LaRedoute.fr - 77 - 1-вият пост е незаменим! И на Иренка бебето да честитим!

  • 59 326
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 916


Момичета някой да е получил вече ваучер по пощата? Чакам си моя, за да пусна една по-солидничка поръчка. Mr. Green


Аз вече не чакам да ми дойдат по пощата ваучерите, защото понякога много се бавят - просто им пиша да ми пратят на мейла номера на ваучера и на следващия ден ми го пращат  Peace
А може ли да дадеш писъмцето, което им пишеш. Може и на лични, но мисля, че за всички ще е от полза ако се публикува тук. Благодаря ти предварително.   bouquet

Eй това съм си копнала аз от една предишна тема -
You have sent me a cheque by post - however, I would like to use a voucher received by email.

# 61
  • Мнения: 639
Klemy ти кой номер поръча?Ако е 34 или 36 искам да те помоля за размерче довечера ако е удобно Praynig

Това са размерите,които има Stefoni в албумчето си за р-р 36/85 за страхотните дънки на Типстър
-талия 36см, ханш 45см, дълбочина 25см, вътрешен ръб крачол 83см, външен ръб крачол 107см, широчина крачол горе 36см, широчина крачол долу - 29см  Blush
Klemy и аз ще изчакам за 38,че от 36 пак не ми достига по някой си см и уж щях да рискувам,но като че ли пак няма  Rolling Eyes
Stefoni а сега видях,че си добавила снимки и на рокля с качулката облечена - стои ти просто страхотно...Е  и после "край с поръчките"...Как да стане  Blush Whistling
ВечеПетя ето че и ти се завърна от почивка и дано е била пълноценна,че тук нали знаеш - няма отказване и офанзивата е пълна   Laughing Hug

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 10:58 от mamaB

# 62
# 63
  • Мнения: 139
Някой знае ли дали тези си отговарят на номера?
http://www.laredoute.fr/vente-ballerine-femme.aspx?productid=324 … tegoryid=30363522

# 64
  • Мнения: 777
Иренка, честито бебче и от мен   bouquet Да е живо и здраво и много да те радва   ylinfant smile3504
Момичета, аз вече получих всичко - чакам само последната от 15 август, но май пак ме засърбяха ръцете нещо...  Sick

# 65
  • Мнения: 277
някой знае ли как да разбера докога някой продукт ще е в nouveautes. пише 15 дни, но от коя ли дата (че не го намаля кода)

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Най-после си взех поръчката от 30.07., дошло ми е известие на 20.08.

Детско сако за малката, обсъждано е, а за мен - sac boule

  в цвят taupe/naturel. Малко се бях притеснила как ще е, като видях, че е с твърдо дъно, но на живо е добра. Много голяма и с джобове - най-после ще имам голяма многоджобна чанта. Три големи (вътрешен + два по цялата му дължина със същата големина) + два малки в основния голям. Аз я взех на 7,50Е.

# 67
  • Мнения: 326
И аз имам известие за митница от 28.07 Не знам кога е дошло,защото снощи се прибрах и го взех.Нямаше ме 3 седмици и сега имам да чета 3 теми за да наваксам  Satisfied #Crazy
Като си взема колета ще докладвам какво е дошло

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Момичета, виждали ли сте такива закачалки в БГ и на какви цени горе-долу  Praynig Praynig Praynig

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22965476&a … documentid=201208

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Виж в Юск и Практикер. 7-10 лв.

# 70
  • Враца
  • Мнения: 79
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-denim-stretch-large … tegoryid=22905201
ако има някой тези дънки,може ли размери?  bouquet

# 71
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Развитието по блокирания ми акаунт: 6 седмици по-късно нищо не се случва. Това ми е първият и основен акаунт (аз нямах желание да правя втори изобщо, усложнение ми е). Писах 6-7 писма и проведох телефонен разговор без успех - влизам в suivi de commande и Mon espace client, но не и в кошницата си. Междувременно, разбира се, съм засипана с оферти на мейла...

Писаха ми, че те вече нямали проблем със сайта, а аз пак им писах, че щом влизам в сайта от нов компютър с ново айпи и друг интернет провайдер и проблема е наличен, очевидно не е от моята страна. Без отговор.

Днес пак позвъних на +0033 320 69 84 67 и говорих със същия човек, ако не се лъжа.
Този път не го навиках Laughing поисках и-мейл, на който да мога да пиша за техническия проблем. Обясних, че им се обаждам от България и ми е скъпичко да си говорим така през ден-два, в отговор на което човекът си записа номера, който дадох, за да ми се обадят те. Обеща проблемът да се разреши до 48 часа... стискайте палец.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Бу, стискам  Praynig На Сън й го оправиха акаунта  Peace и твоят ще стане


Имам ги, супер са, но нямам метър тук  Embarassed

# 73
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета, виждали ли сте такива закачалки в БГ и на какви цени горе-долу  Praynig Praynig Praynig

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?categoryid=22965476&a … documentid=201208

Аз имам подобни пластмасови от ТСМ за около 12 лв. Не сме ги отваряли от кутията и не са ползвани, ако ти трябват мога да ти ги пратя

# 74
  • Враца
  • Мнения: 79
Змейковица,кой р-р са твойте,интересува ме ханш,за да преценя кой р-р да взема?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт