БГ-Мамма и мъжете

  • 5 606
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 447
За мен е странно че посещават предимно клюкарника.Явно не ги интересува друго. ooooh!Никъде не видях интересна  тема за децата започната от мъже. Или са на друга вълна? Laughing
Имаше, имаше - Людмил разказа как жена му родила вкъщи и показа снимка на плацентата в тава  Laughing

# 61
  • Мнения: 461
Интересна статистика Laughing

"За мъжете, всички неща са прекрасни за гледане, но мъчителни за преживяване."
 Това не съм го измислила аз, а Артур Шопенхауер!

Боресе, явно това ще да е "ключът на загадката" ти!  Laughing

За статистиката:
"Обяснението" на мъж ми по въпроса - пак по Шопенхауер. Mr. Green

"Простият /  bowuu/ се бунтува при вида на своята противоположност  Flutter"

Затова не влизал във форума на Бг-Мама.rotfImbo







# 62
е к`во му е гейското един мъж да виси в този форум и да се интересува за доброто на детето си...
... и да направи опит най-накрая да разбере отговора на въпроса: "Какво, аджеба, искат жените?"  Joy

# 63
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Браво  Трепач явно Борката не в час по някои  въпроси.Сподели малко опит с него. Laughing

# 64
  • Мнения: 471
Нашият татко иска да направи сайт БГ ТАТКО

Да си пишели бащите вътре за обмяна на опит Simple Smile

# 65
  • Мнения: 17 407
Че то някой друг го е направил вече Simple Smile

# 66
  • Мнения: 984
Изчетох темата до тук. Май се прелива от пусто в празно. Опция 2.
Разбира се има изключения. Напоследък даже повече, което е чудесно. За децата.

# 67
  • на село
  • Мнения: 830
Едва ли на мъжете тук ще им хареса резултата от анкетата.  hahaha

# 68
  • Мнения: X
Моят мъж е от този тип хора, които нямат навик да се изразяват писмено. Понякога е хвърлял поглед на четеното от мен във форума и честно казано, сигурна съм,че ако случайно някак си не си намери някаква друга работа и му хрумне да се регистрира във форума, а и да се изкаже по някой въпрос, това му старание неминуемо ще бъде възнаградено от един хубав и отрезвяващ бан.

# 69
  • Мнения: 2 448
Моят мъж ....
 да се изкаже по някой въпрос, това му старание неминуемо ще бъде възнаградено от един хубав и отрезвяващ бан.

E, значи не е нахъсан достатъчно за форума. Кога някакъв си бан е пречел.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: X
Моят мъж ....
 да се изкаже по някой въпрос, това му старание неминуемо ще бъде възнаградено от един хубав и отрезвяващ бан.

E, значи не е нахъсан достатъчно за форума. Кога някакъв си бан е пречел.  Mr. Green
Кой ти твърди изобщо обратното, pasinet? Казвам,че дори и да се случи невероятното да списва, сигурно ще го баннат. А иначе наистина бих се притеснила сериозно за него, ако започне да се изказва вещо по форуми за майки, вместо да се отдаде на любимите си занимания през малкото лично свободно време, което му остава.

# 71
  • Мнения: 700
Мъжът ми постна 4-5 пъти и съфорумките го превзеха на абордаж на ЛС.
Отказа се да пише.
А може просто да е използвал форума като платформа. newsm78 Трябва да питам как се развиват нещата там.

# 72
  • Мнения: 2 448
Мъжът ми постна 4-5 пъти и съфорумките го превзеха на абордаж на ЛС.
Отказа се да пише.

Айде бе.  Wink  Joy

# 73
  • София
  • Мнения: 1 783
Брех, трябва да прегледам на мойта булка кореспонденцията тогаз.

# 74
  • Мнения: 502
Мъжът ми няма време да влиза във форума, прекалено зает е по цял ден. Аз го уведомявам за нещата, които смятам,че го вълнуват и са коментирани тук.
   Peace
  Когато прочета нещо интересно,го споделям с него. Някои забавни теми си ги четем вечер заедно,като тези за "Милото"или за прането на мъжки гащи... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт