Отговори
# 45
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile Аз отивам на зъболекар Sad но няма начин
Съжалявам че се повтарям, ама нещо не помня много  Embarassed Някой беше обяснил къде е склада на Бебето на Илиянци, дали ще може пак Simple Smile

# 46
  • Мнения: 678
Мими доколкот си спомням трябва да е във втора база, в изградения МОЛ Илиянци. В едно от магазинчетата вътре, но кое не мога да ти кажа - не помня  Embarassed

# 47
  • Мнения: 817
Здравейте, мами! Минавам само да се запиша и мисля да се отдам днес на чистене. Като се сетя колко работа има до появата на бебка  ooooh! Иска ми се всичко да е чисто и подредено, та сега съм се нагледала на прозорците.
Айде, после пак ще намина.
Хубав последен работен ден на работещите мами и приятна почивка на останалите  Heart Eyes

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте сладурки  Heart Eyes

Първо да не забравя - Поли, и аз стискам палци да гушнеш бебчо, колкото може по-скоро!

Аз днес ходих до банката да изтегля част от парите от заема, връчих по-голямата част на майка ми да ходи при майсторите, а аз минах през бебешкия магазин Simple Smile Купих чанта за количката и комплектче за изписване. Качила съм снимка на комплектчето в албума с покупките, но нещо не разбрах къде да вляза, че да я надпиша. Моля ви, нека някой, който се оправя да влезе и да ми впише името  Praynig А и в коремчетата сложих снимка, точно преди тази на Пуки е.

Мойта бебка продължава да си е легнала напречно Sad Май и аз трябва да се разтърся за упражненията за обръщане.

Преди време обсъждахме рецептата с невен. Може ли мамата, която беше дала и варианта със зехтин, пак да го пусне тук, че мисля да се пробвам. Предварително благодаря   bouquet

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 723
Наде надписах снимката с комплектчето.
На другата в коя седмица си,за да я надпиша и нея.
Иначе си те познах с тия твойте маникенски мерки не мож та обърка човек Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 1 531
хелоу и от мене.
И моето настроение е същото като на Никози и Госпойцата. Особено вчера бях много вкисната. И аз едвам се справям с всички задачки. Естествено приоритет ми е гледането на Соня, но вече в мен заговарят инстинктите за новото бебе и искам да си изчистя и подредя къщата, да свърша някои неща, които после с двете деца ще ми е трудно и т.н. Главата ми е пълна с хиляди мисли. А има дни в които едвам се влача и не мога да свърша нищо.

Днес следобед съм на педикюр, поне да си вкарам краката в прилична форма. Само дето часа ми е от 3 ч. и дано не тупна някъде докато стигна дотам.

честита книжка на Софко.
Мими, чакаме снимка на количката. Честито.
Инче, и на теб честито. Много интересна е чантата.

Таня
, такива гардеробчета има в АИКО, но са на Дисни, и са доста скъпи.

Отивам да гледам покупките.



# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Мерси Недялка   bouquet На другата снимка съм края на 30-та седмица.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ма Наде, ти освен корем друго нямаш. Mr. Green Ни дупе, ни баджо. Храниш ли го туй бебе изобщо?
Някой ще ми помогне ли. Снощи снимката ми с корема си стоеше както трябва в албума, обаче сега е нещо обърната и аз незнам как да я оправя.  newsm78

# 53
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте пак
Никози, Рени-ще се оправим, всичко е временно  Hug
Поне за себе си установих,че депресията и апатията ми са откакто спрях работа, въпреки че постоянно бях навън, от магазин в магазин да търсим легло и скринове, обикаляме пеш,ходим много, но ето-вчера никъде не мръднах, заради жегата и тотално се сдухах.
Мислех да се нарева едно хубаво,че да ми мине-ами то пък точно вчера не ми се ревеше, мъчих се да се сетя за нещо тъжно, че да отприщя някак емоцията и сълзите, и не успях

Затова, тая сутрин в 06часа си обух новото долнище на анцунга, сложих си една любима жилетка и отидох до морската, направо се почувствах пак човек-само тумбака ми тежеше,но карай-седнах на една пейка за 10мин,Имаше хора с кучетата си, бягащи, каращи колело, помечтах си малко за дните,когато пак ще мога да тичам и няма да имам тоя огромен ханш и бедра....и си тръгнах обратно за вкъщи
Сега се връщам пак от разходка, реших да платя сметките-жега не жега, вкъщи полудявам.
Нямам никаква причина сутрин да ставам от леглото-ако ще е само да си сготвя някаква манджа-е мерси, мога и без това.
Само да чистя и подреждам-вече ми дотегна, все едно и също, въпреки че с това темпо на черепаха цяла седмица ми трябва, за да подредя всички гардероби и изчистя,така както ми се иска
Извода-търсете смисъл, но наистина нещо,което да си заслужава. Затова толкова много ми се иска да се раждат вече бебетата-по-голям смисъл от това няма
В никакъв случай не ми се ходи на работа, но пък седенето вкъщи ми е голям мор

и накрая-купих си нощница за болницата и на грахон едни гащури. Тези нощнички,дето си ги харесвах сса направени за китайките явно, като нахлузих най-голямата и тя едва ми закри дупето  Laughing
Ето ви сега по една снимка да я видите-проста зелена нощница, даже си мисля-че още една трябва да си купя, за да се преобличам , едва ли в Окръжна раздават нощници

http://www.imgshare.eu/i/tonimirka/dsci0154_5fe4f.jpg
http://www.imgshare.eu/i/tonimirka/dsci0156_79b5b.jpg

Отивам да гледам вашите снимки

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 723
Наде и тумбачето е именувано.

Рени и ти ли бе душа?
Ама я се самонавии,че всичко ще е наред.
Мина ли ти мускулната треска от вчера?

Мананче само не се претоварвай много.
Представям си колко си радостна,че си идва брат ти.
Дано си изкарате страхотно.
Ма то голяма къща ,че и двор за капак,направо си е като едно имение.

Пуки май я оправих.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Тони, за грахон са много сладки гащите.Твойта нощница също е много хубава. За съжаление знам какви ги продават сега,уж голям размер пък едни опънати стоят,че и материята им хич не е разтеглива. Аз въобще не мога да търпя нощници,но все няколко дни ще издържа. И да, купи си още една,защото обикновенно искат по два броя.
Неди, много,много ти благодаря.

Между другото на първа страничка линка,който препраща към албума ни, по-добре май да е http://www.snimka.bg/author_albums.php?author=105847 ,защото той препраща към всички албуми, а досега като отворя, все ми даваше страничка с пръснати снимки.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 723
Тони аз затова ще поработя, още няколко седмици,че в къщи ще изперкам централно. smile3537
Но при мен е друго.Шефовете са толерантни,не ме товарят както преди,колежките ми помагат с каквото могат и аз общо взето се чуствам добре на работа.
По-нататък може да мина на половин работен ден,ама пак ще имам някакво излизане и ще съм м/у хора.

Нощинчака е много сладурска и изглежда мекичка и приятна на допир-честито.
А това с разходката сутринта е чудесна идея -хем полезно,хем те ободрява.

За тебе Пуки винаги.

# 57
  • Мнения: 498
Момичета, имам нужда от помощ. Харесах си това, но не знам доколко ще ми е практично. Дали става за зимата като чувалче за разходка??? Или за нещо друго и колко голямо да го взема??? Дайте ми съвет моля ви.

# 58
  • Мнения: 13
Simple Smile Много се радвам за добрите новини за първото ни октомврийче. Да ни е живо и здраво.

Тони, ако знаеш колко добре те разбирам! По цял ден в къщи е някакъв ужас, а то за разходки само сутрин или вечер става. Изчетох всички книги в къщи, а филми така да не ми се гледат напоследък...Като затворник само надничам през прозореца и се моля за облаци и хлад.
На всичкото отгоре вчера бях при доц. Балев, който видя, че малкият Пришълец изостава с около две седмици и на мен ми стана още по-депресирано едно такова. И като се добави и че не мога да спя просто вече нямам търпение да  е началото на октомври.
Оплаках се аз. Simple Smile Сега като ми поолекне ще съжалявам, че ви товаря с глупости. Хайде, усмивки на всички и дано тези, дето ни е подхванала депресията да ни остави най-после!

# 59
  • Мнения: 104
o, я и аз дискретно да се включа  smile3539

аз съм си отначалото в къщи и хич не ми е зле, верно на мометни е тъпичко, ама на работа да не е по-весело   Stuck Out Tongue Winking Eye само ми тежи 4е е жега и не мога да се разхождам много

ina.gg , на мен ми харесва, точно си е като чувал и порт бебе, а после и като якенце;студено ще е до март-април, тогава беб4овците ще са на най-много 6 месеца.значи вземи си го 3-6 мес/незнам как са размерите/ и да му е по-широ4ко по добре.Но нека да каже и някоя мама дето има опит  Peace

Сега ходих да се карам с една селянка   #Cussing out как можах да се забия в тоя голем блок пълен с олигофрени  #2gunfire чисти си балкона и текат реки надолу, мама мия.тя на 8мия етаж, значи с4итайте до първия на всички какви са им стъклата и шума който се вдига като пада по покрива на входа. bash викам не може ли с кофа и парцал да чистите-не можело : с вода по-добре се миело. тя не миела по- принцип ама утре имала повод моля ви се  Big Ups на нея и капели климатиците и другите хора не пазели, защо тя да пази.ей това е разсъждението  smile3537  такива семейства не са за обществени кооперации, а за керпичени колиби или сламени,землянки или дървени най-много  Sneaky за хвърлянето на боклуци и храна няма да говоря/хлебарките са като мишки големи/ Но колкото и да говоря и да се карам няма да се оправим, та те дори и срам нямат. ама да дойде някой да им тресне 50-100лв глоба, да видиш как ще се нау4ат.това в сферата на ме4тите...знам къде живеем

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 13:56 от adina

Общи условия

Активация на акаунт