Споделете 76

  • 31 456
  • 989
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 5 370
 Mr. Green Mr. Green
Споделям,че присъствието на Невидимия Оле-Затвори-Очички ме кефи максимаааално.
Пожелавам приятно споделяне, аз отивам да се гмурна във вълните мътни на капитализЪма.

# 976
  • Мнения: 2 768
Споделям неработен ден днес.
По причина, че довечера сме канени на ВИП коктейл. Сефте. Барабар Петко и аз с вип-овете.
От три дена търся рокля, която хем да ми хареса, хем цената да не ме опулва. Е намерих, ще се ходи.

# 977
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Добро утро.
Сутрешните блокове на двете основни телевизии оцветиха деня ми. Mr. Green Представители на две пенсионерски организации прелетяха от едното в другото студио и се сдърлиха пред камерите.
Намирам схемата за почивките на тези 5000 пенсионери за гениална - хем купуваме избиратели, хем подпомагаме бизнеса на някои хора с пари от бюджета, хем социална дейност отчитаме. Чудя се само как на никого не му е хрумнало да изтъкне и друга човиколюбива функция - удължава се срокът на сезонната заетост на работещите в избраните хотели, т.е., увеличава се броят на работните места.

# 978
  • Мнения: 1 992
eta, голяма подготовка за коктейла, щом чак и не работиш  Mr. Green Снимките ти от ваканцията бяха прекрасни. Особено онова планинско хотелче отрупано с китки под прозорците. Размечтах се. Изтръгвам се насила от тази картина, чака ме толкова прозаичното готвене.
Споделям напрежение някакво, уж няма причина, но ми е нервно, опитвам се да го убия с Depeche Mode. Безуспешно.
Не ми харесва началото на този ден.

# 979
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Само на мен ли ми липсва опцията за редактиране на пост?

# 980
  • Мнения: 984
Денят ще е хубав. Мирише на лято. Все още. Simple Smile

Имам опция "редактирай". Но опцията "изтрий" ми дава грешка, дори в трите минути. Казвам го информативно.

# 981
  • Мнения: 9 903
Сутрешните блокове на двете основни телевизии оцветиха деня ми. Mr. Green Представители на две пенсионерски организации прелетяха от едното в другото студио и се сдърлиха пред камерите.


няма да забравя едно предишно тяхно каране пред телевизиите - от единия пенсионерски съюз викат:"Не прекъсвайте нашия председател!"
а от другия ги надвикват:"На рамо да си го носите вашия председател!"  Rolling Eyes

# 982
  • Мнения: 4 371
Имам опция "редактирай". Но опцията "изтрий" ми дава грешка, дори в трите минути. Казвам го информативно.
На мен също. За това се учудих на Лискиното триене преди време.

# 983
  • София
  • Мнения: 3 421
Скапано ми е много, ама много. Ужасно съм разочарована от близки хора.
Хем го очаквах и пак не ми се вярваше.
Опитах се да звуча жизнерадостно докато говорех с детето Tired

# 984
  • Мнения: 4 371
И на мен ми е скапано.

# 985
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Hug гуш на всички, които се чувстват кофти

и поздрав с една нетематична песен : http://uk.youtube.com/watch?v=yx0RsbE7Qds

# 986
  • Мнения: 4 300
Точно щях да пиша и аз същото като Етиа и Дуци, но кликнах Mr. Green на линка на 3уи. Ами така си е, нищо не идва лесно. Баща ми ме нахока оня ден, че който имал разни работи си имал и грижи покрай тях и да не съм мрънкала. Та така.
Да пусна една нова тема, а?

# 987
  • Мнения: 2 212
Зуи, I love this song.  Heart Eyes

# 988
  • Мнения: 4 371
 Hug благодаря!

# 989
  • Мнения: 3 423
Има ново Споделете, бейбища.

Не се разсейвайте, и мен не ме.

Общи условия

Активация на акаунт