грешил ли е д-р Марков?

  • 33 786
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 613
Притинце- моля за теб и бебчо - Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дан е грешка мисля за вас и се моля Praynig

# 47
  • Мнения: 247
благодаря и аз изрових този телефон от нета и звъня, но е изключен.
Ще пробвам цял ден!
след малко с мъжа ми тръгваме по клиниките да се молим да ни приемат
стискайте палци

Виолета Димитрова или д-р Велковски в 3-та градска. Отивай и ги моли на място да те приемат веднага. Няма лекар, който да ти откаже. Поне ми се иска да вярвам в това! Успех!


Точно тях щях да ти ги препоръчам!

П РИ МЕН СЛУЧАЯТ БЕШЕ ПОЧТИ СЪЩИЯТ! Мария е вече на 11 месеца и да ми е жива и здрава, но в 18 г.с. //някъйде там/, д-р Марков откри на бебето такива кисти. Това, което тогава ме паникьоса беше, че тези кисти, които иначе не са симптом на заболяване, а ВСЕКИ ДВЕ БЕБЕТА НА СТО има такива в точно определена г.с., които изчезват до една-две седмици. ПРОБЛЕМЪТ обаче е, че те могат да са индиция за синдрома на Едуардс /забравих дали 21 или 19 хромозома- бъркам ги с Дауна/.  Няма да ви описвам какво беше докато мина амниоцентезата - един месец не знаех на кой свят съм. Амниоцентезата потвърди, че няма нищо.
МОЯТ ГОРЕЩ СЪВЕТ Е- Иди и при Мазнейкова, и при Велковски, и при Димитрова от център Фемина. За тях моят гинеколог каза, че са най-добрите.
Мила, знам отлично как се чувстваш защото съм минала по този път! Не се предавай на страха и отчаянието, а веднага си направи изследвания поне при двама от тези лекари и обясни, че е спешно, защото има значение в коя г.с.. КУРАЖ!

# 48
  • Мнения: 444
Мила Прити, силно се надявам това да е поредната лекарска грешка, вярвам че всичко ще е наред и твоето бебче ще е здраво и ще те радва само!!!
С теб съм и се моля!!! Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 674
Мими с теб съм,дано док.Марков да е в грешка Praynig Ще се моля за вас с бебчо Praynig PraynigСилно те прегръщам  Hug

# 50
  • Мнения: 3 621
Прити, Марков е един от лекарите с най-много грешки, периодично се появяват теми за него.Миналата година си спомням пак имаше такава, дори самия той се беше включил да се оправдава. Надявам се и този път да е сгрешил и твоето бебе да е здраво.
Отиди във Фемина, сигурна съм че няма да те върнат, като им обясниш какъв е проблема. Ако трябва направи и амниоцентеза.
 Praynig Praynig Praynig Моля се за теб и твоето бебе

# 51
  • София
  • Мнения: 1 946
Прити  Praynig

# 52
  • Мнения: 370
Прити миличка моля се от все сърце това да е една голяма грешка и всичко да е наред с вашето бебче! newsm17 newsm17 newsm17
Богородичке моля те помгни на тази бъдеща майчица да отгледа своето детенце живо и здраво!Не и отнемай това право!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 060
Прити, иди във Фемина или Майчин дом при доц. Вили Димитрова, няма да те върнат, ако обясниш, че случаят е спешен!
Стискам ти палци, миличка!

# 54
  • София
  • Мнения: 639
Прити, дано се окаже един голям кошмар, това през което минаваш и всичко се нареди  Praynig
Късмет и кураж  Hug

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 364
Миличка, запази доколкото е възможно спкойствие!  Hug Голяма вероятност има Марков да е сгрешил. И аз съм чувала, че тези кисти изчезват. Консултирай се с още лекари, бъди настоятелна докато не те прегледат. Прегръшам те, мила, и имай вяра!!! Всичко ще бъде наред, сигурна съм!  Hug

# 56
  • Мнения: 7 201
Моля се и се надявам да е поредната лекарска грешка,мила Прити! Praynig
Знам колко желано и дълго чакано е бебчето ви и дано всичко е наред! Peace
Пожелавам ти много сила,кураж и вяра! Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 44 106
 Praynig Praynig Praynig
дано се окаже грешка, стискам палци всичко да свърши добре и да имаш едно прекрасно, здраво бебче.
Бъди силна  Hug

# 58
  • Мнения: 2 111
Аз също имам позната,на която й казаха че бебето има киста в мозъка,но лекаря каза че често се среща.Сега бебенцето е на 3 месеца.
Мила Прити,дано и при теб всичко да е наред!Моля се днес да има добри новини  Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 2 658
ами ако се съмнява за генетично заболяване да ти направи амниозентеза, там резултата няма грешка. Не така веднага да се прекъсва бременността.       

Общи условия

Активация на акаунт