Чийзкейк

  • 16 062
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 550
Рися, благодаря! После сигурно трябва да изчакам да изстине стопеното сладко преди да го изсипя. А да не вземе да се стегне отново.....

# 61
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Рися, благодаря! После сигурно трябва да изчакам да изстине стопеното сладко преди да го изсипя. А да не вземе да се стегне отново.....

Да, горе-долу стайна температура, тъкмо блатът ще се е стегнал вече, и обратно в хладилника за малко.

# 62
  • Мнения: 929
Да питам  шоколад дали ще стане?

# 63
# 64
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Да питам  шоколад дали ще стане?

Въх! Улучи ме по болното място... В събота ще пробвам и ще докладвам Simple Smile

# 65
  • Мнения: 929
Рися чакам да споделиш какво стана пробва ли с шоколад, как е?

# 66
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Рися чакам да споделиш какво стана пробва ли с шоколад, как е?

Сори, но откъм времето съм кът, така че ще видим кога ще открадна половин час да го направя Simple Smile засега самата аз тръпна в очакване Simple Smile

# 67
  • Мнения: 929
Рися чакам да споделиш какво стана пробва ли с шоколад, как е?

Сори, но откъм времето съм кът, така че ще видим кога ще открадна половин час да го направя Simple Smile засега самата аз тръпна в очакване Simple Smile

ОК ако те изпреваря ще пиша.  Wink

# 68
  • Мнения: 1 195
Ох че вкусотии сте сътворили Simple Smile

Аз да си призная до сега не бях яла чийзкейк, но ония ден в сладкарница Неделя опитах и страшно много ми хареса Simple Smile


ТА  днес или утре смятам да изпробвам рецептите  Peace

# 69
  • Мнения: 351
Момичета, пробвах с течен шоколад и стана не по-малко вкусно отколкото със сладко.

# 70
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Момичета, пробвах с течен шоколад и стана не по-малко вкусно отколкото със сладко.

Супер! Я сподели технологията на размазване на шоколада, че ми е нещо мътно... Дали трябва да се разтопи предварително? Как точно го направи?

# 71
  • Мнения: 929
С купен течен шоколад ли или с домашно приготвен?

# 72
  • Мнения: 351
Аааа купен Laughing Ну крема. Само го разтопих малко в микровълновата за по-лесно нанасяне.

# 73
  • Мнения: 1 878
Аааа купен Laughing Ну крема. Само го разтопих малко в микровълновата за по-лесно нанасяне.

Мммм, вкусотия! Ще  внеса идеята в списъка с нещата за правене!

# 74
  • Мнения: 929
Момичета да ви питам нещо.Днес взех да правя чийзкейка и слагам аз желатина както пишеше на опаковката му, обаче ъъъъъ стана много рядко кремчето  Embarassed . Та се чудя дали ще се сгъсти и кога?

Общи условия

Активация на акаунт