Копи- пейст или...

  • 4 971
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Точно тук във форума няма кой знае какво за копиране и не копирам. Но по принцип мисля че няма нищо лошо човек да се усъвършенства и да "взема" от хората това, което му харесва. Естествено с цел положително развитие, самочувствие, удовлетворение и т.н. Имам предид някои по-филосовски неща, като например положителния начин на мислене, който аз уж копвам но немога да пейстна върху себе си някак....Тук не става дума за повърхтностни неща като например....зеления панталон на комшийката съчетан със същите бижута....това са елементарни неща, но дори и копирани от някой друг не ме дразнят, ако това носи някакво щастие на отсрещния човек. За такива дребнави неща като...кой пише в рими или на отделен ред...не ги забелязвам изобщо. Но би трябвало повече хора да се опитват да "изземат" хубавите неща .

# 31
  • Мнения: 17 407
Мен пък ме нервят crazy chick, bibi, Biby, baibibi, Mr. Green Клонка, Мамица- много рядко ги засичам... и Марчето, разбира се! Mr. Green
За жалките копия е темата, мда. Понякога ми идва в повече остроумниченето и надпяването в уж забавни теми. Четеш- четеш, и все едно един и същ човек го е писал.... Ей такива дребни нещица са ме развълнували, КАТИ_З, че и тема пуснах. Laughing

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 14:30 от Дренка

# 32
  • Мнения: 212
Опитвам се да копирам някои от известните форумци с цел да взема малко от тяхната слава, но все не ми се получава и все не мога да се добера до елита на форума. А много ми се иска.
Ще продължавам с опитите да копирам всичко от тях,  дано стане ....

# 33
  • Мнения: 17 407
Ох, Боре, много ме дразнят като почнат да те нареждат в темите ти, в стил "тони сопрано"! Той като пише е достатъчно, бре! Mr. Green

# 34
  • Мнения: X
Не копирам, прекопирам подсъзнателно Crazy newsm78
Влияят ми хората, и като разговарям с тях, и като си пиша с някого, улавям се на моменти че се опитвам да вляза в тон и понякога прескачам през плета за малко, след това се прибирам на пръсти в тъмното и заспивам- ни лук яла, ни лук мирисала  Whistling
Аз собственНо съм безстилна.  

# 35
  • Мнения: 212
Ох, Боре, много ме дразнят като почнат да те нареждат в темите ти, в стил "тони сопрано"! Той като пише е достатъчно, бре! Mr. Green

И Сопранов съм се опитвал да имитирам току виж съм закачил малко от неговата слава ама на...не става. Все Борис си оставам... Thinking

# 36
  • Мнения: 2 448
за каква слава се бориш,  Боре, тази не ти ли стига?  Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Боре, пробвай с Вълка, по-лесно е. Съставките: малко етно терминология, повечко мъзга и лирични двусмислия и ти си човекът.

Аз най-лесно имитирам Джулиана:   #Cussing out

# 38
  • Мнения: 2 978
Ми..аз пък не обръщам внимание.
Голям съм заплес, кой как пише...трябва доста да ми се набие в очите, че да забележа.

# 39
  • London, baby
  • Мнения: 800
Старая се да не копирам, до колкото мога.
Имам 2ма фаворити по писане в тоя форОм, много ме развесевят като ги чета. Стилът им на писане много си прилича и се чудя дъл копират един от друг, или просто са един за друг.  tooth

# 40
  • Мнения: 2 018
За стиловете на писане си говорим с една форумка- приятелка, много срамлива Grinning
Забелязвам прилики в начина на писане на някои форомци. Копирате ли от хора, които харесвате? Аз знам, че да, ама нарочно или несъзнателно го правите?

Как така нарочно или несъзнателно? Ако ти кажа, че не копирам - тогава отговора за теб -несъзнателно ли ще е? Не признаваш никого като личност? А себе си?
За мен няма значение отговорът ти - отговори на себе си!
Форумът щеше да ми бъде безмислен, ако копирам някого.

А, да - копират младите - те тепърва се изграждат, като личности! Няма нищо лошо в това!  Peace

# 41
  • Мнения: 2 374
Много.....ама адски много се дразня когато влезна в една тема и прочета 73 еднакви постинга. ooooh!Супер много се нервя...невъобразимо много се копира в този форум.
Смисъл???-Аз лично не виждам,всеки си има индивидуалност,що пък трябва да копирам от някой...аз съм си аз.Или с 2 думи-никога не съм копирала някой.

# 42
  • Мнения: 17 407
Бо, много задълбаваш! Чак такива мисли на са ме връхлитали, като  я пуснах снощи темата Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 300
Да бяхте казали, че темата всъщност е Копирате ли ТС Laughing
Апропо спелингът на форОм не е случайно повтарящ се, нали Wink Копи, но и пейст.

# 44
  • Мнения: 3 034
Дренка, как може такава тема ?
ССФ не копира, тя е уникална, неповторима, непоправима....
 
впрочем ССФ е Супер Съвършена Форумка, нали?

Общи условия

Активация на акаунт