По грозни от всички останали.Как е възможно?

  • 5 509
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448
Айде сега всички, които симпатизираха на жената / тази обявената за най-грозната, другите не мисля че са подходящи илюстрации по темата / да кажат с ръка на сърцето биха ли си сменили собствената външност с нейната.  Wink
Защото аз не бих.

# 61
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
По мое скромно мнение,всеки човек си има дадените черти на лицето по рождение и не виждам смисъла да се сменят физиономии,губи се външната индивидуалност на личността.

# 62
  • Мнения: 308
   Не бих се сменила и за по-хубава.

# 63
  • София
  • Мнения: 15 471
Айде сега всички, които симпатизираха на жената / тази обявената за най-грозната, другите не мисля че са подходящи илюстрации по темата / да кажат с ръка на сърцето биха ли си сменили собствената външност с нейната.  Wink
Защото аз не бих.


И да и я дам мойта  няма да стане по хубава.

# 64
  • Oslo
  • Мнения: 659
Нито да си най-красив, нито да си най-грозен, определя дозата щастие, която ще получиш през живота си, според мен...


 Peace И аз съм се убедила в това.

# 65
  • Мнения: 12 669
Не съм красавица, но на младини съм си навлякла доста неприятности с външността си. От злобни и завистливи колежки. Е, с мъжете - обратното.

# 66
  • Мнения: 2 448
   Не бих се сменила и за по-хубава.

Защо да не? Аз пък бих , но няма как да стане, бих се сменила за по красива, по умна, по богата , не съм толкова влюбена в собствената си личност, че да не искам да променя каквото и да било в нея. Самия факт, че цял живот се стремим към някаква промяна, означава, че не сме се приели 100 % такива каквито сме се родили и се борим по някакъв начин с природата. Спираме до там докъдето сами решим, че е невъзможно. Ако знаем, че граници няма, колкото и да не си го признават повечето биха променили доста неща в себе си.

# 67
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Промяна ,но духовна...,поддържането на външния вид не влиза в категория промяна за мен ....

# 68
Имах една позната, Бог да я прости, изглеждаше по подобен начин. Имаше заболяване, което я и уби накрая, но си имаше семейство и беше обичана...та според мен, тази жена не е грозна, тя има някаква деформация и за това изглежда по този начин, тя е болна, ако ме разбирате...
Колкото до определението "грозно" или "красиво", всяко отклонение от "стандарта" е грозно за нас, ако го погледнем като цяло.
Виждала съм жени с някакво отклонение..например по-голям нос, или пък големи уши и т.н., но въпреки това са симпатични и щастливи...Самото излъчване е красиво и човек е възхитен...и обратното го има - всичко е наред като външност, но няма го чара, няма...обаянието...осещаш някаква злоба и ...това те отблъсква...
Та...повтарям се с други мнения сигурно, няма такова понятие красиво и грозно при хората...всичко е въпрос на...излъчване, чар...възпитание...душевност...вкус...
Имаче една приказка...."Въпрос на вкус, казало кучето и си облизало дупето".... Wink
Ходи та се чуди... Joy

# 69
  • Мнения: 2 448
Промяна ,но духовна...,поддържането на външния вид не влиза в категория промяна за мен ....

Добре, представи си, че имаш възможност без да ти коства нищо, без пластични операции, просто ей така, като сбъдване на желание да промениш нещо във външния си вид не би ли го направила и защо. Не мисля, че това е лошо. Невъзможно е, но само по себе си, не е лошо. Което говори, че ние приемаме нещата такива каквито са, разумно осъзнавайки границите, но ако в един момент няма такива, едва ли би останал човек , който да не промени нищо в себе си и на външен вид.

# 70
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много неща от външния си вид не харесвам,но до сега не съм проявявала желания за  промяна,може би защото съм на друга вълна....,но знае ли човек? Simple Smile

# 71
Промяна ,но духовна...,поддържането на външния вид не влиза в категория промяна за мен ....

Добре, представи си, че имаш възможност без да ти коства нищо, без пластични операции, просто ей така, като сбъдване на желание да промениш нещо във външния си вид не би ли го направила и защо. Не мисля, че това е лошо. Невъзможно е, но само по себе си, не е лошо. Което говори, че ние приемаме нещата такива каквито са, разумно осъзнавайки границите, но ако в един момент няма такива, едва ли би останал човек , който да не промени нищо в себе си и на външен вид.

Да, бих променила...да стана с 10 санти по-висока... Embarassed
и ако беше токлова лесно да се променяме...всички щяхме да изглеждаме по един и същ начин - както е модерно... Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако можех да се върна към външността си като бях на 18 години не ми трябват никакви промени. Тогава бях доста хубава. Сега поостарях и двете раждания ми се отразиха. Предпочитам да променя това, което мога, а не нещо, с което съм се родила.

# 73
  • Мнения: 12 669
ако беше токлова лесно да се променяме...всички щяхме да изглеждаме по един и същ начин - както е модерно... Wink

 newsm10

И както изглеждат холивудските звезди и наште поп-фолк диви.

# 74
  • Мнения: X
Да, ама ако всички изглеждахме както е модерно, със сигурност щеше да излезе някаква друга мода и да се наложи пак да бъдем такива, каквито не сме.

Общи условия

Активация на акаунт