Пловдивските майки и деца готвят се за есента (Пловдив - 20)

  • 16 649
  • 315
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
mu6morok във вис виталис сас сигурност са ги пуснали.

# 61
  • Мнения: 1 792
mu6morok във вис виталис сас сигурност са ги пуснали.
минах аз вчера от там защото купувахме кошарата за маката че това се разбрахме да е нашия подарък ама нещо не съм очарована мног от дрешките.накупих и пижамки и долни бодита ама за отгоре ще пообиколя малко.но благодаря ти все пак Hug

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Здравейте Simple Smile
не помня от кога не съм писала,май повече от месец-страхотно море,после празнуване на рожденни дни,простете сега не мога да почерпя (пиша само с 2 пръста на лявата ръка  Cry) ,прощапулка,моето сладурче вече тича даже....... и като капак съдбата ми поднесе една катастрофа на 30.08.......но слава на господ че ме накара да си оставя детето в къщи и съм се отървала според всички с най малкото потрошаване,но аз вече се побърках по тия болници и в леглото........дано скоро му дойде края ,че се и застуди,а така ми липсват игрите и разходките с Митето........
исках само да ви кажа радвайте се на малките неща в живота и да са ни здрави и весели дечицата.......
честит първи учебен ден(на патерици) на учениците
добре дошли на новите мами   bouquet
весели дни Simple Smile

# 63
  • Мнения: 354
здравейте пловдивски мами, ние пак сме тук  Hug
отивам назад да ви чета

# 64
  • Мнения: 966
Добро утро момичета и аз отдавна не съм се разписвала в темата.Още малко и ще си гушкам бебчето  Grinning

# 65
  • Мнения: 107
Честит празник на всички!!! bg bg

# 66
  • Мнения: 12
sis7, оздравявай бързо, добре, че нямаш сериозни травми.
Zorri, леко раждане и да гушкай най-сладкото бебче  Grinning
Аз пък да ви се оплача, моята малка маймунка не беше акала 4 дни  Sad , вчера беше даже пети ден и накрая се наложи да прибегна до старите методи с мушкато, което много и помогна. Честно казано не мислех, че действа. Така, че ако има други бебчета с такъв проблем, да знаете, че мушкатото върши чудесна работа  Peace

# 67
  • Мнения: 1 792
О и ние бяхме така 2 месеца все с мушкато ама сега откакто и давам на Мони и изкуствено мляко и пюрета всеки ден яко си пълни памперса Laughing

# 68
  • Мнения: 12
mu6morok , ние сме само на кърма и смятам ако имам да продължим така до към 6-ти месец. Сега обаче пия желязо, че след раждането имам анемия и си мисля, че и то може да я запича, че преди нямахме такъв проблем с акането, а желязото мене ме запича, ако минава през кърмата, сигурно и на нея и действа така, знам ли  newsm78

# 69
здравейте на всички мамита.ние с моето мишленце сме нови но се надяваме да намерим много нови приятели и поэнати  Grinning Grinning Grinning

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 685
mu6morok , ние сме само на кърма и смятам ако имам да продължим така до към 6-ти месец. Сега обаче пия желязо, че след раждането имам анемия и си мисля, че и то може да я запича, че преди нямахме такъв проблем с акането, а желязото мене ме запича, ако минава през кърмата, сигурно и на нея и действа така, знам ли  newsm78
Благодаря ти мила......
колкото до акането и ние няколко пъти сме били така и Митето беше на кърма до 5.5 месеца,но всички казваха че е нормално ,кърмата се усвоява по добре,а и аз съм си с лениви черва и без да пия желязо.....успех,не се тревожи и целувки на всички бебоци  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 257
Може ли и аз да се включа към Пловдивските мами

# 72
  • Мнения: 7
Може ли и аз да се включа към Пловдивските мами
Добре дошла yordanka83. newsm10 newsm10 newsm10

# 73
  • Мнения: X
Сис,неприятна работа това с катастрофата-надявам се,че последствията не са много и вече отшумяват.....
Мария,съвсем вероятно е да се запича малката от желязото,но доколкото знам изхождането с термометър,сапунче,мушкато и т.н. е много краен вариант и води до привикване/съответно от отвикване от самостоятелно изхождане/,както и има опасност от появата на хемороиди.Затова/щом кърмиш/,наблягай на разхлабващите храни/в твоето меню/-в момента поне има много плодове/сливи, круши/........и дано се нормализират нещата....
yordanka83,lorita добре дошли! welcome

# 74
  • Мнения: 29
Някой да знае за новия детски център на руски до моста на герджика доколкото разбрах бил ама къде точно не разбрах. и как се казва не запомних Thinking и инякакви впечатления ако имате вече

За първи път чувам! Я, някой да каже, че идва зима....

Общи условия

Активация на акаунт