Контактувате ли със съпруга/та си по време на командировка

  • 5 267
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 940
Аз моя мъж не го притеснявам когато е в чужбина по работа. Ако е в друг град, тогава се чуваме всеки ден по един път.

# 46
  • Мнения: 824
Когато е в чужбина и аз не го притеснявам,освен ако нямаме уговорка.Това не означава,че той не може да я "притеснява" по всяко време,нали?

# 47
  • Мнения: 2 448
От колко дни е в тази командировка, че от темата до тук не мога да схвана?  Rolling Eyes
Ако е от ден два, цялата тази обърквация, както и да е. Всичко може да се е случило,паднала батерия,неудобен момента за обаждане , други такива, но ако е минало повече време работата си е доста зле според мен.  Thinking
И не само мисълта за друга жена, ами и може някакво големи проблеми да има човека, не искам да изпадам в предположения, защото не знам дори какво работи, но това да не знаеш в коя държава е?  newsm78
Доста странна ситуация и едва ли някой може да се изкаже, че е попадал в подобна. В смисъл, на малко хора се случват подобни неща. Аз съм го преживяла това с изключения телефон и липсата на всякаква комуникация, но съм знаела, че проблема не е бягство или друга, но ми е било свито сърцето, защото тогава дни наред, не знаех дали е жив или умрял. Какви ли не мисли ми минаха през главата през това време.

# 48
  • Мнения: 4 916
Аз моя мъж не го притеснявам когато е в чужбина по работа. Ако е в друг град, тогава се чуваме всеки ден по един път.

И аз така. Ако има време да ми пише мейл - ок, но не се стряскам, ако не го направи. Знам, че ако има нещо важно, ще се обади. Ако на мен ми трябва, аз ще го намеря където и да е, ако ще на г.. на географията, дори той да си мисли, че там няма телефон. Правила съм го, де  Hug но случая беше екстремен.

# 49
  • Мнения: 756
напуснал е страната , защото телефона му в другата държава дава сигнал , който е различен от този в Англия .Тази тема я пуснах една седмица , откакто е в чужбина -единственото , за което му звънях е когато стана проблема с детето и не можех да открия телефони за лекар.Ще се прибере след една седмица ...ако се прибере , защото уреждането на този чек за получаване в чужбина ми е малко странно .Другото , което ме притеснява е че ако не е тук може да има проблем със запазването на жилището , притеснявам за него също ...аз тези хора не ги познавам /колегите/ , ако му се случи нещо колко време да чакам и къде да го издирвам.Не му звъня постоянно , позвъних му само , когато ми беше необходим компютъра да намеря въпросните телефони . Когато исках да разбера как е му изпратих смс-не виждам кое е толкова притеснително пред колегите му , а и те да не слухтят на телефона му...днес сутринта , след като му звънях около 8 пъти , ми изпраща смс че не е чул телефона , защото е спал в някаква кола .Това въобще не се връзва с работата му , защото има пари за хотел и сега още повече се притеснявам -какво прави да спи в кола ...нещо тези обяснения ми звучат налудничаво .По принцип пътува с още 2-ма , как ще спят 3-ма в кола или е бил само с единия ...объркана история , но все пак може да ми каже какво става с него и преди да спи / ако е така / в тази кола????

# 50
  • Мнения: 756
argun как успя да го намериш ?

# 51
  • София
  • Мнения: 44 103
поддържаме, ако е в бг - си говорим по няколко пъти на ден по гсм.
ако е извън - случвало се е два пъти до сега за по 1 месец и скоро май пак ще ходи - тогава като се засечем будни - icq  и скайп, задължително всеки ден, също и по телефона....какво остава пък ако има някакъв проблем....
и винаги така се притеснява, че ни оставя, че прави всичко възможно майка ми или неговата да стой при нас, колкото може от времето, че да има кой да ни помага ако имаме нужда....
Аз също се притеснявам като е далеч и той го знае, така, че и давмата се държим в течение, кой как е Simple Smile
и за мен е нормално, сигурно бих изперкала ако ми прати само 1 смс и после ни вест, ни кост.....

А вашата история е много объркана, дано в крайна сметка всичко е наред....

# 52
  • Мнения: 476
Ти му звъниш вече втори ден, само днес 8 пъти, звъниш на колегите му, уведомила си го, че има проблем с детето, а той отговаря с СМС. И то какъв. ooooh!
Нямам думи.

# 53
  • Мнения: 4 514
В момента мъжът ми е в чужбина. От един месец вече, в неделя се прибира. Работата му е такава, че не мога да му звъня, когато си поискам. Той ми кликва, когато мога да му звънна и аз го набирам или на стационарен, ако има, или на мобилния. По принцип аз говоря, той повече слуша, той по принцип не е от много приказливите - иска да знае децата дали са добре, дали сме здрави и толкоз. За себе си ще говори само, ако му задавам конкретни въпроси. Даже онзи ден му се развиках малко, защото звучеше унил, а уж всичко било наред и ме стресна малко. Но той си е такъв.
Аксел, дано и при вас всичко е наред, не бързай да се тревожиш, сигурна съм, че причината е тривиална.  Peace

# 54
  • Мнения: 4 916
argun как успя да го намериш ?

Ми как - първо гугъл, от там намерих тел., който щеше да ми даде отправна точка в търсенето, след това "Добър ден, аз съм съпругата на... трябва да разговарям с него. Няма ли го... А бихте ли ме насочили към друг номер, тъй като е важно..." и така от номер на номер накрая го намерих.
Но пак казвам, че тогава беше крайно наложително да го издиря.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ужасна и странна история.
Ти звънна ли му, след като получи СМС-а? Явно тогава е бил близо до телефона, без паднала батерия и без работа, така че евентуално щеше да ти вдигне.
Бих го питала къде е, защо е спал в кола и защо заплатата му не идва вкъщи, а някъде си.

На твое място сега бих си извадила на лист хартия разни важни телефони, докато имаш интернет. Как така не знаеш номера на бърза помощ? Не е ли 112?

# 56
  • Мнения: 740
Ами не не се чуваме когато е в командировка / без значение дали е в или извън страната /. Разговорите, ако въобще се чуем се свеждат до това в началото на командировката да му се обадя да го попитам дали е пристигнал и как е пътувал,а той да ми се обади в края на командировката и да ми каже, че е тръгнал и в колко ще си е вкъщи.

Незнам, но май се вкарваш във някакъв филм сама. Според мен изчакай да се прибере и тогава се изяснете за недоразуменията и притесненията ти.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Контактуваме, но не го занимавам с проблеми, защото ме е страх да не се отрепе по пътя. Дори, когато отидох в болницата да раждам дъщеря ни не му казах, а бях подоготвена с катетър и т.н за секцио. Той ми се обади, аз се направих на бодра и щастлива, излъгах го , че си лежа и след 2 часа баща ми му звънна.  Причината - 1. Ще се пиртесни, 2 Ще запали колата и 3-то аз ще се побъркам като знам как ще кара като откачен. Като цяло мъжа ми много пътува и точно, когато е на път аз съм най-мила и бодра.  Ела обаче да видиш като се върне какво става  Crazy

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Алекс, сега приетох постингите ти в темата. Мисля, че ще имате дълъг разговор с мъжа ти като се прибере.

# 59
  • София
  • Мнения: 38 484
Алекс, аз на твое място щях да се обадя във фирмата му да поискам обяснение незабавно!

Общи условия

Активация на акаунт