Споделете 75 ... или "... е, 75-ти набор е, ама знаеш ли колко е запазен?!"

  • 47 673
  • 988
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 7 837
През щата мина тропическа буря, тя още вилнее де. Та, заради нея,  във вътрешността има доста наводнени селища. Някои хората се притесняват да излязат навън, защото из водата вече има змии,а евентуално и алигатори. Те уж не нападат хора, ама току се чува за някой нахапан, че и по-лошо. Хубави животни.

# 976
  • Мнения: 7 837
Зонка, уайт траш ли ме нарече? Или крокодил?  Laughing


Ох, видно е че днес нямам работа. Досаждам ви сигурно.

# 977
  • Мнения: 2 032
Да, парите от еврофондовете са почти толкова, колкото и Флорида получава от тези фондове. Нулева величина.
Та Кейси си е за съжаление, мда. Като я хванат бръчките от постоянното лято, ще започне да се прокрадва в Красива мама, и оттам вече крахът е неминуем, абе като гнилия строй на приемната й страна. Wink

# 978
  • Мнения: 2 674
хаха.Е,нЕ  сЕ   сърдИ са.......Не, за вино говорех язе....В какви географски ширини сте с тези природни бедствия?Новини не гледам и не чета. EmbarassedНевежа. bowuu

# 979
  • Мнения: 2 032
Споделям снимка на самоделен плакат от един вестник днес: "Джак, наистина ли (Астон) Вила са по-важни от нашия брак. Това е краят. Джес."

# 980
  • Мнения: 2 891
Аз никога няма да задам такъв въпрос на моя за Арсенал, защото това ще е предизвестена смърт  Mr. Green

# 981
  • Мнения: 984
Сели ще се изтърка според мен за седмица, ако го раздава така нежно и навсякъде. Не за друго, а защото ще му липсва достатъчно лига. Поне така си мисля, а може и да греша.

Кейси, не досаждаш. Даже снощи ми хареса едно твое провидение. Но Кифлето запя втори глас  и се отказах да ти пиша. Няма сми. Simple Smile

Много ме дразни темата "Най-странното име на дете, което сте чували". Много тъпа и безсмислена тема.

Докат се натуткате...аре, лека.

# 982
  • Мнения: 677
Ех, че оживено тази вечер тук. Как да не ви пльосна един линк с по-здрав, как.
От Алисината снимка се сетих за един сръбски виц, но не знам дали няма да ви дойде малко брутален.

# 983
  • Мнения: 2 674
Споделям метла.Бързо и ефикасно.Браво.

# 984
  • Мнения: 984
Тончо, домашно кино ли си снимал пак? Не си вземаш хапчетата, ей! Laughing

# 985
  • Мнения: 677
Ох, Мишон, колко си оригинална, нямаш равна, ей, евала.
Щях да кажа вица, ама май изпозаспахте всички, мъка.

# 986
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Мъката за мен е ,че се потапям за кой ли път в "Chambao" и няма в скоро време да изплувам...Ей,го -току виж съмнало..А може котката да донесе и благоверния по някое никое време..

# 987
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Красива мама.
Дом и семейство.
Нашият дом.
Отчетни.
Всичко това с нюанс на "стари дантели" от "Клюкарник" и около 2% от идеята на "Споделете".
Надявам се да ви харесва или поне да четете назад.
Пуснете си нова тема.
Салфетките за тази ми свършиха.
Смешното е, че колкото повече бягате от шаблона, толкова повече се доближавате до него.
Вече не очаквам размисъл.

"...Кокали от снощната вечеря
Се търкалят, правейки петна..."

Последното не е поздрав, а ретроспекция.

# 988

Общи условия

Активация на акаунт