"Стърже" със зъби

  • 2 309
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Няма нищо притеснително  Peace Синът ми от доста време си ги стържи така, има 4 горни и 4 долни. Така от както са се показали-интересни са му, както и всичко ново  Hug
и при нас ситуацията е същата, не мисля, че има за какво да се притесняваш  Peace

# 16
  • Мнения: 1 174
Няма нищо притеснително,  стига да не скърца със зъби докато спи.Тогава може да е знак за  глисти.

# 17
  • Мнения: 9 973
нормално е да се забавлява по този начин
скоро ще му омръзне и ще спре

# 18
  • Мнения: 3 020
Няма нищо притеснително,  стига да не скърца със зъби докато спи.Тогава може да е знак за  глисти.

Не е докато спи, обикновенно го прави като се храни или като играе.

Мерси на всички за отговорите, явно и това е етап от развитието му. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 341
Бррр, сина ми имаше такъв етап, но беше с много повече зъбчета, влудяваше ме този звук, правех забележки през 2 минути..накрая спря, за мое щастие....беше му харесало и го правеше нарочно, не че има нещо за притеснение....просто ми беше гадно.
Същото правеше и дъщеря ми. Определено не е приятно, и колкото повече правех забележки, тя стържеше още повече. Crazy

# 20
  • Мнения: 4 433
Да и синът ми стържеше със зъби Peace

# 21
  • Мнения: 76
И нашият дребосък в момента е на етап "стържене със зъбки", има четири горе и три долу, но от прочетеното тук спрях да се притеснявам, благодаря  ви  Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 672
и ние минахме през това,но не беше за дълго  Grinning

# 23
  • Мнения: 506
И ние имаме от време на време такива моменти.Ама отминава.

# 24
  • Мнения: 35 961
детето изследва света Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт