дупето на бебо е подсечено силно, с какво да го мажа

  • 3 941
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
Всички проблеми с дупето досега съм оправяла с крем ИМАЗОЛ!

# 16
  • Мнения: X
От болезнения опит който имаме с подсечено дупе, ще ти кажа да идеш при дерматолог. От въпросното състояние на сина ми минаха 2 години и все още има белег от едната страна на дупето. Беше ужасно! Евтиното понякога излиза мноооооого мого скъпо и болезнено! Аз по същия начин започнах да мажа кой с каквото ми каже още повече че дерматолог в нашия град нямаме, нямах и време да идем , нямахме и много възможности...но в крайна сметка пак до там опряхме и то в много лошо състояние! Успех на вас!

# 17
  • Мнения: 1 030
Ако има пъпчици  - пиоктанин.
Крем - дермазин. Има и едни кремчета, дето се приготвят в аптеките, специално за подсичане и зачервяване. Бях водила малката при добър педиатър и изписа 1 крем, който се приготвя по рецепта, ще я потърся, но помня, че само в 2 аптеки можеха да го приготвят

# 18
  • София
  • Мнения: 39 759
Дияна като бебе имаше доста проблеми с подсичането.
Използвах какво ли не.
Бочко, пиоктанин, цинкова паста. Промивки със смрадлика.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На нас ни помага само пудрата-никакви кремове

# 20
  • Мнения: 44
Тетра PeaceАз  мажа с крем "стойчев".Супер е.Приготвя се в аптеките по много стара рецепта.Малката се оправи за 3 дена.

# 21
  • Мнения: 71
Изпробвала съм поне десет крема по препоръки и стигнахме дотам, че дупето на сина ми беше ярко червено и влажно.
Единственото което ми помогна беше мазането на крем "Здраве" на дебел пласт, за да не прониква замърсяване и така решихме завинаги проблема.

# 22
  • Мнения: 85
Благодаря  ви, мамчета!Започнах да го мажа с крем Здраве и вече има ефект  Peace

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Бани с хума. Универтан.

# 24
  • Мнения: 72
При нас при силно подсичане обикновенната козметика не помага. Преди няколко дни и ние бяхме със много силно подсичане,пробвах сигурно всички видове кремчета против подсичане и нищо. Заведохме я на Дерматолог и ни исписа да я мажем с Певизон и капки против сърбеж Фенистил. за два дни вече е оК.

Общи условия

Активация на акаунт