Какво правите вечер вкъщи?

  • 5 364
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Напоследък правим ремонт. Денем, нощем..По всяко време, имам чувството...  ooooh!

Иначе зимата ако не излизаме, сядаме на семейна вечеря, която обикновено е дългичка, с вино (червено) и гледаме нещо или си приказваме.

Лятото мога да кажа, че е по-разнообрано, но както вече споменах напоследък имам чувството, че всичко се върти около ремонта  Crossing Arms

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хм, за едни едно е скучно, за други - друго.
Моя милост умира от скука на заведения или купони. Това ми е от ранни младини. Купонджийка съм, но не в общоприетия смисъл. Лудият човек сам по себе си е един купон, една вселена! (Записва ли някой мъдрите ми мисли, или само се хабя! Mr. Green)
Скучно ли? С два трола, луда майка и луд баща у нас никога не е скучно.  Laughing Всяка вечер си имаме занимания. През последния месец заниманията са къщовни - установяваме се в нова тролска колиба и има куп неща за вършене. Пада голяма веселба в на пръв поглед тривиални занимания. Да пазиш малкото тролче да не глътне болт, например.  Joy А то е много крадливо, това тролче.  Crossing Arms
П.П.Не мога да дам отчет ден по ден, но за тази вечер ще кажа - отиваме да пазаруваме мебел диван двойка, цвят кафе, крака цвят венге, кожен.  Laughing Ние сме решили вече какво да вземем, но кой ще ни спре да пробваме всички останали дивани, кресла и легла в магазина, а?  Joy Кой ще ни спре да слагаме тролове в чекмеджета и после да се правим, че не са наши, а?  Thinking

# 17
  • Мнения: 2 388
Толкова рядко ми се случва вечер да съм си у нас, че просто стоя и се наслаждавам на момента или се опитвам да гледам телевизия.

# 18
  • Мнения: 641
Васке, Лиса пак штъ изтипоса у подписа си  Laughing

Бре, за кекса нищо не пишете. Кекс не правите ли вечер с милото? Crazy Тъй две яйчица, туй, онуй...

# 19
  • Мнения: 3 622
Готвим, вечеряме, ходим на гости или на нас ни идват гости, излизаме да вечеряме на вън, ходим на на кино, гледаме заедно някой филм в къщи, играем Скрабъл или Реми или просто си стоим с по чаша вино и си почиваме
Аз три пъти в седмицата ходя на йога и обикновенно като се върна просто лягам с книга в ръка и така си почивам

# 20
  • Мнения: X
В къщи си намирам най-много развлечения,имам си такива хобита.....свързани с дома... Peace

Не намирам нищо интересно и забавно да кибича няколко часа в заведение например /вече/, на една маса да се мляскат някакви ,на другата се смеят така,че сливиците им ще изпопадат...да не говорим за кухните,в които се приготвят така наречените специалитети...влизали ли сте скоро в подобно помещение...на мен ми се случи преди 2 месеца и още не мога да се престраша да хапна нещо навън... newsm48

Ако няма да съм в къщи,предпочитам да е и някъде извън града...ама не става всеки ден... newsm45

# 21
  • Мнения: 11
Краси.мира,  стана ми интересно...
Разкажи ми за твоите хобита, свързани с дома.
И аз искам да се захвана с нещо у нас, ама напоследък енергията ми стига само за вечеря и няколко страници от вестника или списанието, които чета.  Cry А още нямам деца, ами после... newsm78
Чакам с нетърпение Blush

# 22
  • Мнения: 58
Вторник и четвъртък сме на спорт, през другите дни - вечеря, сега олимпиада, филм, книга, списание, с приятели навън - но не много често. Уви, пътуванията ми служебно ми идват малко в повече, и като съм вкъщи гледам да релаксирам.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 384
ако мъжа ми не пътува - излизаме с приятели или пък вечеряме,филми,секс ,че трябва да наваксваме Mr. Green
ако пътува се ровичкам из интернет,свалям филми за да ги гледаме като се върне - иначе че ще ми спре нета ако ...нямал изгода и той Joy

# 24
  • Мнения: 4 965
Не си седим толкова много вечер вкъщи (особено през лятото, но зимата наваксваме  Laughing).
Лятно време вечер гледаме да излизаме на разходка и после вечеряме навън (някъде в заведение с двор).
Ако сме вкъщи си имаме определен ред: прибираме се, вземаме душ  Twisted Evil, приготвяме си вечеря, гледаме някой фим и хапваме (в момента много си падам по "Веществени доказателства"), после играем с децата, децата си лягат. Следват 4 варианта: 1. работим, пием по чаша нещо по-тежко за разпускане, вземаме душ  Twisted Evil и си лягаме; 2. сипваме си бира, правим си пуканки и гледаме филми (напоследък аз съм се зарибила по "Свръхестествено" и съм дръпнала повечето серии, та тормозя половинката, че той не е чак такъв почитател); 3. мъжът ми чертае, а аз чета форума или книга;
4. ако децата ги няма, хапваме, пийваме и се гушкаме  Blush.

# 25
  • Мнения: 154
ами, спя.

# 26
  • Мнения: 12 662
И аз търча покрай домочадието и отмарям тук.

Еееех, старост - нерадост Tired

Тцъ. Старост - радост. Децата големи, никакви ги няма. Може да си правиш каквото си искаш. Може даже и в 8 да си легнеш.

Василиса, вие вече сте си го избрали или така си го представяте. Защото ако е второто, много забавни вечери може да имате.

# 27
  • Мнения: 3 521
Основно играем игри - Trivial Pursuit, Monopoly, и т.нар. тук "игри за маса", игри с карти, пъзели...
В последно време често лепим снимки и оправяме албумите на дребната.
Или просто си говорим с чаша вино.
Телевизия гледаме много рядко.

# 28
  • Мнения: 411
 newsm62
Аз много обичам вечерите в къщи!
Приготвям вечеря.Къпем дребчо,играеме си с него,после го храним.
Обикновено след това той заспива.
Вечеряме на по бира или вино,говорим си и гледаме "Американска наследница",после задължително "Секса и града".
Понякога сме на вън - хапваме пийваме с приятели,или само тримата на разходка.
Напоследък наваксваме с филмите.Правим си пуканки и пием бира.
На село ни е по-забавно.Всяка вечер вечеряме отвън на беседката.Винаги ние двамата оставаме последни,че като се почне една приказка...Довечера пак сме отвън - салатка,биричка,барбекю...ще мине някой познат по улицата,ще седне за малко на по лафче...тъй.

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
... вземаме душ  Twisted Evil... вземаме душ  Twisted Evil...

Тук ми стана интересна употребата на  Twisted Evil за всяко вземане на душ... newsm78

Ние сме си предимно вкъщи вечер. Мъжът ми се връща изморен от работа, а чисто физически му е все по- трудно да излизаме по разходки и заведения  Confused Вечеряме, играем с детето, гледаме филми... Скучно и прозаично, но това са си нашите вечери. Уютно и хубаво ни е вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт