Ти какво сготви? Снимай, покажи!- 6

  • 48 206
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 988
ТОВА Е!   bouquet   bouquet   bouquet

Значи ще модифицирам. Диди, дай линк, че по снимка не мога да готвя.  Wink

След малко викам модератор да трие.

# 61
  • Мнения: 9 108
Вечеря - печено пиле с картофи  Grinning


Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 22:19 от pep-4o

# 62
  • Мнения: 3 770
cubbit , това са наредени неща в чиния ! Не са готвени заедно ! Поне така си мисля !  newsm78 Рецептата е или на Пепчо или на някой друг , който май се беше засегнал от въпросната публикация и беше дал линк към рецептата.



Открих - Esy е дала този линк - http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2271.msg63216.html#msg63216   Има и патладжан със сирена - интересен е !  Peace

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 21:43 от ***Диди***

# 63
  • Мнения: 3 770
pep-4o , аз съм от по-малко месоядните , та много ми харесаха картофките към пилето !   Peace

# 64
  • Мнения: 3 988
Диди, мерси.   bouquet Аз намерих рецептата в разделното хранене.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312566.msg8113381#msg8113381


Модератор, моля трий ми спама. Blush

# 65
  • Мнения: 3 770
Диди, мерси.   bouquet Аз намерих рецептата в разделното хранене.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312566.msg8113381#msg8113381


Модератор, моля трий ми спама. Blush


Ако може само нейния ! Аз си държа на публикациите , малко ли ми изтекоха очите  , докато преровя три теми да търся несъществуващ вегетариански патладжан ? А за болежките в пръстите от тракането по клавиатурата да не говоря !  Joy Joy Joy Joy

# 66
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
От мен за тази вечер пилешка наслада с чушки  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 3 816
За тази вечер преди мача/то пък един мач стана  Confused/, снимано на бързо, че всички чакаха с нетърпение. Simple Smile
 домати и краставици натюр
 панирани хапки сирене и кашкавал - Сиренца и кашкавалчета на Хепи
 картофи по селски
 питки
Всичко това полято с бира.

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 15:48 от geleva

# 68
  • Мнения: 22 867
От мен за тази вечер пилешка наслада с чушки  Hug


Това ми е една от любимите манджи, голяма вкусотия!  Heart Eyes  Lindita, предполагам, че е по рецептата на marulka_s ? Хубаво ме подсети, ще я включа в менюто за близките дни.  bouquet

geleva , много апетитни хапчици си направила, а питките ти са направо връх - разкошни са.   chef  bouquet

# 69
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
От мен за тази вечер пилешка наслада с чушки  Hug


Това ми е една от любимите манджи, голяма вкусотия!  Heart Eyes  Lindita, предполагам, че е по рецептата на marulka_s ? Хубаво ме подсети, ще я включа в менюто за близките дни.  bouquet

Да, на Марулка е рецептата, аз съм нейна голяма почитателка  Heart Eyes  bouquet

# 70
  • Мнения: 3 770
Аз съм почитателка ей на това Peace



# 71
  • Мнения: 9 108
обяснимо е, ако си вечеряла само тази иначе толкова красива и апетитна, но все пак само салата  Laughing Laughing 

Зелена салатка с рулца от раци , синьо сирене и кубети / щото ме мързи да правя крутони  Mr. Green/ и дресинг от зехтин , балсамов оцет, 1 ч.л. майонеза , горчица и мед.




# 72
  • Мнения: 2 804

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 01:01 от makaui daniela

# 73
Ето и днешната ни вечеря. Аз сготвих, половинката направи снимката и всички сме доволни  Grinning
Ориз с гъби и спанак придружен от пържени тиквички дресирани с кисело мляко, копър и поръсени с маслини.

# 74
  • Мнения: 3 988
pumpkin, що не се обади да минем да хапнем у вас?  Crossing Arms
Ние ядохме палачинки с пълнеж от домати и пастет от маслини и клафути с праскови. Снимки няма.  Embarassed
Нямах ванилово нишесте и направих сладкиша с ягодово - хич не ми харесва на вкус!  Confused

Диди, патладжаните са отложени за утре поради недостатъчно време днес и мързел.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 авг 2008, 06:38 от cubbit

Общи условия

Активация на акаунт