LaRedoute - кодове - 10

  • 42 570
  • 676
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
anninca, прочети назад за фотоапарата. Има отзиви от няколко момичета, които вече го поръчаха, има и снимки. И си прецени!  Simple Smile

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Момичета, относно кода за Дора, опитвам се да се обадя, но като запердашат на френски у, дю, нищо не им разбирам. Сигурно трябва да напиша клиентския си номер, но след коя цифра, не знам. И пак, как се отказват сейвгарднати поръчки, че и аз ги упеторих  Embarassed
Като ги чуеш, почваш да повтаряш "Инглиш, плийз!", докато те свържат с англоговорящ.


да, ама мойта повтаряше 6-7 пъти, че не знае инглиш и накрая ща не ща пак на френски говорихме

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
При мен се случват странни работи с мейлите за кодовете Дора и Спайдърмен.

Комуникирам си аз със Сабине, а Julie Areski също ми праща вече два мейла с едно и също съдържание.  Thinking

# 513
  • Мнения: 234
anninca, прочети назад за фотоапарата. Има отзиви от няколко момичета, които вече го поръчаха, има и снимки. И си прецени!  Simple Smile
Аз ги гледах, ама все пак се чудя  Embarassed извинете, че пак питам

# 514
  • sofia
  • Мнения: 176
А на мен ми се включва секретарка и аз като викам като бай Ганьо- инглиш, инглиш, тя почва да ми рекламира Льо Рьодут и да ми обяснява колко стара фирма са и подобни, а от време на време ми пуска и музичка. До мозъка ми се преработва само, "ако..., то натиснете у, дьо..." Ще ги зачакам да ми отговорят на мейла. А иначе от мобилен пак ли са 0.35 цента на минута, че колко песнички се наслушах...

# 515
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...След това пиша на мейла - сейфгарднах си поръчката - искам еди кой си код, потвърдете ми сумата. Вече ми е а домисил ...
а за колко време от изпращане на мейла, порьчката ти стана а домисил?

# 516
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
Змейковица напиши примерното писмо, с което искаш потвърждаване на поръчката след сейфгардването й? Аз още съм на кантар дали да ползвам кода Thinking

# 517
  • Мнения: 282
Момичета,
ако някой търси безплатна доставка и може да ползва кода за сака Лафума,
нека ми пише на лични -  аз ще взема сака и ще платя доставката.

# 518
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Оф, много съм отнесена тези дни  Embarassed

Така... стигам на 3-та стъпка, пиша си данните на картата и продължавам на 4-та (validation) и вече там сейвгардвам, нали?

# 519
  • sofia
  • Мнения: 176
Мимита, аз така сейвгарднах и в суивито ми се появи това изречение
Nous avons bien reçu votre commande du 12/09/2008. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous
Преведено
Получихме заповед на 12/09/2008. Вашият предмет ще се появи скоро подредени по-долу
Но още не са блокирали парите. Надявам се вече всичко да е наред, че съм ги ичислила до цент.

# 520
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Оф, много съм отнесена тези дни  Embarassed

Така... стигам на 3-та стъпка, пиша си данните на картата и продължавам на 4-та (validation) и вече там сейвгардвам, нали?
Според мен сейфгардваш на 3-та стьпка, ако продьлжиш на 4-та то все едно си валидираш порьчката вече, но без кода. Peace

# 521
  • Мнения: 1 666
Уф, и на мен Кристине ми пише, че имам 2 сейфнати поръчки (как аджеба става тоя номер, незнам), да съм ги изтриела и т.н.
Добре, изтрих си кошницата и сложих същите неща отново. Но искам преди да стигна до стъпката с номера на картата, те да ми кажат на каква стойност ще ми е поръчката! Дали ще ми отговорят?! Че аз уж си правя едни сметки, ама да не излязат без кръчмар...

# 522
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита, аз така сейвгарднах и в суивито ми се появи това изречение
Nous avons bien reçu votre commande du 12/09/2008. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous
Преведено
Получихме заповед на 12/09/2008. Вашият предмет ще се появи скоро подредени по-долу
Но още не са блокирали парите. Надявам се вече всичко да е наред, че съм ги ичислила до цент.

Да, и при мен се появи това.
Но същото се беше появило и преди това, но Сабине ми каза, че ми отказва поръчката, защото ми няма данните от картата и роклята-пуловер не е налична.  Twisted Evil

След като сейвгарднах на 3та стъпка, без да продължавам към четвърта, Сабине ми писа, че не съм си въвела данните от картата. Този път продължих до 4-та стъпка, там сейвгарднах, без да валидирам самата поръчка. Чакам Сабине да ми пише какво е станало.

# 523
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Първият ден получих автоматичен, вчера да сейвгардна и днес, че имам 5 поръчки. Да видим за колко дни ще успеем.  Twisted Evil
И при мен така и тьй като ще плащам с кредитна карта,а не ми се ще да ми дрьпнат цялата сума, без намалението, Ето какво им сьчиних:

Hello, thank you for answer. Yes, I know that I can benefit only once
of the offer 74136, but I don't know how to replace incorect orders.
So, I savegarded my order for THIRD time, but this time I
indicated the coordinates of my banker's card.
Please, valid it by this e-mail, only on condition that I can
benefit of the offer 74136/-15E and free shipment/. Оtherwise ignore this e-mail
and do NOT valid my order.
Once again, thank you.


На другия акаунт, кьдето плащам с дебитна карта, по която сьм внесла само сумата с отстьпката, вече пуснах мейл и имам сьщото сьобщение като bebolina1.

# 524
  • Мнения: 639
Момичета аз пак с молба - моля някой да пробва кода за чантата с бижуто 21067 и за кутията за гримове - 27820 и да ми пише на лични какво му изписва  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт