Маркови дрешки за 1год. дете

  • 3 961
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 439
тук има страхотни маркови неща http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn/19/
,но проблема е с доставката

# 31
# 32
  • Мнения: 4 422
мимозата за тези плетени рокли и жилетки ли говориш цък Дай мнение ако имате такива че се чудя моята кукла дали да се обзаведе с един комплект  Blush и дали се перат добре че аз миналата година взех за същите пари горе долу на Бенетон една плетена жилетка и рокля - и на роклята ми пусна единия цвят и остана само за игра  Sad Виж жилетката я относихме.
да точно,в деиствителност са бая скъпички,сега има и червени..Според мен преждата е такава ,че няма да пуска или да се разтяга.....

# 33
  • Мнения: 7
Здрасти , Премама са с много високо качество, предлагат и пазаруване с наложен платеж , ако харесаш нещо, влез в сайта и разгледай нещата, дрешките им са изкючително качествени и много красиви, могат да ти изпратят и каталог, който е безплатен, само доставката е за твоя сметка. Изпратиха на мои познати в Пазарджик. Имейла им е premaman_plovdiv@abv.bg=

# 34
  • Мнения: 14 489
премама имат магазин в софия. не виждам защо трябва да се пазарува по каталог след като може да си види и избере Peace

# 35
  • Мнения: 4 422
Пък и кой ги брои за кой знае каква марка тях  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт