AVON само за представители - КАМПАНИЯ 13 -Тема 34

  • 33 035
  • 715
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 581
момичета, моля ви пишета на Катето на лични
Тя ще прецени дали ще ви включи  Peace

# 31
  • Мнения: 315
честито и от мен  за новата темичка и пожелавам на всички успешна кампания и мноооого поръчки Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 32
  • Мнения: 128
Момичета, ooooh! чак сега се и аз се загледах в чантичката на унгаро  #Cussing out ами наистина нестава за през рамо да я сложи човек а само на китката да виси #2gunfire

# 33
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хайде и от мен добро утро  Grinning
И да не спамя само, да кажа за колието от специалните - двойното сърце.
Носила съм го това лято максимум 5 пъти и потъмня, и верижката, и сърцето  ooooh!
и аз да кажа че и при мен се получи същото - колието много бързо потъмня
Потвърждавам !
За съжаление с всички "жълти" бижута на АВОН е така!
Белите са сполучливи, но жълтите не! Peace

Имам молба към модераторката на темата.
Представител съм от Бургас,видях,че на първа страница има само едно момиче от тук,може ли да ме включите?
Мисля,че отговарям на критериите за редовно присъствие в темите.
Благодаря предварително!  bouquet
И аз имам такова желание.Писах още в миналата тема,но... #Cussing out
От Благоевград съм,и тъй като няма представител от там,та много бих искала да ме включите.Ще се постарая да сам дейна в темите и да помагам с какавото мога.Благодаря предварително!  bouquet

Само не се ядосвайте плийЗ!
Постовете ви в темата с молба за включване ги подминавам, не мога да ги следя и да помня преди месец, кой какво ме помолил!
Който ми е писал ЛС и е писал поне две последователни теми съм го добавила днес!
Така, че не се ядосвайте и не се сърдете.. днес съм разчистила списъкът поне от 10-15 имена, не ми се ще да го пълня отново с нови представители, само, за да ги има на първа страница, без да са писали достатъчно или пък бързо да им секне ентусиазмът за темата! Това не е моя прищявка, често сме го обсъждали! Peace

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 12:37 от katyadjin

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
За съжаление с всички "жълти" бижута на АВОН е така!
Белите са сполучливи, но жълтите не! Peace

Кате, не всички жълти са така, аз имам бижута от преди години и не са мръднали  Peace
Специално това със сърцата си беше евтино и в каталога - май 5,90, явно си отговаря на цената  Confused

# 35
  • Мнения: 572
Честита нова темичка!!!
Кате,   bouquet
Аз ще оставя поръчката си за втора дата, че вчера една колежка ми поиска каталог, за да го даде на зълвата си. Последната ми е доста добра клиентка всъщност. И затова няма да бързам.
И сега да споделя някои мнения и отзиви за продуктите, които ми бяха поръчани в к12. Комплекта за педикюр е много хубав, а чантичката вероятно ще побере и някои кремчета за крака. Имам положителен отзив и за маската за коса с маслина и за озаряващия лосион със саке и ориз. Унгарото се харесва на всички, ама няма нито 1 поръчка. Засега клиентите поръчват само от комбинираните оферти и йогуртите. Всъщност имам поръчани и 4-5 рол-она от последната страница.
Мога да спеделя, че за мен има разлика в аромата на лосиона за тяло с черна череша и йогурта от същата серия. Вторият е ПРИКАЗЕН. И май и аз ще си взема още 1, но незная кой друг аромат е така приятен. Ексфолиантите за тяло от Планет спа са агресивни-една клиентка се оплака, че бил с много едри частици.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 638
Искам да ви попитам, дали знаете дали има грешка с цената на новия продукт от розовата серия на ССС -  пяната в каталог 14?
В 13 въвеждащата му цена е 6.90, в 14 е 5.20.
Освен това искам да попитам дали се измива или е като лосион? Не ми стана ясно.

# 37
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Здравейте, черпя ви за рожденния ден на голямата ми дъщеря


Една клиентка май ще се отказва от поръчката си. Има два крема, които явно ще останат за мен и едни слънчеви очила, от които нямам нужда. Дали някой проява интерес към тях.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Да ти е жива и здрава и много да те радва  Hug

Аз още не съм събрала поръчките, но не съм оптимист  Tired Като видях и новите нива за клубовете  ooooh! съвсем ми призля...че и с изискване и за броя брошури, като че ли ни са безплатни...май това ще е последния ми период с членство  newsm78 Много е гадно това, че К12 няма да влиза никъде (особено за тези от вас, които имаха добри поръчки). Иначе ми хареса идеята с многото информация, качена на сайта  Peace

# 39
  • Мнения: 1 040
Хайде и аз тук!Катя,включи ме моля те като представител за Ракитово и Варвара (Пазарджик),писах ти и на Л.С.Благодаря ти   bouquet

# 40
  • Мнения: 463
jessif  да ти е живо и здраво детенцето  bouquet

# 41
  • Мнения: 50
Честита тема и от мен. Успех на всички Ейвънки

# 42
  • София
  • Мнения: 3 581
някой да има проблеми със сайта
не ми се отваря

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
При мен се отваря и всичко си е наред  newsm78

# 44
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И при мен няма проблем със сайта. Честита нова темичка! Аз също имах проблем с 1 жълто колие и пръстен. Бях си ги поръчала преди 2-3 години и на 5-ия ден вече започна да пада покритието.
Успешна Ви кампания!

Исках да питам това за поръчването на каталози минимум 10 задължително ли е?

Общи условия

Активация на акаунт