Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Доста противоречиви мнения чувам относно слагането на кристали.Кога е правилно-преди или след изправянето с преса?
Цитирай

Доста противоречиви мнения чувам относно слагането на кристали.Кога е правилно-преди или след изправянето с преса?
лично аз слагам кристали преди изправянето,за да предпазят косата!за мен няма смисъл вече след като е изправена да се слагат!пробвала съм и не останах доволна! Peace
Цитирай

и аз слагам кристали преди пресата
Цитирай

Гоце Делчев

Кристалите не предпазват косата от топлинна обработка. За тази цел има други продукти. Аз кристалите ги слагам след като косата е изправена.
Цитирай

И аз ги слагам след като я изправя. Преди това използвам предпазващ спрей за топлинна обработка.
Цитирай

София

Съжалявам, че ще използвам темата, но искам да питам какви спрейове или други предпазващи неща ползвате? Аз имам нещо като кристали, казва се Silk Fluid, но ми се струва, че по-бързо ми се омазнява косата от него, слагам го на влажна коса, повече по връхчетата и разнасям малко по дължината  Rolling Eyes
Цитирай

...

слагам преди
Цитирай

София, в планината

по голямо количество слагам преди пресата и след това слагам много малко  Peace
Цитирай

Варна

След. Преди пресата салагам препарат за топлинна защита.
Цитирай

Слагам преди пресата. Трябва да се ползват обаче след нея, а преди това - препарат за топлинна защита. Ама на мен ми се свидят пари за такъв. Confused
Цитирай

Я кажете някакъв такъв спрей за топлинна защита-марка,цена... newsm78
Цитирай

Я кажете някакъв такъв спрей за топлинна защита-марка,цена... newsm78
Loreal Hot Liss-8 лева,пише,че предпазва от преса и сешоар! Peace
Цитирай

София

Съжалявам, че ще използвам темата, но искам да питам какви спрейове или други предпазващи неща ползвате? Аз имам нещо като кристали, казва се Silk Fluid, но ми се струва, че по-бързо ми се омазнява косата от него, слагам го на влажна коса, повече по връхчетата и разнасям малко по дължината  Rolling Eyes
Такъв тип продукти омазняват косата,затова се слага съвсем малко.Нанасяй само по връхчетата,щом косата ти се омазнява.
Цитирай

близо до морето

Кристалите не предпазват косата от топлинна обработка. За тази цел има други продукти. Аз кристалите ги слагам след като косата е изправена.

Toчно така е,аз ползвам термозащитен преди преса , а кристалите последни ги слагам,те не предпазват по никакъв начин косата от изгаряне. Hug
Цитирай

Варна

Преди преса/сешоар...вече ползвам кристали все по-рядко и по-рядко обаче  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора