Гледате ли си котенцата, когато сте на работа? (петъчна)

  • 4 028
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Брей, значи така- рибки без котенце не може, а котенцата явно не са толкова капризни, щом и на обикновени кренвирши,че и с найлон могат да карат  Laughing

# 46
  • Мнения: 122
Подозирам, че в тази тема са се събрали най-големите извратеняци... аз излизам... не съм с вас... чухте ли...  Whistling

# 47
  • Мнения: 78
Когато съм на работа нямам време за котето, но след работа се грижа за неговия комфорт, удоволствие, а то ми се отплаща с много разтърсващо приятни моменти.

# 48
  • Мнения: 2 448
Ей, Фиат, аз се чудех защо толкова напираше да започваш работа, а то било заради котенцата.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 674
Ей, Фиат, аз се чудех защо толкова напираше да започваш работа, а то било заради котенцата.  Mr. Green
То покрай автомобилите с марка Фиат не се въртят много котенца те се срещат на работни места с повече Мерцедес, Бентли и БМВ отвън.... Grinning Laughing Laughing
Явно им е по-хубав Уискаса на тези машини та котенцата мъркат.... Grinning Laughing

# 50
  • Мнения: 194
Не съм на работа в момента и котенцето си го гледам в нас. Много е лакомо обаче и не си пада по кренвиршии ooooh! Маа само от оная арната наденица на ТАНАС Mr. Green Joy

# 51
  • Мнения: 250
Аз по котенца не си падам, тях мъжо ми ги гледа. Ех, да имаше нещо друго на работа Rolling Eyes Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 118
Пък ние чуваме прАсе.
Ке го гътнЕм за Коледа.

# 53
  • Мнения: 3 405
Не, гледаме си работата (оная).

# 54
  • Мнения: 152
Ей, Фиат, аз се чудех защо толкова напираше да започваш работа, а то било заради котенцата.  Mr. Green
То покрай автомобилите с марка Фиат не се въртят много котенца те се срещат на работни места с повече Мерцедес, Бентли и БМВ отвън.... Grinning Laughing Laughing
Явно им е по-хубав Уискаса на тези машини та котенцата мъркат.... Grinning Laughing
...може котенца да не се въртят, ама найш к'ви кучки го препикават всеки ден, а!?

# 55
  • Мнения: 674
Ей, Фиат, аз се чудех защо толкова напираше да започваш работа, а то било заради котенцата.  Mr. Green
То покрай автомобилите с марка Фиат не се въртят много котенца те се срещат на работни места с повече Мерцедес, Бентли и БМВ отвън.... Grinning Laughing Laughing
Явно им е по-хубав Уискаса на тези машини та котенцата мъркат.... Grinning Laughing
...може котенца да не се въртят, ама найш к'ви кучки го препикават всеки ден, а!?
Това е шегичка Фиатче не се сърди!  bouquet 

# 56
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Умрях от смях с тая тема  Joy

На работа гледаме цял двор с котенца  Mr. Green
И понеже доста храна има в офиса и котенцата са доста охранени.
Вечер в тъмното целия двор е пълен със светещи котешки очи  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 405
С питони ли се хранят?  Mr. Green

# 58
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Анджи баш с питони се хранят  smile3521

Как позна?  Whistling

# 59
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
 Joy

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 15:41 от мартина

Общи условия

Активация на акаунт