Kremove pri bremennost

  • 3 891
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм използвала нито един от изброените. Мажех се с Ейвън, нямам нито една стрия, но може би е ген.

# 61
  • Мнения: 2 068
хормоните са виновни  Confused
кремовете малко или много помагат  Wink

# 62
  • Мнения: 2 090
Мнението ми е същото като на Блонди Peace.Аз ползвах  хидратиращи лосиони за тяло и масажното масло на "Икаров''.Стрии нямам,не смятам обаче че това се дължи на мазането Wink

# 63
  • Мнения: 339
През първата си бременност се мазах с мас - мама ми я правеше като кремче. Нямам нито една стрия. С втората бременност реших да мина на нещо модерно - мустела. Обаче имаше поражения - 3-4 стрии на корема.
И аз мисля, че до голяма степен зависи от типа кожа.

# 64
# 65
  • Мнения: 4 371
За сетен път да кажа - каквото и да ползваш - не помага. В смисъл - ако кожата ти е предразположена към стрии - мазилата няма да помогнат.
 
Както винаги - права Grinning
Последно се мазах с Палмърс. И сега ги ползвам, имат специален крем за след раждане, да видим.

# 66
  • Мнения: 817
Аз от Мустелата не съм доволна  Naughty
Мога да ти препоръчам крема против стрии на Галеник, той може да се използва от бременни. Peace

# 67
  • Мнения: 173
аз от самото начало на бременоста започнах да се мажа с бебешко олио и въпреки това на гърдите имам по една две стрии.всичко зависи от кожата и все пак ако не ти помогне мазането,то със сигурност няма да ти навреди !!

# 68
  • Мнения: 603
Твърдо съм за Мустела. Ползвах го с първата си бременност и нямам нито една стрия. Ползвам го и сега. Peace

# 69
  • Мнения: 86
Аз ползвах на MUSTELA и пак имам две стрий  Cry

# 70
  • Мнения: 4 555
Моята кожа е предразположена към стрии, защото имам в горната част на бедрата и бях убедена, че и на корема няма да ми се разминат, предвид колко голям стана накрая.
Мажех се само със зехтин, по-активно в 7-ми и 8-ми месец. Нямам нито една стрия.

# 71
  • Мнения: 741
Ползвах Мустела и нямам стрии

# 72
  • Мнения: 489
Първата бременност, пробвах какво ли не, най- доволна останах от крема на Авент. Само от него не ме сърбеше кожата. Сега се мажа със чист зехтин и пак Авент, когато имам сърбежи. От първия път имам 2-3 стрии на корема, но аз бях основно на корем, сега пак така вървя, ще видим резултата.

# 73
  • София
  • Мнения: 17 592
Дева.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 588
Ползвах разни мазни масажни кремове, но даже не помня какви марки бяха. Нямам стрии.

Общи условия

Активация на акаунт