Отговори
# 75
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Пак идвам с почерпка.Днес Александра е именничка.Да ми е жива и здрава                         

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 1 022


Хайде и от мен по един коктейл за здравето на моя именник  Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 7 430
...пеце, Бибиянче - да са ви живи и здрави дечицата, да ви радват и слушат по многО Hug

angel_for_you, аз също не съм чувала за йога или курс за бременни - дано някой отликне на запитването ти  Wink

Лонка, ще гледам другата седмица да ти звънна да се видим  Wink

Хубав ден   bouquet

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 15:59 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 78
  • Мнения: 731
Можете ли да ми кажете къде в Сливен има "училища за бременни" и фитнес центар в който има йога , пилатес или нещо подобно за бременни.

За съжаление в Сливен такова "животно" няма. Аз посещавах нормален курс по йога, но казах на инструкторката, че съм бременна и нямах проблеми.

# 79
  • Мнения: 237
Добро утро на всички!!!

Успешно начало на новата седмица, както и успешно за новия месец!
Еееееееех, отива си лятото Sad!

# 80
  • Мнения: 29
Здравейте всички! Реших се най-сетне да ви попитам: някой има ли телефонен номер на д-р Дичева (мисля че така беше)? Също да попитам знаете ли дали провежда прегледи в ЕВА? Много ще съм благодарна на всички, които ми пишат. От много време си търся свестен гинеколог, така че ...  Embarassed

# 81
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здравейте и от нас.Тес благодаря за кафето.Много е морско.И на мен ми е едно  Cry че лятото си отива така да не искам да идва зимата пак навлечене с по два ката дрехи и е едно  cold
Айде успешна седмица и от мен.

# 82
  • Мнения: 1 040
Здравейте  Hug
Ние се върнахме от морето и росни пресни пак на бачкане Crazy Много бързо мина тая почивка, бе  ooooh! Прекарахме си чудесно. Миташки се надивя на воля. Ще кача някй и друга снимка, като ми остане време, да ни видите  Mr. Green

Среща скоро няма ли да има? Хайде, че ми домъчня  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 21
red_flower, защо си мислиш, че д-р Дичева е много свестен гинеколог? Аз лично не бих ти я препоръчала! От нея остана само доброто и име, защото тя все пак е име в града, но само толкова. Аз ходя при д-р Пенков и съм страшно доволна от него.
Кабинета на Дичева е в ДКЦ 1 на втория етаж. При нея часове не се запазват, отиваш и чакаш. В Ева не съм сигурна кога и дали преглежда.

# 84
  • Мнения: 29
Благодаря ти mimeto. Ами спрях се на нея, тъй като прочетох доста добри отзиви за нея в различни форуми. Мерси за препоръката ти. Ще се радвам ако ми дадеш координати на този лекар: тел.номер,адрес ... Ако искаш пиши направо ЛС.

# 85
  • Мнения: 689
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но виждам, че говорите за гинеколози, та... интересуваме, в Сливен правят ли фетална морфология и по - точно в клиниката на д-р Пенков? Доколкото разбрах имат необходимата апаратура, но нали само със свестен апарат не става.

# 86
  • Мнения: 731
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви, но виждам, че говорите за гинеколози, та... интересуваме, в Сливен правят ли фетална морфология и по - точно в клиниката на д-р Пенков? Доколкото разбрах имат необходимата апаратура, но нали само със свестен апарат не става.

Последното е много вярно, а до колкото знам в Сливен няма специалисти занимаващи се с фетална морфология  Peace

# 87
  • Мнения: 7 430
...добрО утро  Hug



Елзе, разгледах блога ти - интересно пишеш Wink развлекателно и поучително Peace

Хубав ден   bouquet

# 88
  • Мнения: 731
Дидка, благодаря  Hug Дали е интересно не знам ама със сигурност пиша с правописни грешки  Embarassed Уж оправям, а току изникне някоя. Ама какво да се прави  Crazy

# 89
  • Сливен
  • Мнения: 894
здрасти и от мен Simple Smile
не пиша редовно,но си ви чета Peace
Да се включа и аз по въпроса за гинеколозите,
аз съм много доволна от нея,тя ми следи бременността и тя ме изражда според мен тя си има заслужено име в града ни.Просто е много добър специалист Peace
А в Ева,не преглежда
само в кабинета си в ДКЦ1

Общи условия

Активация на акаунт