Космите на ръцете - да ги "щавим" или не?

  • 11 807
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 599
Махам ги от 2 години и няколко месеца с кола маска всеки месец и бих казала, че съм много доволна от резултата.... Grinning  Grinning  Grinning  дори като видя косми по ръцете ми чак се и дразна... а като видя на друга жена и се чудя... тази мацка защо не си махне тези косми(не че аз преди като имах ми правеше впечатление....  но веднъж махнеш ли ги и свикнеш ли без тях... не можеш да се понасаш с косми.. Grinning

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Махам ги от години - заедно с тези на краката, мишниците и бикини-линията (там не докрай, все пак да се види че съм жена, а не малко дете). Ползвам епилатора и съм много доволна от резултата. Приятелките ми обаче не се влияят, макар че имат какво да махат... Махам ги до под рамото, щото нагоре вече само мъх, какво да бръмча.
А сестра ми - дръжте се - си маха невидимите мъхчета от пръстите на ръцете. Много й се чудя, но всеки луд с номера си.

# 47
  • Мнения: 2 006
Цитат на: boo
Махам ги от години - заедно с тези на краката, мишниците и бикини-линията (там не докрай, все пак да се види че съм жена, а не малко дете). Ползвам епилатора и съм много доволна от резултата. Приятелките ми обаче не се влияят, макар че имат какво да махат... Махам ги до под рамото, щото нагоре вече само мъх, какво да бръмча.
А сестра ми - дръжте се - си маха невидимите мъхчета от пръстите на ръцете. Много й се чудя, но всеки луд с номера си.
ЕЕе ,и аз си имам такава сестри4ка Laughing

# 48
  • Мнения: 1 809
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: boo
Махам ги от години - заедно с тези на краката, мишниците и бикини-линията (там не докрай, все пак да се види че съм жена, а не малко дете). Ползвам епилатора и съм много доволна от резултата. Приятелките ми обаче не се влияят, макар че имат какво да махат... Махам ги до под рамото, щото нагоре вече само мъх, какво да бръмча.
А сестра ми - дръжте се - си маха невидимите мъхчета от пръстите на ръцете. Много й се чудя, но всеки луд с номера си.
ЕЕе ,и аз си имам такава сестри4ка Laughing

Не съм знаела  Rolling Eyes
Като я видя ще се втренча в пръстите й Shocked ама няма да й казвам нищо
Wink

# 49
  • Мнения: 2 006
Хи-Хи Laughing А ,пък на пръстите на краката има с пинсета Grinning

# 50
  • Мнения: 1 809
Цитат на: A.A.M.Belev
Хи-Хи Laughing А ,пък на пръстите на краката има с пинсета Grinning

Ти ме разби тотално Shocked
Да й се чуди човек на маниите
Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 006
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: A.A.M.Belev
Хи-Хи Laughing А ,пък на пръстите на краката има с пинсета Grinning

Ти ме разби тотално Shocked
Да й се чуди човек на маниите
Rolling Eyes
Да не ти казвам,4е има един гардероб козметика Grinning Ама айде,4е излизам от темата Grinning

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]

# 53
  • Мнения: 3 153
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]


Подкрепям!!  202uu  Наистина не мога да разбера как някои иначе "наточени" мацки си отглеждат добре изразени рошави пътечки над горната устна!!! Някой може ли да ми обясни този феномен-аз не успявам Shocked

# 54
  • Мнения: 2 006
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]
Това разбира се ,го казвам малко подигравателно,защото едва ли мъх може да се наре4е косъм Grinning Пък и 4есно казано,досега не съм виждала жена с описаните косми Shocked

# 55
  • Мнения: 1 517
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]
Това разбира се ,го казвам малко подигравателно,защото едва ли мъх може да се наре4е косъм Grinning Пък и 4есно казано,досега не съм виждала жена с описаните косми Shocked

ооо има ги със засукан добре одгледан лъскав косъм,вдига си ръката букет ти казвам.Хич не е птиятна гледката.И от мен НЕ на космите кадето и да са

# 56
  • Мнения: 2 006
Аре бе Grinning  Grinning  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 599
Цитат на: karla
Цитат на: A.A.M.Belev
Цитат на: boo
ааа, за космите на пръстите на краката спор няма - трябва да се махат. Иначе гледаш един гладък, полиран крак, а долу под напедикюрените нокти - КОСМИ! ГАДНИ, ЧЕРНИ, ДЪЛГИ КОСМИ!!!
Пфу!
Същото, разбира се, се отнася и за женските мустаци! НЕ! на женския мустак![/b]
Това разбира се ,го казвам малко подигравателно,защото едва ли мъх може да се наре4е косъм Grinning Пък и 4есно казано,досега не съм виждала жена с описаните косми Shocked

ооо има ги със засукан добре одгледан лъскав косъм,вдига си ръката букет ти казвам.Хич не е птиятна гледката.И от мен НЕ на космите кадето и да са

И аз съм виждала с букетчета под мишниците ... а за мустачките ... и такива има .. не само мъхче а направо мъжки мустачки... е има от тях,които ходят на лазер, кола и т.н. ама то си е природа ... просто трябва да се корегират някои неща!!
Аз също съм не на космите...

# 58
  • София
  • Мнения: 2 493
е аз като видя жена, която има "мъхче" колкото девтвен мустак... и ми се обръща всичко... познавам една такава... и немога да разбера защо си мисли че никой не го вижда, като това е първото което забелязваш в нея?!!?!?!!?!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хъхъхъхъхъхяхяхя...
Умрях от смях с Вас. Хохохох.. (Смях през сълзи за коремните мускули!)

Аз бръсна космата от както се помня. Или ежедневно или през ден. Изградила съм си навик. Преди години приятел ме помоли да му направя кола маска на мишките. Оня крещя  tooth , аз се смях и такова нещо не съм си самоприлагала, че жестоко ми се видя. Да не говорим за хепилатора..
Обаче не съм се сещала да скубя нежните си лапички.. Има мек мъх, особено еротичен като настръхне... Не го давам! Скубете се Вий!   superuu

Общи условия

Активация на акаунт