Ожени ли се Николай Свинаров?

  • 2 510
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Много пък вярвате на жълти новини ,че бившата съпруга на Свинаров го биела ,била вещица едва ли не и подобни дрън-дрънки. Сами се навивате ,цъкате и ахкате,ама поне се посмях благодарение на свинарските ви размисли. Joy

# 16
  • Мнения: 2 013
Никой не го кара нищо да търпи както е видно, живее си свободно човека. Ето снимка, аз отначало наистина помислих, че жени дъщеря си.

http://www.blitz.bg/article/6785

Добре, че от време на време някой дава линкове към клюките...
За Соломон Паси и Гергана Грънчарова припомнят. Аз пък чух, че май Герганчето имала вече други интереси, нали тя стана министър, а той вече е прост депутат.

Най-приятната новина беше, че Маги Малеева чака второ бебе, което също ще отглежда сама и "зелено".

# 17
  • Мнения: 17 546
Е, не мога да си представа каква жена трябва да е, та да бие мъжа си. Този мъж, дето не ми прилича на дребосък и тооолкова голям мухльо Rolling Eyes Не може да ми го побере акъла, не разбирам! newsm78
Пък за такава "тиха вода" ми се струва, че този брак е опит за отскок, трамплин един вид. Не ми се вярва да продължи докато смъртта ги раздели.

# 18
  • Мнения: 5 370
Само аз ли виждам опит за Пи Ар в цялата раб'та? Значи, утре, ако се разведем с мъжа ми, то ще е, щото аз съм "Вещица, бия го, тормозя го"......нищо, че съм кинта и двайсе на фона на неговите 2 метра.....бия го, даже на столче се качвам.
Не вярвам на изнесената в жълтите медии информация, аз по принцип трудно вярвам на медии. Но от лични наблюдения знам как на мъжете им потичат лигите, 'га срещнат младо сърненце на годините на дъщеря им. Знам и как на по-следващ етап сърненцето почва да кичи козленцето  с роги. Mr. Green Ама не от благороден елен.

# 19
  • Мнения: 681
Аз лично не одобрявам толкова голяма разлика в годините.
Но след като са си допаднали,нека бъдат щастливи.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 464
Няма ли някоя съседка на Свинарови от "Бояна" да разкаже как го тормозела бившата му жена?  Thinking
Не знам как го е тормозела, но сигурно с прасенцата, които е купувала от цял свят. Нали в едно предаване бившата му жена ги показваше - няколкостотин най-различни порецеланови и глинени прасенца по витринките.

# 21
  • Мнения: 283
е дано поне жена му да го е ощавила подобаващо..................а как ли реагират децата в такива моменти. представям си баща ми сега да ми доведе някоя колкото мен Shocked
 а това за тормоза от страна на жена му - малко смешно ми звучи, горките те  онеправдани, невинни мъжки душици ............

# 22
  • Мнения: 2 013
Видях на снимка бившата госпожа Свинарова - тя е дребна и крехка жена. Как ли го е била? Дано да е било с нещо тежко.

# 23
  • Мнения: 5 370
Видях на снимка бившата госпожа Свинарова - тя е дребна и крехка жена. Как ли го е била? Дано да е било с нещо тежко.
Дивана, ти поне би трябвало да знаеш как стоят нещата с "един очевидец, пожелал анонимност, ни каза".... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 417
Няма нужда е като трикрилен гардероб за да му устройва махленски скандали. А "децата" им са над 20-годишни, така че едва ли страдат от развода им.

# 25
  • Мнения: 2 013
Видях на снимка бившата госпожа Свинарова - тя е дребна и крехка жена. Как ли го е била? Дано да е било с нещо тежко.
Дивана, ти поне би трябвало да знаеш как стоят нещата с "един очевидец, пожелал анонимност, ни каза".... Mr. Green

Дам.


http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=239&aid=5798
Как бързо се променят нещата в живота...

# 26
  • Мнения: 6 417
Ексмъж под чехъл-това е Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт