ГИМНАЗИСТИ ВЕЧЕ

  • 30 094
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Здравейте!Майка ми е на родителска среща във френската в момента.Аз вече знам кои деца ще са ми съученици(по имена,само едно от момичетата познавам лично),класната ми ръководителка и в коя стая ще бъдем.Научих и в коя паралелка ще съм,как ще се проведе 15.09.,в колко часа и т.н....
Мисля,че няма да бъдем съученици с нито едно форумско детенце... Sad
Пожелавам успех на вас и вашите дечица и мнооогооо,мнооогооо усмивки на 15!!!

# 16
  • Мнения: 191
Да се запиша и аз в новата тема!
 Laughing

# 17
  • Мнения: 191
Днес изложиха най-после разпределението на осмокласниците в 91НЕГ. Ние сме в 8Г клас. За съжаление не отидох лично да видя какво е положението и затова дори не зная кой ще ни е класен, дали ще сме първа или втора смяна! Още по-лошо - нейната приятелка е в друг клас (в "Е" клас)... много е разочарована. Независимо от това, ще носим цветя на първия учебен ден (дори и да станем за смях сред "старите кучета").
Има ли някой в "Г" клас от форумските деца?

# 18
  • София
  • Мнения: 749
Запис и от мен  Hug

Мъжът ми и дъщеря ми бяха днес на родителската среща в АК. Ясно е, че в понеделник в 8:15 ще започнат. Първата седмица щяла да бъде опознаватела. В игри, развлечения и забавления децата ще създадат първоначалните си контакти - както по между си, така и с преподавателите. Един вид дават им време за адаптация. До тук добре...
Аз обаче така и не разбрах как стои въпроса с храната там... Някой има ли информация ?

Успешна учебна година на всички гимназисти и техните родители  Peace

# 19
  • Мнения: 3 200
Здравейте, дами! Тъй като по-късно днес компютърът вероятно ще е окупиран, а утре сутрин няма да мога, пожелавам в аванс на всички дечица:

МНОГО УСПЕШНА УЧЕБНА ГОДИНА! 

Да си намерят най-добрите приятели, да научат много и да са доволни от избора си!

# 20
  • Мнения: 191
Здравейте, момичета!
Не зная как е при вас, но при нас любопитството и нетърпението нарастват с всеки изминат час! Тя ужасно много се вълнува - непрекъснато задава въпроси, сама си отговаря, бълва всякакви преположения относно първия учебен ден, съучениците си, класната... (Класната се казва Мая Швебле! Нищичко няма за нея в нет-а.)

Пожелавам на всички осмокласници една незабравима учебна година!!!
И още - много успех, много шестици, много нови приятели и една  страхотна класна в новото училище!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 4 245
Здравейте, момичета!
Не зная как е при вас, но при нас любопитството и нетърпението нарастват с всеки изминат час! Тя ужасно много се вълнува - непрекъснато задава въпроси, сама си отговаря, бълва всякакви преположения относно първия учебен ден, съучениците си, класната... (Класната се казва Мая Швебле! Нищичко няма за нея в нет-а.)

 
Тя е нова и ще преподава за първи път в НЕГ.
Успешен старт на всички през новата учебна година!  bouquet

# 22
  • Мнения: 191
 [/quote]
Тя е нова и ще преподава за първи път в НЕГ.
[/quote]
Това може да е за добро, а може и да не е! Ще стане ясно съвсем скоро, надявам се newsm12
Лично ще отида на 15-ти да събера първични данни, придружени със снимков материал, въпреки че тази идея не се възприе с еднтусиазъм от девойката.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 447
Здравейте, дами! Hug
Утре ще бъде един прекрасен ден!
Пожелавам го от сърце сега, защото утре сутрин ще се включа по-късно.
Росче, благодаря за темата! Hug
Аз чак сега я видях, защото имам навика да преглеждам смо темите в които съм писала и.... дне вече си казайх - нещо не съм довидяла...
Ходих на родителската и ако правилно разбрах - ние не сме нужни в АК утре (за родителите става въпрос). Няма китки и други подобни - паралелката ще си узнаем чак на 19 ( а може би и на 23),
Ще бъда с малкия утре, защото и той сменя класна, и при него емоции....
Мити разпозна 2 момчета от квартала, даже се познават, но не са от бившето ни у-ще. Имам някаква надежда да се комбинираме с родителите за водене (някакви сметки си правя аз, да се наспивам чат-пат), а за прибирането все ще се справим.
И з да не ви изброявам поименно, повечето сте се разписали, но, ...Сладка, къде си?
Лека вечер от мен!
А от утре - безоблачна учебна година! С много успехи и знания, с нови истински приятели за цял живот!  Hug

# 24
  • Мнения: 1 220
На добър час на всички деца,които положиха толкова усилия през последната година!
Моята дъщеря в момента най-много се вълнува от факта,че ще бъде "заек" цяла година  Joy Добре,че има приятелчета в новия клас.
Хайде,да им върви по вода и успех на всички.Дано често намираме повод да се похвалим с децата си.

# 25
Здравейте и много успешна година на всички!
След целия ад, който преживяхме покрай изпитите, сега ни очаква нова вълна от емоции. Моето дете е в 8 Б - 91 НЕГ. Имате ли информация за Старирадева?

# 26
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Ето я и мойта тема!!! HugНадявам се цялата година да споделяме какво се случва с нашите ГИМНАЗИСТИ. Аз естествено бях в у-ще днес,но дискретно стоях отстрани.Моя син най-тактично ме накара след половин час наблюдение да си тръгвам,което за мен е добър знак. Mr. GreenДнес са в 13,30ч. на у-ще /втора смяна/ и тогава ще разбере кои ще са му преподавателите.За сега незнам нищо повече.Изглежда,че ще го видя чак след часовете и тогава ще разбера повече.Той е в МГ.Даже не знам кои предмети ще изучават тази година. ooooh!А как стои въпроса с учебниците?

# 27
  • Мнения: 3 200
Ето я и мойта тема!!! HugНадявам се цялата година да споделяме какво се случва с нашите ГИМНАЗИСТИ. ...
...
Даже не знам кои предмети ще изучават тази година. ooooh!А как стои въпроса с учебниците?

Дано им върви по вода с този дъжд, дето не спря цял ден!
Аз пък съм готова да се обзаложа, че няма много да споделяме.
Т.е. надявам се да е така, защото това ще значи, че нямаме вълнения, които ни карат да трещим (като изключим пубертета Joy). 
мартинка, тази година - език, БЕЛ, математика, музика, рисуване, физическо.
А въпросът с учебниците не стои - казват кои са, отиваме и ги купуваме.
Успех на всички - деца и майки!   bouquet

# 28
  • Мнения: 377
Успех на всички новоизлюпени гимназисти!  bouquet
Аз отидох днес с Мони до училището, ама май нямаше нужда. Той е заедно с две момичета от старато училище, така че ... аз бях само за украса! Grinning
Утре започва с два часа японски при японката - много ми е интересно как ще се разберат!? newsm78

# 29
  • Мнения: 2 992
хубава, спорна и спокойна учебна година smile3525 за всички дечица!

Да са винаги щастливи от избора, който направиха и това да са най-подходящите за тях училища и никакви изключения по този въпрос Wink newsm68 newsm44

КЪСМЕТ и УСПЕХ Hug

Общи условия

Активация на акаунт