Септември месец - края на лятото

  • 22 371
  • 564
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 003
cher ще стискам палци нещата да се развият по най-благоприятния начин  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 3 123
cher,стискам силно палци,дано се размине операцията и всичко да е наред!

# 32
  • Мнения: 827
Честита ни нова темичка Hug Пожелавам този месец (и следващите разбира се) да донесе на всички много положителни емоции   bouquet
Честит рожден ден на малката Мария!!!Да расте здрава, умна и красива Hug
Шерче, дано се разминеш  Praynig Но щом док е казал че 90% се минава само с пластика, нека му се доверим Peace

# 33
  • Мнения: 3 016
Шер ,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed .Всичко ще мине. Няма да мислиш лоши неща .

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 305
cher, ама че беля! дано си зарасне така, нали това е по-вероятно?!

# 35
  • Мнения: 651
Честит рожден ден на малката-голяма Мария  bdbaloni . Да расте здрава и щастлива и да е една прекрасна кака  Laughing.

Шерче, стискам палци да си от 90-те % и най-страшното да е минало.

Рони, моите палци по повод на теб са стиснати миналата седмица и няма да ги пускам докато не прочета, че си имаш живо и здраво човече  lovekiss. Така че чакам сряда с нетърпение.

Бени, честита ви годишнина. Желая ви да се обичате още дъълги години и да сте си истински половинки   bouquet. Извинявай, че се мотая, но с Емо не сме се виждали нормално от няколко дни и нямахме възможност да обсъдим нещата  Embarassed.

 Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 1 008
Момичета, мерси.  Hug
Дано да си зарасне, в момента се опитвам да не мисля за операция. Много ми е страшно. Голяма беля, наистина. Лошото е, че ми бил много прав канала на ухото, което било рядкост при възрастни хора Rolling Eyes и просто е било неизбежно. Хубавото, че отидох почти веднага, докторът каза, че ако съм отишла утре например вече със сигурност само операция може да се направи... Защото аз така си мислех, де. Да изчакам. То ми поотмина и си чувах, просто ми беше като заглъхнало ухото. Добре че моя мъж се прибра и настоя да ходя на доктор. Супер нелепо и тъпо, ама имало да минава... Толкова бързо се случват лошите неща  Sad

# 37
  • Мнения: 1 369
ХАйде и аз да се включа. Да ни е хубав месеца, успешен за всички. Очаквам хубави новини от всички бремелинки и раждането на едно от най-чаканите форумски бебета /дано е по-скоро, че измъчи майка си, а на мен ми се изчака чакалото/ Искам и още положителни тестчета. Ако някой си трае, бързо да си признава!

Шерче, Hug Hug Hug дано се оправиш без операция! Честито на Викито годинката и половинката!

Рони, аз си стискам палци за теб още от преди да си забременяла и чакам с нетърпение появата и на твоето бебе. Ама за сега чакам да чуя от теб, че сте му чули сърчицето. Всичко по реда си.  Hug

Честит рожден ден на Марийчето! Да е здравичка, щастлива, да е много послушна кака и да помага на мама. Между другото, бебето в корема на мама момченце ли е?/ не помня  дали Алина каза/

Берни, честита ви годишнина! Още много години семейно щастие!

Хера, Марги, ще стане. Щом веднъж е станало, пак ще стане! Само спокойствие, търпение и много любов.

Стискам палци и на всички, които имат нужда!


# 38
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте и от мен   bouquet
С малко закъснение се включвам да благодаря за честитките за рождения ден на моята магарийка Марийка  Wink Вчера, естествено, ни беше натоварен ден, ще гледам да кача някоя снимка да ни видите  Simple Smile
Шер - дано да ти се размине операцията  Praynig Знам, че на някои им пукат нарочно тъпанчетата, когато имат инфекция, явно е по-вероятно да си зарастне .
Хера - и аз преди Мария имах сериозни проблеми със забременяването, основно мъжки фактор, подготвяхме икси. Ами стана някакси, че след това на 2 пъти забременявам без да е планирано  Shocked Дано и при вас да стане без напрежение, че си е много кофти работа  Peace
Рони  - знаеш, че всички насочват положителната си енергия към теб  Heart Eyes
KikiNiki   - момченце е, не бях го казвала още. Всъщност днес чакам пълните резултати от амниото и тогава мислех да споделя  Wink
Пожелавам на всички успешен и продуктивен месец и кой каквото си е наумил - да става  Hug

# 39
  • Мнения: 1 512
Здравейте,

много се радвам за всички хубавини,  които прочетох. Рони , Hug
Аз бях на моренце, Хасан остана много доволен - изключително добре ми се отрази тази почивка, пътя също го издържах без проблеми. И реших, че на човек трябва всяка година да му се полага направление за моренце по Здравната каса Laughing
Вчера бях на преглед видяхме бебчо. Дългокрак и дебеличък, по мерките и теглилките излиза с десет дена напред. И здрав, най-важното.
Имам страшно много работа и затова не пиша, но да знаете, че се сещам за всички вас тук  Heart Eyes
Много топъл, слънчев и щастлив септември ви пожелавам Heart Eyes

# 40
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета, мерси.  Hug
Дано да си зарасне, в момента се опитвам да не мисля за операция. Много ми е страшно. Голяма беля, наистина. Лошото е, че ми бил много прав канала на ухото, което било рядкост при възрастни хора Rolling Eyes и просто е било неизбежно. Хубавото, че отидох почти веднага, докторът каза, че ако съм отишла утре например вече със сигурност само операция може да се направи... Защото аз така си мислех, де. Да изчакам. То ми поотмина и си чувах, просто ми беше като заглъхнало ухото. Добре че моя мъж се прибра и настоя да ходя на доктор. Супер нелепо и тъпо, ама имало да минава... Толкова бързо се случват лошите неща  Sad
успех мила
не ти върви това лято...но вярвам след този проблем нещата ще потръгнат...бъди смела сега и не мисли за операции - не са толкоз страшин, но ще е неприятно
стискаме палци и дано дано се оправи без намеса

# 41
  • Мнения: 7 111
Шерче, дано не се налага оперативна интервенция на ушото ти. Да си зарасте.  Hug
Берни, честит рожден ден на двойката ви със закъснение! (вече към съвършената куха лейка Embarassed).  Много много годишнини в любов и хубави моменти да изживеете с другарчето ти!   bouquet

# 42
  • Мнения: 3 621
Берни   Hug и аз съм пропуснала да те поздравя за любовния ви празник, но както казват бабите в такива случаи "Злото да ви забрави" , да се обичате още много години, да сте заедно, да подарите на Марти една сестричка /или братче/, да ги отгледате в мир и любов и да се радвате и на много внуци

# 43
  • София
  • Мнения: 3 123
уф,аз нит съм бременна,нит кърмачка,ма и моят мозък го няма. ooooh!
Берни,честита годишнина,много щастлие и любов!
Шушу,браво за хубавите резултати,все така да расте дреби!
Алина,честит празник на твоето детенце - да е здрава и щастлива!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Benii и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт