"Печалбите" от томболата на Булсатком

  • 19 515
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,и на мен днес ми се обадиха че съм спечелила оборудване от Булсатком,но аз приех надявам се да не остана излъгана Confused

# 76
  • София
  • Мнения: 5 606
Всъщност се оказва, че ITV са по-коректни така ли? Аз съм им абонат от няколко години и върху Булсат нямам наблюдения.

# 77
  • Мнения: 97
Здравейте и от мен,и на мен днес ми се обадиха че съм спечелила оборудване от Булсатком,но аз приех надявам се да не остана излъгана Confused

аз спечелих преди 4 месеца- няма проблеми

# 78
  • Мнения: 1
Значи става въпрос за томболата, която е навсякъде - попълваш 3 имен и тел и участваш за награди, една от които е наречена 'безплатно оборудване'. Всичките ми познати, които са попълнили (вкл и аз) ни се обадиха, че 'печелим' въпросното оборудване, ама ако преди това подпишем 2-годишен договор и платим някаква такса за инсталация. Ако си прекъснеш договора, ти взимат оборудването или някава неустойка се плащаше  Shocked Егати печалбата бих казала. Много се ядосах, никак не обичам на ме правят на луда.
Исках да питам, не е ли незаконно да използват такова подлъгване - реалността няма нищо общо с обявеното.. Thinking


Аз също бях участвала в такава игра.Като ми се обади оператор ми обясни че заплащам мисля че няква месечна такса и чинията (или устройството , не си спомням,едно от двете беше пезплатно,другото не).Впсоследствие отказах... Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 79
  • Мнения: 343
Момичета къде има такава томбола и аз искам да участвам

# 80
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Момичета къде има такава томбола и аз искам да участвам
Как къде? В Булсатком, разбира се. Mr. Green
Да забелязваш, че темата е от миналата година?

# 81
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
пак има томбола и тази година, този път наградите не са безплатно оборудване.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 271
Хаха, аз също спечелих и сега, като ви чета ми става много смешно... Казах им да ми звъннат пак, за да се посъветвам със семейството си. Дори по телефона не ми споменаха за този договор, който си длъжен да подпишеш. А между другото, в условията на томболата пише следното:
Цитат
Участието в томболата не се обвързва с продажбата на стоки и услуги от Булсатком.
Но явно ползването на печалбата се обвързва...
Направо ме хвана яд. Сега се чудя, дали да приема, защото така или иначе мислехме да се включваме. Само този дългосрочен договор ме притеснява. Thinking
Цитирам мнението си, за да видите от кога е моята печалба...
Е, още ги чакам да ми монтират спечеленото оборудване, за да стана техен клиент  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт