Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 авг. 2008, 14:09 ч.

Кога ви спря кърмата?

• 1 443
  • 10
  •   1
Отговори
  • Карлово
На колко беше вашето дете когато започна да спира и кога напълно спря?

# 1
  • Mediterraneo
Беше на почти 9 месеца, когато се отби. Тогава ми спря и кърмата  Rolling Eyes

# 2
Засега все още не е спряла сама. Предполагам, че когато отбия някой ден, тогава ще намалее и спре.

# 3
  • Русе
с първото дете се цедях-рязко намаля към третия месец, до шестия имах някакви количества сутрин и вечер. после спрях да се цедя и кърмата изчезна.

с второто дете-вече 5 месеца нямам грижи, кърма- колкото щеш  Laughing

# 4
  • София, Младост 2
Ами... почти 4г вече и още не ми е спряла напълно Mr. Green
Взе да намалява някъде към края на втората година, когато дребната изведнъж рязко намали сученията от безброй до около 4 дневно. Не съм цедила никога.
С първото ми дете спря, когато престанах да го кърмя директно, а взех да се цедя, за да видя колко има, защото гърдите ми бяха омекнали Rolling Eyes И тъй като цедях само когато гърдите ми се напрегнат, това разреди много стимулацията и за около 2 седмици приключихме с кърмата и кърменето Confused

# 5
  • София
Все още не е спряла. Дъщеря ми е на 1 година и 6 месеца  Peace

# 6
  • София
Засега все още не е спряла. Имам в изобилие.

# 7
Все още кърмя,но само по веднъж-два пъти дневно и по толкова през нощта.

# 8
  • София
Боби на 7 месеца спря да суче, аз не съм се изцеждала. Тогава спря и кърмата ми. Ще видим с това бебе как ще е.

# 9
Спря малко преди синът ми да навърши 14 месеца, понеже напълно умишлено бях започнала да кърмя по веднъж на ден. Така успях да отбия леко и плавно без напрежение в гърдите, без медикаменти.

# 10
  • София, България
Няма как да ми намалее или спре кърмата с тоя млечен вампир  Mr. Green Само си мечтая като тръгне на ясла да вземе сам да се отбие, че хич не мога да му отказвам.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт