Пропихме се

  • 518
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Ники се пропи..така да се каже, демек вода пропи newsm53Вече не вярвах, че и аз някога ще се похваля, нооо....всичко с времето си!Вчера , както си играеше с авентската чаша с мекия накрайник, като я засмука Mr. GreenА аз така #CrazyЗа първи път го виждам да засуче нещо, различно от гърдите ми.Много съм щастлива...расте ми момчето Heart EyesЕй го на, утре ще се зажени newsm45
 hahaha hahaha hahaha

# 1
  • Мнения: 1 629
Хаха, а честито! Днес вода, след някоя и друга годинка - и биричка Grinning

# 2
  • Мнения: 7 106
Мдаа то така се почва, с водичка Laughing.Пази ракията!
 newsm24 А, наздраве!  Drunk

# 3
  • Мнения: 488
Е, лесно беше досега, пиенето навсякъде с мама, ама оттук нататък, шишета, води....аз все още го забравям понякога.

# 4
  • Мнения: 3 379
 Laughing Ха честито... Гледай да не объркате водата с нещо друго Simple Smile

Мда, преди беше лесно - тръгваш само с циците си  Laughing Сега носиш шишета с вода, кърпички, за да го бършеш като си я плюе във врата, пък търсиш трапезна да купиш, че чешмяната не става... Абе изобщо разправия си е.

.

# 5
  • Мнения: 2 807
Браво на малкия мъж!
Знае той как да зарадва мама Wink

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Леле...ми сега ако заслабне с тая вода. Я бързо да я спираш...трябва да си поддържате фигурата  Laughing

# 7
  • Мнения: 8 465
Честито!Днес вода,утре други работи!Все някога трябва да дойде и този момент! Party

# 8
  • Мнения: 790
Laughing Ха честито... Гледай да не объркате водата с нещо друго Simple Smile

Мда, преди беше лесно - тръгваш само с циците си  Laughing Сега носиш шишета с вода, кърпички, за да го бършеш като си я плюе във врата, пък търсиш трапезна да купиш, че чешмяната не става... Абе изобщо разправия си е.

.

Ха, точно така си е! Наздраве!

# 9
  • Мнения: 6 243
Леле...ми сега ако заслабне с тая вода. Я бързо да я спираш...трябва да си поддържате фигурата  Laughing
Няма да заслабне. Във водата има минерали. Особено в чешмяната. newsm57 newsm57 newsm57

между другото, в тия жеги и ние пропихме. Може да си спретнем клубче Drunk "бебета пиячи"

# 10
  • Мнения: 790
Ех, дано и ние да се включим в клуба, че засега - тц. Само критики отнасям и съжалителни погледи също Sad

# 11
  • Мнения: 1 547
 smile3508 Браво, браво!

Ма да не заслабне адашчето! Редувай с биричка от време на време  beer

# 12
  • Мнения: 7 430
 smile3501 на Ники....хайде сега водичка, след годинка - биричка beer
Да ти е жив и здравичък  Wink

Общи условия

Активация на акаунт