Д-р Снежана Топалова -Пловдив

  • 28 048
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
.:.Stef.:. ,стандартните изследвания цитонамазка,микробиология на вл. секрет и кръвните-токсоплазмоза и хламидия.Това е за всеки случай,за да се избегнат евентуални проблеми поне от това през следващата ми бременност.

# 16
  • Мнения: 9 092
Мислех, че ти е назначила имунологични и генетични изследвания. А тя ти е назначила изследвания от пакет пренатална диагностика + профилактичен пакет, които се правят още преди да помисли една жена за забременяване.
Наистина, ако една пациентка няма нужда от специални грижи, тоест проблем със стерилитета, повтарящи се аборти, хормонални смущения и какво ли още не, което й пречи да има дете по нормален начин, то посещение при който и да е нормален гинеколог върши работа. Но ако здравето на жената изисква по-специално отношение, желателно е да се посещава специалист по стерилитет. разбира се, това друдно се асимилира, ако не си се сблъскал с грозното лице на стерилитета...и дано все по-малко жени го виждат Praynig
Всичко друго, освен здравата мисъл и навременно действие, е загуба на време, пари, нерви, риск за здравето.

Желая ви здраве и по-малко ходене по лекари  bouquet

# 17
  • Мнения: 51
Мислех, че ти е назначила имунологични и генетични изследвания.

Не не ми е назначила такива изследвания,защото те се назначават обикновено след два или повече спонтанни аборта.Естествено,че всеки лекар може да ти назначи такива изследвания.Но аз имам предвид  отношението и вниманието.На мен винаги ми обяснява всичко и ме успокоява.Имам й доверие,а това е много важно.А колкото хора,толкова мнения.Нормално е едни да са доволни,а други не.Все пак всеки има някаква представа за добър АГ,но това зависи и какъв проблем имаш и за какво ходиш на прегледи.Аз не видях някой да пита дали е специалист по стерилитет.Дано никой не се сблъска с това  Hug

# 18
  • Мнения: 9 092
За съжаление, назначаването на подобни изследвания след 2 или повече аборта е губене на време и заравяне на главата в пясъка. Според мен де.
Вече се назначават дори след 1, в зависимост от причината и етапа на аборта.
Но както и да е, да му се невиди, изпаднахме в големи крайности, а темата не е затова ooooh! Embarassed
извинете...

Момичето разбрах че пита за хормонални изследвания...което според мен значи, че има някакъв проблем. Но тя да си реши и силно се надявам да стане доволна Praynig

Желая успех на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 284
Аз бих препоръчала и за стерилитет и за следене на бременност д-р Даскалов от Пловдив

# 20
  • Мнения: 284
А за Топалова просто нямам думи
Спестява доста от изследванията. При нея се лекувах 2 години и нищо. Даскалов за един месец разбра истинската причина
Ставаше въпрос само за няколко изследвания повече

# 21
  • Мнения: 127
Виждам,че има всякакви разногласни мнения,просто така се е получило явно ,при едни диагнозата е била открита ,при други не.Подкрепя се мнението ми че има доволни и недоволни.При мен всъщност проблема е че ми закъснява с 20 дни и е крайно време да си пусна и едни хормонални изследвания все пак и просто да ми се направи профилактичен преглед....Не изключвам варианта и бебо да е станал ДАЙ БОЖЕ,защото не е една от съфорумките която друса бебчето с отрицателни тестове и просто споделих че ми препоръчаха тази докторка,но май темата доста се разгорещи в леки спорове.  Wink

# 22
  • Мнения: 9 092
Спорове няма, водим разговор без никакви лоши чувства, макар че всеки има своето мнение Hug

желая ти лесно разрешаване на проблема - предполагам си задържала фоликул от предния месец - и после пиши как е минало. Стискам ти палци Praynig

# 23
  • Мнения: 127
Всичко е възможно благодаря ти Стеф !Естествено че ще ви разкажа как е минало....само да дойде ,че е бая далеч 8 септември. newsm78

# 24
  • Мнения: 9 092
Уау...доста късно...то дотогава може и да си ти дойде, зависи Rolling Eyes
Предполагам е нямало по-скорошна дата...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
VNM ,Топалова да не е в отпуск?Ако да,знаеш ли докога?

Исках да отида на видеозон ама ,ако е отпуск няма да ме огрее.

# 26
  • Мнения: 127
ами нямам представа дали е отпуск,но вчера звъннах и попитах за най-близкия свободен час и те ми казаха на 8 септември.Така че не мога да ти бъда полезна съжалявам  Rolling Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета, бихте ли ми дали координатите на докторката  и къде е кабинета и?

# 28
  • Мнения: 127
Кабинета и се намира срещу Фламинго зад градинката,Кочо  Честименски е улицата номера точно не го знам.Номера на кабинета е 032642819

# 29
  • Мнения: 680
Незнам за проследяване на бременност как е...но да ти разреши някакъв гинекологичен проблем е направо ужасна.Не ми пускаше никакви изследвания,а си вадеше изводи от собствения микроскоп.Така прави ли се микробиология,или друго....мисля,че не(без да съм лекар) #Crazy
Мота ме толкова години,а накрая ми каза,че съм била здрава и всичко ми било на нервна почва. ooooh!
След като я смених си разреших проблемите.
Няма да навлизам в подробности,писала съм и в старата тема. bowuu
Съжалявам,ако съм ви уплашила,но аз определено нямах късмет с Топалова. Tired

Общи условия

Активация на акаунт