Жалба къде?

  • 7 250
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 335
Пъзел, ти защо си в "частния сектор" - щото няма вакантни места за гишето на колетни пратки ли?

Както почти споделих вече - аз лично оскубах преди време мустаците на едно 25 годишно нагло недоразументие зад някакво колетно гише.
Мислех, че просто й е повишен тестостеронът, а тя била комунистка (според вашия виц)... Laughing

Той си е тъп виц (за "комунистите са виновни"), но пък си е смешен, де.
Като вица за мравката - дето предупреждавала кравата, да не се катери по дървото, нито по клоните, нито по дръжките на листата, щото ще падне и ще се пребие.
Но кравата - самонадеяна, катери си се.
Като стигнала до върха на едно листо мравката просто припаднала - не понесла кървавата гледка на размазана, паднала от дървото крава.
А добичето си казало: "Тая мравка не е у ред - къде е видяла крава на дърво?!"

Тъпизъм, от 100 години го знам, ама пак му се смея, като ми го разкажат.
Смешното на тъпизмите не са вицовете, а начинът, по който се разказват.

 

# 61
  • Мнения: 5 370
Пъзел, ти защо си в "частния сектор" - щото няма вакантни места за гишето на колетни пратки ли?



Заради това -  Money Money

# 62
  • Мнения: 25 610
Мислех, че просто й е повишен тестостеронът, а тя била комунистка (според вашия виц)... Laughing

Той си е тъп виц (за "комунистите са виновни"), но пък си е смешен, де.


О, не се прави на недоразбрало (не те знам какъв пол си)! Изобщо не става въпрос за партийна принадлежност.  Много добре знаеш какъв е манталитетът на човек, седнал зад гише в далечната 19.. година, никога не работил нещо друго и не осъзнал що за чудо е това да ти вадят душата с работа. Зад гърба на когото стоят освен профсъюзи (смешници, ама за някои неща вършат работа), вуйчо-владика и още някои авторитетни кадри и за които по-голям враг от клиента няма. "Нахални, бе, нахални! Не стига, че се мъкнат по цял ден, ами и претенции имат? Аре у лево, че кафето изстина! Ама-ха! Ше ме кара да ровя за няква си пратка! Като че не може да дойде утре, ако съм на кеф, ще поровя, ако не - и вдругиден може, айде сега капризи"
 Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 335
... О, не се прави на недоразбрало (не те знам какъв пол си)! ...

Звъни телефонът в "Петров, Петров & Петров".
- Ало, Петров?
- Отсъства.
- А Петров?
- Излезе.
- Тогава може ли да говоря с Петров?
- Да, кажете. Слушам ви.


Какво да се обяснявам какъв ми е полът.
Може да сме "Петров и Петров & Петрова и Петрова".
Важното е да се списва по темата  Laughing



...Много добре знаеш какъв е манталитетът на човек, седнал зад гише в далечната 19.. година, никога не работил нещо друго и не осъзнал що за чудо е това да ти вадят душата с работа. Зад гърба на когото стоят освен профсъюзи (смешници, ама за някои неща вършат работа), вуйчо-владика и още някои авторитетни кадри ...

Ще ме умориш с тези вицове.
Вчерашните държавни вуйчовци са църковни мишки и картонени тигри в сравнение с произволен днешен треторазряден партиен ръкавел или друга днешна номенклатура - може и непартийна.
Ма, тя темата е да се ожалим, де.

Тъпите, мързеливите, некадърните са си все те - и през "далечната..." и сега.
Само дето сега са много по-агресивни.
Щото живеят по-трудно, всички.

Та "комунистите-комсомолците-соца..." и другите нАучни обяснения за гротеската наоколо ни  са си лют тъпизъм.




# 64
  • Мнения: 25 610
Вчерашните държавни вуйчовци са църковни мишки и картонени тигри в сравнение с произволен днешен треторазряден партиен ръкавел или друга днешна номенклатура - може и непартийна.


Амииии?  Joy
От небето ли падаш? Или не живееш тук? Не виждаш ли, че все едни и същи фамилии дерибействат? Племенниците на едновремешните вуйчовци са днешните треторязрядни (и не само) номенклатури.  Laughing
А де да бяха само треторазрядни...   Whistling
Но, понеже говорим за чиновници и тяхната бащиния, виж например какво чудо е в редиците на МВР и в частност - служителките там. За точната роднинска категория не споря - вариациите са разнообразни (но не чак толкова).  Mr. Green
Е, как тогава да нямат чувство за непоклатимост и безнаказаност?

# 65
  • Мнения: 335
... Не виждаш ли, че все едни и същи фамилии дерибействат? Племенниците на едновремешните вуйчовци са днешните треторязрядни (и не само) номенклатури...

Виж, бързо се уморявам. Иска ми се да обобщим вече.
Ако искаш да кажеш, че има двама виновни - Адамов и Евова, и техните издънки, то права си.
ОК.
Всички - от една семка.
Отгоре до долу една фамилия - висшите дерибеи, техните треторазрядни по партийна линия племенници, номенклатурата от всички разреди и пощаджийките.

Кои, казваш, са добрите - Пъзел и другите частници?
Пъзел - добре, харесвам я.
Но другите частници не бяха ли и те (особено големите) племеници на дерибеите, каквито са и грубианките по гишетата...

Кои са добрите, Сийка. Обърках се.
(то само авторката и Пъзел останаха  Simple Smile)



# 66
  • Мнения: 25 610
О, ако е въпрос за обобщаване - коренът на злото се крие само и единствено в селото.  Peace
В никакъв случай в МОЛ-а!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт