Градински и училищни вълнения на канадките - 29

  • 19 205
  • 275
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 713
Каролина, скорпионче Simple Smile, Честит Рожден Ден!
Да си жива и здрава! Щастие, любов и късмет ти желая!


  bouquet   bouquet   bouquet


sanja_2, от изброените работи ние нищо не ядем. Аз нагъвам друг шоколад, но то никаква гаранция, че е читав. В днешно време май какво ли не е заразено, модифицирано, изкривено...

# 256
  • Мнения: 3 932
Весел празник, Каролина!
Сбъднати мечти и само положителни емоции!!!
  bouquet

# 257
  • Мнения: 1 216
Честит Рожден Ден, Каролина!
Бъди жива и здрава и много щастлива с обичните хора! Желая ти много поводи за радост, усмивки и празнуване Flowers Sunflower!


Относно това ново списъче- просто вече окончателно се затвърждава мнението ми за качеството на храната тук, то и вкусът на много ''сладки изкушения'' е показателен - адски сладко и с химичен привкус. Всичко е на принципа - с минимум средства- максимум печалба, див капитализъм и да живей дружбата с китайската братска република!

# 258
  • Мнения: 39
Привет на всички,

На 24 октомври се роди нашия син Петър. Мерките са 4033/55. 
Да ни е жив и здрав.

# 259
  • Мнения: 11
В52, да ти е жив и здрав сина, много те да те радва, а ти него да го слушаш Joy  bouquet
а той така дълъг се е родил, май трябва да се пробва в баскетбола Party

Честит рожден ден, Каролина!!!! newsm59  party023 newsm67  Gift
(май се олях с имотиконките Shocked)

# 260
  • Мнения: 449
B52, честит син!
Да ти е жив и здрав Петър и много радост да ви носи.


Много благодаря на всички ви за милите поздрави!

# 261
  • Мнения: 5 713
B52, да е жив и здрав Петър! Да ви е гордост и радост!

# 262
  • Мнения: 417
B52, да ви ежив и здрав Петър! Да бъде е гордост и радост на мама, тати, баба и дядо!
Да слушка, папка и спинка и голяяяяяямм да порастне!

Каролина, Честит Рожден Ден!
 baloni  baloni balonibdbaloni baloni baloni baloni

Честито малко бебче на мама Вени!

# 263
  • Мнения: 919
B52, Честито! Да ви е жив и здрав младежа  bouquet Наистина внушителни мерки  Heart Eyes

Каролина, Честит Рожден Ден! Желая ти да си все така лъчезарна и много да те слушат двамата ти мъже Grinning newsm59

# 264
  • Мнения: 3 271
Ех, че хубави поводи са се събрали!

B52, честит син! Много усмивки, радост и гордост да ви носи!

Каролина, най-добри пожелания за рожденият ти ден   bouquet

# 265
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Честити бебчета на B52 и Вени! Хубаво да папкат и много да спинкат!
Честит рожден ден, Каролина Hug Бъди много обичана!
По повод на утрешния празник, моята голяма дъщеря за поредна година е много разочарована. В училище им е забранено да ходят с костюми, защото накърнявали чувствата на децата от други религии. За капак тази година са им забранили утре да носят и бонбони, за да се почерпят. Официално утре за тях не е Нелоуин, а черно-оранжев ден и всички деца трябва да бъдат облечени само в черно и оранжево. Класът, който спази изискването на 100%, печели за награда няколко пакета с пуканки.
По повод списъка на Саня, моите деца са фенове на ММ. Колкото и да се старая, не мога да ги предпазя от всичко.

# 266
  • Мнения: 3 271
Sneji, тези хора не прекаляват ли  #Crazy ooooh! То и ние не празнуваме този празник, и тук има хора от една камара религии, но утре си имат събиране с костюми и стая на ужасите, и всичко. Направо им се чудя понякога до къде стигат в опита си да са толерантни или знам ли и аз как да го нарека  ooooh!

# 267
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ВЕРИ!
     newsm59 newsm59
    МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВИ ДНИ! 
 
 

# 268
Честито бебче B52 ! Да здрав, щастлив и с много късмет в живота !
Честит Рожден ден Вери! Успехи и щастие ти желая !
Снежи, ако това ти е за утеха и в нашето училище празника днес е отменен. Единственото което е казала вчера госпожата на децата е, че са били много непослушни през цялата седмица затова ги лишава от парти. Всъщност сина ми живее с убеждението, че само техния клас е наказан. Хм, ще видим , след училище ще ми разкаже дали другите са празнували, което доста ме съмнява. Жалко за децата, много го чакаха това парти...
Иначе за въпросния списък с храните  - кой знае колко " лоши" неща сме изяли досега, приемете го просто като една информация... Simple Smile

# 269
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
  Честит Рожден Ден, Вери ! Много здраве и много обич от твоите съкровища !

Общи условия

Активация на акаунт