"Дневникът 49" - режима следвай ТИ и новото телце си покажи

  • 11 026
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 631
Здравейте и от мен!   bouquet
Mirama, аз също съм в потрес от моя кантар, така че днес двечките ще си се оплакваме...  Confused
Снощи вкусното фасулче ми излезе през носа... Надух се супер много, беше ми и тежко, а днес като се събудих, дет се вика едвам се познах в огледалото... Надута, надутаааа.... особено в очите.. Е то от соленото и мнгото подправки, ама и кантара ме пресече и ми хвърли килце отгоре...
Честно да си кажа и сега се чувствам надута....  #2gunfire

На всички пожелавам хубав ден!  Hug

# 76
  • Мнения: 444
Отчет за днес:
- закуска- диня, овесена каша
- обяд- 2 филийки пълнозърнест хляб със сирене и краставица вероятно
- вечеря- макарони със сирене, а може и филенце
- междинни закуски- нямам идея за тях
- спорт- няма, освен да стоя по цял ден

Лек ден на всички и дано цари повече добро настроение поне в тази тема, че така както изглежда тук във форума почти всички за нещо се карат...  Thinking

Еми  Mr. Green браво, добре си се справила с всичката тази храна, ама като четох как ми се прияде и на мен, не е истина.... но за сега се мъча да си държа глада за сладко, като ям режимни мармалади с подсладител, и успявам, да видим до кога... честно ти казвам, аз преди 2 седмици на почивката изядох едно парче торта в сладкарница Неделя и после няколко дни мислех за нея, но пък преди това успях да си доставя душевен оргазъм - изяждайки я  Mr. Green

Саричка струва ми се голяма каша ще направиш, все пак ти пожелавам успех, очаквам да си споделяш резултатите  Peace

Орелия разбирам те  Peace

# 77
  • Мнения: 621
Здравейте хубавици  Hug

Реших да направя три дни плодуване за да се прочистя, че нещо кът ми се затлачи мозъка имам нужда да прочистя и корема, та така изчезвам да чета в темата на плодчетата кво да правя през тези три дни, та да не объркам нещо - иначе днес съм заредена със сливи и праскови и май ще  е това - планирам по един плод през час и много вода и зелен чай. Дано малко се прочистя и отводня че ми писна да се нося като плондир  Tired

После ще се върна да ви изчета   bouquet

Само да кажа че се радвам че Миранди    Heart Eyes се върна в темито, ама нещо някой други ми се губят  newsm78

Айде отивам при плодовете и после пак се връщам ... вие не бягайте  Grinning

# 78
  • Мнения: 249
Здравейте Simple Smile
Миранди  благодаря за кафето  Hug
Aia бързичко да се оправиш , че е   много гадно  Peace
приятен ден на всички и доскоро Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички Дневничета! Hug

МирандиHugмерси за кафенцето!  bouquet

Мирама, Кафе, Hug и аз днес съм от кантаронедолюбващите - никаква разлика от вчера гадта проклета #2gunfire Край - наказах го в ъгъла и няколко дни няма да го поглеждам даже /дано да издържа/ smile3516

Росченка, Hug бързо оздравяване, миличка! Heart Eyes

Галатея, Hug добре си измислила промяна на режима. Успех!  newsm10


И аз се замислям за нещо - та тотално да шашна метаболизма и да го разбързам надоло, но нищо не ми се захваща, освен може би някое шоколадово пиршество  #Crazy Но  Naughty

На всички които не съм споменала  Kissing Heart

Успешен и усмихнат минусов ден! Hug


# 80
  • Мнения: 1 254
привет сладурки

чета ви но нямам време да пиша поименно  Hug
Само да кажа че моят режим ВМ-НВД позволява до 2 плода сутрин, в това се състои грешката ми. Но въпреки това отчитам кантарно намаление и живот и здраве утре ще се слеем с линийката ми Simple Smile
Много работа и нерви напоследък, искам да се махна за поне месец от всичко и всички : Sunglasses  Tired

П.С. Детето е с Атопичен дерматит, днес изръсих баснословна сума пари за медикаменти и специални препарати. Много моля за линкове и инфо по въпроса, ако знаете

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Здравейте ,
Минавам само набързичко да ви поздравя  smile3525

Изпуснах снимките на Гладнес , но нищо другият път

Миранди, и аз го имам проблема с многото ядене вечер. Покрай Дюкан поне се научих да закусвам редевно па макар и само трици с кисело мляко да е . Между другото утре правя 7 месеца на Дюкан, и още съм във 2- ра фаза.

Ори, защо така? Свикнах да си все някъде наоколо или поне постовете ти  Wink Ще чакам пак да ти се допише  Hug

Мис Каприс и на мен ми се изчезва нанякъде поне за месец, но поне скоро не се очертава нищо такова за съжаление  Sad

Лиде, не се ядосвай и аз моя кантар сутрин го ритам по няколко пъти от яд, но и нашето време ще дойде  Twisted Evil

Росченка, нашето семейство го изкара този вирус преди около 2 седмици, много е гаден мила, но се надявам бързо да ти мине  Hug

Валентина, Галатея, Лабело, Кафе, Мирама,Игуанка, Ая, Ори, Росченка, Миранди, Гладнес, Лиде, Мис Каприс, Дидичева, Еми и Саричка  и всички останали Дневничета, които без да искам пропускам   newsm51
Чао засега

# 82
  • Мнения: 191
Здравейте мили момичета-дневничета Hug
Прочетох всички въпроси и мнения към моя "компот" (Миранди - с най-добри чуства Wink) - благодарна съм ви за всяко от тях, но наистина виждам, че колкото и да не ми се ще,  да ви занимавам себе си Embarassed, ви дължа едно обяснение...
И така, все още спазвам режима на д-р Дюкан. Доволна съм, свалила съм 5 кг. за 25 дни.
НО - има момичета, които споделят, че в третата фаза на режима, когато се връщат част от въглехидратните храни, връщат килограми и даже има момичета, които споделят, че ще стоят постоянно в т.нар 3-та фаза при Дюкан. Това мен ме плаши като перспектива и предпочитам да се оттегля от режима по-рано. По същество едната фаза е ниско-мазнинно ниско-въглехидратно хранене, а при въпросната 3-та се вклюват малко плодове, малко нишестени храни, малко мазнини и две свободни вечери в седмицата. Всичкото това е свързано с едно натоварващо за мен, мислене - днес какво мога да ям, дали съм напазуравала правилни неща, дали еди-кое-си може в момента или не и т.н. Амииии...срам, не срам - признавам, че ми действа обсебващо и натоварващо на психиката! И оттук вече започнах да мисля, какво искам за себе си - ами, убийте ме, ама не е това, въпреки, че е резултатно ooooh! Но както бях казала някъде - наистина предпочитам да съм малко по-дебела, но спокойна (разбирай - щастлива), отколкото с перфектни килограми и изнервена....
Затова съм си направила следното "планче" - след 1 месец стриктен Дюкан, които изтичат на 28-ми, смятам да направя лично моя си вариация - меса+зеленчуци, но без редуване и вторачване - дали в кръчмата съм хапнала една маслина или пък калмарите са били панирани, например. Просто диетка - месо със зеленчуци. А под месо разбирам риба, пиле и морски дарове, щото "истинското" месо не го обичам Sick
И това е "компота"... Wink ама си е моя компот Wink
Ако някой ден, дай Боже се харесам в огледалото, мисля и за разделно хранене в бъщете време, за да не ми се налага непрекъснато да минавам на диети с начало, край...и капан след края.

Ако щете ми вярвайте, ама наистина ми е съвестно, че се наложи толкова да се занимавате с мен Embarassed Embarassed Embarassed....повече няма - обещавам! Само ще минавам да си говоря с вас, защото ви харесвам, а и за да има пред кого да се отчитам Praynig Hug

Сега искам да гушна Росченка - миличка, оправяй се бързо! Hug spoko

На всички дневничета желая хубав ден...благодаря, че ме посрещнахте толкова топло, благодаря, че изказахте мнения, които са важни за мен!   bouquet Hug  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 254
От вчера забелязвам в огледалото нещо, което все повече започва да ме дразни. Защо ми се виждат кокалите по раменете, а имам задник, корем и паласки? Е, да, нямам време за тренировки, но ще подобрят ли те нещата. Защо пък точно раменете отслабнаха Confused

# 84
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Мис Каприс, за съжаление жените отслабват в посока отгоре-надолу, първо си отива бюста  и надебеляват отдолу-нагоре, първо се появяват бричовете. Та така, не се чуди защо ти стоят корема и паласките.

Саричка, принципно разсъжденията ти са верни и поне мен писанията ти не ме натоварват. Ще кажа само 1 нещо- Дюкан се спазва трудно през летните месеци. Ако почнеш зимата , мисля че ще ти е по-лесно. Пък и килограмите ти не са толкова много, ако решиш твърдо, за 2 месеца ще си постигнеш целта  Peace  За съжаление на някои жени килограмите им варират доживотно, аз поне 2 пъти в годината бях на диета - качвам около 6 кг. , после ги свалям и така. Последното ми усвинване беше свързано с бременността ми и затова сега се наложи толкова много кг. да свалям. Какъвто и режим да решиш да спазваш, пак ще е свързан или с ограничаване на храната или с пресмятане на калории, количества , кое с какво да се яде и т.н. Това е истината.
Аз избрах Дюкан по -простата причина , че при него се яде колкото ти се иска. Аз не мога да гладувам - прилошава ми, почвам да треперя и т.н. Така, че за мен само това беше решението.Не ме разбирайте погрешно - не убеждавам никого да избира Дюкан, просто при мен това работи най-добре. Ако можех да отслабвам само на плодове, бих избрала това , но не мога, пробвала съм.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 950
Каприсче, Hug и на мен ми се виждат кокалите на раменете, а задника, корема  и бутовете още са ми доста обемни, а пък бюста ми е на изчезване, но интересно обиколката не ми е намаляла кой знае колко/явно сланинките по тази линия си ги има отсрани и на гърба Thinking/ - само дето ц...те са ми на изчезване newsm78 Най-хубавото е че корема преди ми висваше като престилка /многооого грозно Sick/, а сега вече не Mr. Green

А за пълнеенето в бюста - аз понеже там съм доста в дефицит Crazy , та последно там качвам, но имам приятелка, която има голям бюст и се оплаква, че оттам започвала да пълнее newsm78 Бих предпочела като нея , но то е така - кой каквото си няма това иска Wink

Присила, Hug точно си го написала - всеки си избира режим според предпочитанията  Peace

Саричка, Hug с подобен на твоя режим жената на братовчед ми отслабва доста успешно - прави месец стриктен Дюкан, после по-свободен режим, след известно време пак - и определено видимо е отслабнала - като кг не мога да кажа, защото ми каза, че не се е мерила и не знае колко е свалила, но е доста видимо за около 4-5 месеца  Peace


Много  Hug и Heart Eyes на всички, които не съм споменала лично

# 86
  • Мнения: 148
здравейте сладки Hug
Каприсче знам за какво говориш ,гръдната ми обиколка е намаляла с 5см #Cussing out
Миранди аз си купувам шоколад на ел зет и незнам за захарите
Росченкаоздавявайте бързо  bouquet
Аз сега да ви се похваля донесоха ми:сини сливи,грозде,домати и това всичкото домашно newsm74
мнооого съм доволна преди малко ходих на магазина и си купих моцарелка ,диня и сега се грабвам
май няма смисъл да обяснявам какво ще ям следващите два дни hahaha то май само те ми остават ,защото в събота синът ми навършва прекрасните 9 годинки ще има гости и тн

после ще пиша пак, че трябва да направя нещо за хапване на синчето
  love001 ви всички

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 15:37 от didicheva

# 87
  • Мнения: 1 254
дидичева, моята е намаляла с 13 см Sick поне стегнат да беше  Tired
лиде, присила, и аз знам за тази склонност на жените, но НИКОГА не ми се беше случвало аз да съм участник в действието Simple Smile

днес съм на кафета и вода от течностите, и от двете по много. Може би довечера ще съм Пазителят на къщата Joy
закуска-обичайната кис.мляко със семки и трици
обяд-руло стефани 135гр, 1/2 краставица
за вечеря имам риба, но ще е пържена+салата зеле и моркови

# 88
  • Мнения: 148
Каприсче  те като слабеят няма начин да няма промяна ,а как ще ги стягаме  newsm78
идея нямам newsm50

# 89
  • Мнения: 191
prysila, lideto70   Hug Hug
Лиде, много се радвам, че има нещо подобно и другаде! Поздрави на твоята позната и успех на всички!   bouquet

За бюста...моя винаги е бил голям и не го харесвам никак - каквото и да облека, изглеждам кръгла заради него Sick
Още не се е смалил, но банелите на някой сутиени вече не ми убиват както преди newsm78...Както и да го мъдруваме - без спорт няма как да стане стягането  Wink

Общи условия

Активация на акаунт