай се, за мен  bouquet не си сама ,препологам ,4е никой не е искал да се стигне до там докьдето сме сега,но.............тук сме ..........
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде ако се сетиш за мен ,Ще те 4ерпя едно кафе,4е нали и за мен някой трябва да се сеЩа Laughing

# 9
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Споко Вал, сещаме се за теб. Нали за това си направихме наш форум, за да се сещаме една за друга и да си помагаме, поне морално.
А по темата, колкото и тъпо да звучи, това говедо което в момента си развява някои части с друга мацка, и се живее живота, пусто не мога да го намразя. Все още го обичам и все още много ме боли, и ми липсва. Е те това ако не е мазохизъм, здраве му кажи  #Cussing out

# 10
  • Мнения: 289
Апатично ми е чувството към него.... на моменти/такива каквито catnadeen описва/ , за да ми олекне му се обаждам и си изливам яда върху него, затварям тела, малко рев и съм като нова  Sunglasses

# 11
  • Popovo
  • Мнения: 571
В началото незнаех какво изпитвам. Яд, разочарование,обич, болка и омраза май всичко на куп. Сега вече нищо едно голямоо нищо ,но  когато видя колко много сина ми иска да ги види и му липсва, а онзи не се сеща да се обади го намразвам отново и всеки път се питам дали може да те е яд на накого толкова много,  че да  няма накъде повече и всеки път откривам че мога и още и още.

# 12
  • Мнения: 1 533
За мразене, не, защото нямам излишни чувства за хабене по него вече, пък било то и омразни. Обаче зверски ме дразни на моменти #Cussing out Идва ми да го пребия от бой!
Пресен пример, щерка ми си проби езика преди няколко месеца. Оттогава той е сърдит и нито й се обажда, нито издръжка /за 2 ДВЕ!!! деца, от които само едно с пробит език/ праща. Два три пъти тя му звъня да му казва че й трябват пари за туй онуй. Той отговаря - категорично не ме занимавайте с каквото и да било, докато обицата не се махне!
Голям тарикат!!!!!!!!!!!!!! Ами то много изгодно да й се сърди още две-три години и тя вече няма да има нужда от помощ от него. Значи няма да се интересува това дете живо ли е здраво ли е, има ли нужда от нещо...Ами че и синът ми ако си пробие нещо утре-вдругиден, тя неговата съвсем песен става! Остава и аз да й се разсърдя и да си стяга багажа и докат' не махне обицата да не се прибира.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Момичета, обнадеждавате ме.....Аз лично съм в етапа на дивата омраза и само като си помисля, че но някакъв повод ще се виждаме (а това е доста често заради малката) и меко казано побеснявам!  Twisted Evil
Все още не мога да преодолея болката, обидата и унижението. Още по-тежко става, когато новата изгора го търси по телефона, докато той е при малката. Не по-добро е положението по празниците и рождените дни на общите ни приятели. Тогава единият ходи, другият - не! Не бих понесла в една омпания да съм с новата девойка! #2gunfire
Но като чета тук вие ми давата надежда, че идва ерата на безразличието! Очаквам я с нетърпение! Peace

# 14
  • Мнения: 1 533
Моргана, това е естествения ход на нещата, няма как иначе да бъде. Просто ти трябва още малко време, скоро няма да ти дреме дали една или три изгори има!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт