Второкласници ура!!/Набор 2000/

  • 21 624
  • 393
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 511
Да всяка година трябва да се попълва този картон от личния лекар.Аз имах свободно време във вторник и го попълнихме.

# 31
  • Мнения: 1 312
 Добре дошла mamaivi Hug

# 32
  • Мнения: 247
Момичета, а трябва ли преди старта на учебната година да водим децата при личният лекар за профилактичен преглед и разните му там измервания на тегло и килограми и да разполагаме с картон, в който да нанесе инфото; после този картон носим в училището? Миналата година си спомням, че правихме тази процедура, като трябваше да са нанесени и ваксините.

Лелеее, аз не знаех за това. Сега ще трябва с двете деца да се редя на опашка при Джи Пито. Дано да не прихванем някой вирус, докато чакаме.
Иначе и аз мисля Дарина да я запиша тази година на допълнителен курс по английски. Дано в училище да има.
Тетрадки не сме купували още, чакам наставления от класната.
В сряда ни викат в училище. Класната е приготвила някакви стихотворения за началото на годината и тогава ще ги даде на децата.

Добре дошли на новите майки!  bouquet  Аз съм Мега7703

sea woman  чакаме добри новини! Нека има повече такива за всички!  bouquet

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 10:59 от Dariani

# 33
  • Мнения: 367
Ние също имаме желание за допълнително обучение по англйиски език.За сега съм се насочила към британика,ако някой има информация за цени,часове за посещение,ще съм благодарна да сподели  HugНие сме в "Димчо Дебелянов" има ли други дечица от там?И едно въпросче,за първия учебен ден към класните ли да се обърнем за информация,че на последната родителска не го изкоментираха въпроса Thinking

# 34
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Току-що разбрах, че нашите учебници ще ги раздават от утре. Така че утре сутрин ще отида да ги взема.  Laughing Моята щерка вече постоянно говори за училище. Каза, че малко се притеснява, но иска вече да ходи Whistling
А за английския - аз нямам избор. В малкия град е така. Ще я записвам в Европа - просто няма къде другаде newsm78

Пък при личния лекар ще ходя сама. Миналата година така направих. Този документ го дават без да ги преглеждат - поне при нас е така. Аз и без друго я водих миналата седмицата, но лекарката каза, че още е рано за тези неща. Като почнели учебната година, тогава.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 210
Пък при личния лекар ще ходя сама. Миналата година така направих. Този документ го дават без да ги преглеждат - поне при нас е така. Аз и без друго я водих миналата седмицата, но лекарката каза, че още е рано за тези неща. Като почнели учебната година, тогава.
Уф, и аз мислех да ходя сама до лекарката, без детето, ама се сетих, че тя ще иска да си го премери и да си отбележи данните. От миналата година има компютър с някакъв докторски софтуер, който е кръстила Кънчо  hahaha!!! Та доколкото успях да схвана, този Кънчо я притеснява с непрекъснати съобщения, ако например не са поставен ваксините на време, или пък например детето е под или над разните му там нормативи.
Но и ти си права, то не е казано, че тия картони трябва точно на 15-ти да ги занесем в училище! Време има Simple Smile

# 36
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Успех на всички дечковци и от мен.
За английският- бях пуснала даже и отделна тема.
След проучване и прозвъняване на няколко школи, реших че Алекс ще е във Фарос- удобно за мен и детето време, близо до вкъщи, традиции в обучението. Първоначално се бях насочила към Инглиш академи, но там курсовете ще са само в неделя, от 10 сутринта- при положение че, в събота ще е най- вероятно на математика, не си представям да го изръчкам и в неделя от леглото, а и не само това.
През ваканцията пописва по малко, по прочете книгите от списъка, понаписа в читателският дневник. С таблицата има да наваксва, но така или иначе те ще започнат със събирани и изваждане до 100.
 във вторник ще ни е и родителската среща, за да раздават учебници, и др. организационни въпрос (дано само не правим пак ремонт на стаята)

# 37
# 38
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
вие по учебниците на кое издателство ще учите тази година?

# 39
  • сред люляците
  • Мнения: 767
вие по учебниците на кое издателство ще учите тази година?
Още нищо не знам. Като ги взема ще пиша пак Peace

# 40
  • Мнения: 367
Аника 81  bouquet
tais може ли повече инфо за фарос.Може и на лични,ако вече е коментирано.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 378
МамаИви, през идващата седмица, може би към средата, сигурно ще поставят бележка на училищната входна врата кога ще се открива учебната година. Praynig

# 42
  • Мнения: 1 312
tais  и аз искам малко инфо за фарос.   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 175
Записвам се да следя темата.Успех на нашите второкласници и от мен.И аз като повечето от вас започнах да купувам дрешки и помагала.Дъщеря ми обаче не се вълнува много от приближаването на учебната година.Повече и се играе,отколкото и се четат книжки.Аз съм я оставила да се налудува на воля,нали все пак все още е ваканция.

# 44
  • Мнения: 367
sea woman ще мина да проверя и ще питам какво да носим първия ден

Общи условия

Активация на акаунт