Отговори
# 60
  • Мнения: 2 722
Оцелях след изпитанието Рожден ден в тесен семеен кръг /12 души/.
Духнах си свещичките http://www.mamagalia.snimka.bg/album.php?album_id=284260
Догодина - пак  Wink

Бини, на патерица - честита годишнина.
Пожелавам ви още десетина пъти по толкова. Почвам да се замислям, с тази почерпка, дето си ни я спретнала да 4-та годишнина, каква трябва да сложа аз пред януари, за да се отчета подобаващо за 20-та  Joy

Бързо оздравяване, без обезводняване пожелавам на всички, засегнати от проклетия вирус.
Митето пък намерил къде ми е кокосовото масло и понеже се разтопило си пийнал, та сега и без вирус сменям по 10 памперса на полуден, ама поне мирише хубаво  Joy

Анту, косата ми се изправи като прочетох поста ти - дано се оправя мъничето по-бързо.

# 61
  • Мнения: 643

Честито на патерица годишнина на Бини, още много години да сте заедно и да се обичате !  bouquet

Добре дошла и на новата мама Ане!

Аз за разстройство съм по-доволна от смектата,отколкото от ентерола,той май е по-слаб. Може и ориз , печени картофи или препечен хляб.

# 62
# 63
  • Мнения: 1 440
Здравейте и от мен!
Благодаря ви за всички пожелания,да ви се връща многократно! Hug
Отпразнувахме годишнината мирно и тихо на пица в домашна обстановка,догодина сами в заведение надявам се! Grinning
Днес ми идва да се гръмна,при Нати болестта се разви до ларингит.След задушаванията и преди година и нещо,вече съм на тръни...
Сутринта и наобяд повръща от кашлицата...а е толкова слаба! Sad
Все забравям да ви се похваля /ами покрай тези болести/,Ивето проходи на 9 септември,с всеки изминал ден става по-стабилна. Simple Smile
Това е от нас!Щяхме да ходим на една вила за уикенда,но при тези обстоятелства отпада.За нас почивка нЕма!
Мамо Галя,супер сте!
Карчита,на Нати и давах комбинация от Ентерол плюс Смекта,това е добрата комбинация за нея.На Ивето същата не даде добър ефект и минахме на Хидрасек-3 х 1 прахче.И двете пиеха Вомитусхил капки за повръщането и то беше само на два пъти,освен това ОRS на Хип /морковено-оризова смес/ за оводняване на организма.
Бързо оздравяване и при вас! PraynigБоже,по-голям кошмар от две породени малки и болни деца няма!

Весел уикенд ви желая!

# 64
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен!
От известно време не намирам време  Grinning да чета и пиша. Като се освободя ще ви попрочета. Пуснах Мими вчера на градина и вече втори ден не съм на ред. Не знам дали е от притеснение или се разболявам, но ми е много тежко, не съм свикнала без нея. Дано тя да не преживява това, което аз преживявам.
Желая здраве и щастие на всички ви!  bouquet

# 65
  • Мнения: 2 722
Бини, има нещо по-лошо от две породени болни деца - две породени болни с различни диагнози и мама с двустранна бронхопневмония, а тате на път  Mr. Green
На обяд ми се обадиха от детската градина, че Милен се оплаква от болки в корема, но понеже няма повръщане и разстройство, заедно с госпожата от детската решихме, че може да е опит за симулация и го оставихме още малко. В 14,30 обаче, се наложи да го взема, защото много охкал.  Събудих и дребосъчето, което от три дни ака водичка /ама не от вирус, а защото изпи две глътки от кокосовото ми масло за разхубавяване/ и реших като преглеждаме Милен, да видим какво му е на него и какво ми е на мен с неспиращ да тече нос от 2-3 седмици + кашлица, а от снощи и температура.
Резултата - дребосъчето на диета и да не го парфюмирам, щото си мирише гот на кокос  Wink + два дни ентерол, да прочисти кокоса по-бързо, че ни чакат изследвания за яслата и ще ошашкаме ХЕИ.Аз с лекарства за 73 лева, а Милен с направление за Пирогов с високи левкоцити и съмнение за апандисит. В Пирогов потвърдиха диагнозата, но ни оставиха на изчакване, защото май ще е само криза и може да не се наложи операция. Уикенда и при нас май ще отпадне.
Анту и на мен тази ми е любимата снимка.

# 66
  • Мнения: 4 514
Аууу, Гале, страшно направо. Дано бързо се оправя Миленката и да му се размине операцията.  Confused А ти да оздравяваш! Добре, че не са се засилили и теб да те вкарват в б-ца!

# 67
  • Мнения: 3 089
у дома пък баба е вкома, а татко е мн. зле - лошо съвпадение на 2 болести. мен не ме искат, така че изпратих филков в русе. сега чакам развоя  Cry изключително, ама изключително неприятен уикенд...

# 68
  • Мнения: 4 514
Majceto, стискам палци нещата да се подредят по най-добрия начин и близките ти бързо да оздравяват.  Praynig Баба ти защо е в кома? Сигурно не ти се обяснява де, но да знаеш, че мислим за вас!  Hug
Стига вече с тези болести, ужас, каква е тази напаст...  Cry

# 69
  • Мнения: 1 461
Мая много лошо съвпадение пожелавам ти от сърце да оздравяват бързо  Praynig

# 70
  • София
  • Мнения: 1 402
Дълбоко съжалявам за последните няколко новини.

Мама Галя дано се разминете с операцията, бързо възстановяване на теб и дребосъка.

majceto кураж и дано се развият в добра посока нещата в семейството...не знам какво друго да ти пожелая.

И въобще в такива моменти, човек е сам, ужасно сам - въпреки заобикалящите го.

Кураж момичета!!!

# 71
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен,отдавна не съм писала,но компютъра ми се беше развалил.
Мама Галя пожелавам Ви бързо възстановяване на теб и дечицата,дано Ви се размине операцията!
Майче  и на теб мила дано всичко скоро да се оправи,да се оправят близките ти!Ние сме с теб!
Ние сме горе-долу добре,децата изкараха летния вирус с повръщане и разстройство,но слава богу вече са добре.Още не ходим на градина и на ясла защото яслата е в ремонт и няма как да съберат 240 деца в 4 стаи в градината и тъй като аз все още съм по майчинство трябвало да си ги оставя в къщи поне до нова година според директорката на градината.
Е много съм бясна защото аз сега съм по майчинство,ами другите родители как ще се справят,много е гадно.
В къщи още сме в ремонт-остава ни само да боядисаме в хола и да оправим банята-вече ми омръзна ама няма начин.
Приятен ден на всички!

# 72
  • Мнения: 196
 Hug Здравейте  и от мен  ooooh! като ви чета ми става доста мъчно Cry август месец и аз изкарах много тежък период от болести и невървежи , Naughty но небива да се предаваме ....и си припомнете ,че това което не ни убива ни прави по-силни .Полека лека се отръсих и горе главата

# 73
  • Мнения: 1 461
bissy хайде от тук нататък само хубави работи при вас Hug
Децата вече оздравяха само аз още се влача  Sick
Да пожелая успешен първи учебен ден на учениците   bouquet
Аз отивам да се разположа хоризонтално нали си имам помощници  Whistling

# 74
  • Мнения: 4 514
majceto нищо не е писала днес, не ми харесва тази работа...  Confused Дано всичко върви на оправяне.  Praynig
Кар4ита, добре, че се оправиха децата, оздравявай и ти!

Общи условия

Активация на акаунт