Кой от вас се е лекувал от микоза, нужна ми е информация...

  • 26 347
  • 17
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: X
На гладката кожа ще ти мине много бързо не се притеснявай, но е много ама много важно след като изчезнат симптомите да продължиш с лечението защото ако не веднага то след извество време ще се появи отново. Гъбичната инфекция независимо къде е много упорита. Съмнявам се да остане проблема само на едно място. Поне още на едно-две места ще се принесе, но не се притеснявай, всяко ново подозрително петно третирай по същия начин както и това. Пази много детенцето защото това е доста прикачливо, и все пак ако и то се хване не се притеснявай, започни и него да мажеш. На косата съм чувала че се хваща по-трудно, освен ако няма директен допир с инфекцията. Не се притеснявай от нищо, тези неща минават и освен това не причиняват почти никакъв дискомфорт когато са на гладка повърхност. Peace

# 16
  • Мнения: 2 481
 HugБлагодаря ти

# 17
  • Мнения: 3 157
Антимико-бета е спирт, не мехлем-потяпя се памуче и се маже.Мазала съм го за същото-на мен микозата ми беше на тила-на границата окосмена/неокосмена част.Косата незнам дали се е пречупвала и падала,не съм обръщала внимание.При мен мина доста бързо,но след време се появи на ръката-тогава мазах с клотримазол крем(изписан от дерматоложка в Мед.академия-не по моя самоинициатива) и изчезна пак сравнително бързо.

Общи условия

Активация на акаунт