Нашта весела Септемврийска дружина вече смело тръгна на градина!

  • 22 023
  • 298
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 207
Честит рожден ден на вчерашните и днешните рожденици!

Тонеса - честита годишнина! Много щастие  Hug

Тайги - дано скоро оздравее Рали. Ивана също е болна, а трябваше в сряда да започва градина.  Sad При мен е някаква лудница, та ще наваксам с гледането на снимките по нататък.

Следва параграф ОБЩ РОЖДЕН ДЕН:
ОБЩ РОЖДЕН ДЕН 12 ОКТОМВРИ  10 -12 часа Клубът е "Островът на съкровищата", намира се на бул. Цар Борис №109. Поръчах детско меню "Пица + сок" (цена 5.50 лева на дете), торта от Росита (2.70 лева на парче, минимум 14 парчета), допълнително се плаща и наем 5 лева на дете. Бройката на децата трябва да уточня най-късно на 5 октомври. За мамите нищо не съм поръчала - за пиене има всичко на място. Допълнително, ако решим ги снимат с професионален апарат и диска със снимки струва 25 лева. До тук проявили желание за общия рожден ден - Мама Роси, Тайги, Съни, Мечо Пух, Маминка Бабинка, АниК, Ради (2), Астарта, Пипиоле, Гал,  Светлили (2), Рукси (2), Лулу, Веси_н . Още желаещи?

# 181
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
anqui, искаш ли помощ за общия рожден ден? Само свиркай  Whistling
Поли, в този хотел през пролетта пращах една група "мрънкала" . Не мрънкаха много  Mr. Green Трябва от твоите снимки да сложат на сайта си  Peace
Mariskа, дръжте фронта с болестите  Praynig
А Габриел наистина на гаменство го избива - вчера е бил наказан в градината (казах им да го правят всеки път, когато се налага). Засякохме се с една майка, която разпитваше кой е нахапал сина и предния ден и се оказа, че не е бил Боби (другия "колоритен" по думите на учителките) Embarassed Нашият обяснява, че ги биел, защото не слушат лелите  Crossing Arms От няколко дни много му говорим. Дано мине този период  Praynig Не искам да е женчо, ама и някой побойник да излезе  Shocked Абе скрита лимонка е той, видът му е лъжовен, от малък го усещам аз, характер...страшен  Thinking
ЧЕСТИТО НА ДЕНШНИТЕ МЪНИЦИ!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нямам време да погледна първа страница, че изчезвам за Банско   Embarassed

# 182
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТИТИ Heart Eyes, НАСКО, ГАБРИЕЛА, ДАЯНА, МИТКО И НИНА! ЩАСТЛИВИ ДЕТСКИ УСМИВКИ!  bouquet

На мамите

 Hug

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 21:34 от N i y a

# 183
  • Мнения: 52
Здравейте и от мен!
Аз най-после се докопах до компютъра!Мойте мъже като са в къщи не мога да припаря до него.Тати беше в отпуска,уж да си довършва ремонта.
Поздрави на всички рожденици,които съм пропуснала! :bdballoon И на прекрасните им майчета   bouquet
Разгледах снимките,всички дичица са толкова доволни и сияещи.Поздравявам ви! Flowers Bouquet
Съни,много ме зарадва,благодаря ти,че си ни включила в Светлия Септемрийски списък!
Ния,мен всъщност ме няма на снимките от рождения ден на Марти.Ще кача други.
Болничките да оздравяват по-бързо.Тая година болестите май много рано ни нападнаха или на мен така ми се струва.До сега Марти мнооого рядко се е разболявал и съм направо ужасена.Вчера отиде здрав на градина и до вечерта пак взе да кашля.Мисля да му направя противогрипна ваксина,но не знам как ще го опазя докато изгради имунитет.И той  както хич не яде...
Как минаха родителските срещи при вас?Ние още си чакаме едната госпожа да се върне от отпуска.
Хубав ден ви пожелавам!Аз отивам на кафе.

# 184
  • Мнения: 5 393
ЧРД на патерица на Трифон, Наско, Габриела, Даяна и Димитър! И ЧРД на Нина!

Весело и безгрижно детство ви пожелавам, мъничета! Бъдете здрави и усмихнати!

# 185
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Ехоо, къде изчезнаха всички?! Laughing
Не мога да повярвам колко бързо мина септември. Rolling Eyes
Днес Лазар ме подлуди. Рев за всяко нещо, НЕ на всяка дума, писъци при настояване, ама такива, че събирахме погледите на всички. На ръце го носех почти през цялото време и колело влачех, за по-добро равновесие. Joy Смея се аз, но днес се разревах на улицата от нерви. Sad Добре, че никой не ме видя. ooooh!
Виждам се случайно няколко пъти с Джул, беба е бонбонче. А вчера видях и Тео. Прииска ми се да го гушна Laughing, само, че бяха болнички.
Къде се скри ГалчетоHug
Роси, как си? Heart Eyes
Марияна, дано Марти е здравичък. И на Лазе днес му потече носът, но това е резултат от едно сутрешно, ранно ходене до GP-то/ нямаше го Twisted Evil/ за направления за изследвания за градината.
Аз ще ви надуя главите за градината след 6, тогава тръгва. Crazy
Марис, преборихте ли конюктивита? Hug
Аник, точно когато събирах децата за РД се присетих, че тази година са само момчета. Не знам как се получи. Но това са преобладаващо мамите от парка, където заедно изгледахме сладурите. Имаше и няколко момиченца, но последната година се разпръснаха.
Спокойна вечер от мен. Hug

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
Niya, явно днес им е ден на малките - да реват. Габи е бил перфектен в градината, вечерта сложи масата (прибори, салфетки), нахрани се сам и от един момент нататък явно много мус е доспа, започна рев за всичко. Ревът премина в дране, аз започнах да го оправям за лягане (къпане, преобличане и т.н.), още повече дране, скарахме се с баща му, че трябвало да го оставя намира и така...   Cry
Лека вечер   bouquet

# 187
  • Мнения: 823
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ СЕПТЕМВРИЙЧЕТА!
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!
[/color]

Mомичета, благодаря ви за прекрасните пожелания още веднъж!   bouquet  bouquet  bouquet

Поли, аз едва сега ще разгледам вашите снимки  Embarassed

АниК, Тео ОЩЕ спи с овцата и с палеца. Е, палеца не е вече постоянно в устата, но все пак...  Embarassed Тая овца равна няма! Ама семейството, което му я подариха, когато се роди, сега чакат и те бебе, та ще им го върна  Mr. Green Ще избера най-сладката и пухкава играчка и за тяхното бебе  Mr. Green

Ще ме извините, че няма да пиша повече, но трябва да "ставам" от форума.

Целувки и до скоро   bouquet

# 188
  • Мнения: 52
Добро утро,момичета!
Денят за реване продължава!Марти почна от през ноща,така и не стана ясно за какво.И сутринта продължи.Не искаше да става,даже и на градина каза,че не искал/това не беше се случвало/.Омърмори света,даже му се скарах.Оставих го леко стъписан в градината,пак имат нова заместничка,вече трета.
Ния,дано нямате проблеми с ходенето на градина.По мои наблюдения нашите деца /септемврийчетата/ са герои,бързо се адаптират в непозната обстановка.
Аз днес ще ходя да си търся пътеки за терасите,дано ми хареса нещо.
Лек ден ви пожелавам!

# 189
  • Мнения: 1 031
Честит рожден ден на патерици на Наско на мамa phonelady, Габриела на мама Алекса, Даяна на мама dtti, Димитър на мама Velina и Нина на мама Албена!



Специални поздрави за Тити на мама Евичка!



На страхотните майки




Благодаря на всички за прекрасните пожелания по повод нашата годишнина Hug Hug Hug

# 190
  • Мнения: 528
Здравейте честити празници на всички който сме пропуснали.Ние сме болни и сме си цяла седмица в къщи.Една седмица на градина и две в къщи.Ужас.Първата седмица беше  сборна група та бяха 60 деца.Миналата седмица имахме алергия,сега запушен нос и зачервено гърло.Капака на всичко е че по гърба й излизат пъпки и доки каза че май е Варицела.А мама не може да дига нищо,не може да прави нищо,щото нещо се уморява бързо..Като смазана е и я боли гърлото и за капак започна да ми се гади.ДАно не ме кара така докрая на бремеността.Някъде около 10 октомври ще разбера коя седмица съм и ще си сложа лентичка.А тати два дена си беше в къщи с бъбречна криза.Така че при нас е весело.
Съни това дето си игра Веронка като бяхме у вас с чука и едни като тръбички, й подариха вчера такова и имах чувство че цяла нощ чукаше.Даже и с него спа.
За реването ние напоследък ревеме за всичко,ама така ревеме че направо се дереме и после ме оповръща от рев.
Поли и наще бяха на Халкидики,но не знам в кой хотел.Казаха ч еса сключили на лошо време но са си починали
Аник това е някакъв период при децата .Гледам наща в къщи гальовна,но щом излеземе на вън и някой понечи да я доближи или не дай си боже и вземе играчка,Мале вика пищи,по някога рита.А доскоро хапеше ама така ме охапа скоро че цял ден ми седя отхапаното.С говорене не помагаше много,но попаднахме по една кабеларка на една поредица за частни детегледачки и тя видя там едно детенце как не слушаше и хапеше и го наказваха,а ако направеше добро получаваше награда и това най много й хареса.Започнах да го прилагам.Като направи беля седеше в кухнята без телевизия или баща й уж й взимаше някоя любима играчка.Складираше ги в колата си,но като се наложеше да ходиме някъде тя си ги връщаше в къщи.А като направеше нещо хубаво получаваш я шоколадово яйце,я някоя вкусотия.Така разбра че тя губи като прави лоши неща.Е направи някоя белея и загуби нещо,но после идваше и се извиняваше и гледа едно все едно ще ревне и ние й връщахме взетото преди.Еми дано по този начин да се научи.
Лек ден че дава зор да ходиме на вън

# 191
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Ееех настина месеца отлитна Confused Simple Smile Сега чакаме изтърсачето ни Теа Heart Eyes
aniK Какво пък те е присетило за снимка на мъж ми...или е грешка някаква. Simple Smile
За детенце, ще отмине.Мисля, че не трябва да има промяна във вашето поведение по какъвто и да е повод, някак си я да не го наостряте повече, или пък несъзнателно да го подтиквате.Просто е период.
Ако ти кажа Яни какви ги върши от ревност, направо...само ако се заговоря повече, ако има дете започва да блъска детето, защото естествено не може майката, ако говоря по телефон дълго или точно тогава когато играем, направо лудва - започва да ми се вре, да сяда в мен, да ми се въргаля в краката, или пък най-страшното да се катери по TV-то/телефона е до него/.Вчера ме бутна/събори на земята от ревност и само блъскаше колелото на другото дете...ужасТ  Embarassed Confused ooooh!
По някога се вбесявам, но гледам повече да му казвам, че го обичам, че мама има нужда от приятели, както той, и разни бла, бла - но не променям отношението си и постъпките от този род се разреждат лека по лека.
Не знам дали ти е в полза този разказ, но...
mama rosi  hahaha Joy Да видиш какво е  Laughing Подготвя те щерка ти за мъжко ми се чини Mr. Green

По повод рождения ден ще разменяме ли подаръци?
За професионалния фотограф - ми не знам...нали наша Ruxi ще е там.
Аз примерно бих искала поради факта, че много искам Яни да има някоя и друга хубава снимка Blush, но...

Хубав слънчев ден на всички!

Леко предложение с намигване Laughing
Месецът се изтърколи Септемврийчетата вече станаха ееей толкова голями!

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 4 406
Ей, sunny, утрепа ме  Joy Ще стане някой скандал - имах предвид да покажеш Полините снимки от Гърция на мъжа ти, та той веднага ще се навие да идете там  Peace И аз искам хубава снимка на Габи, да си я сложа в рамка на бюрото  Rolling Eyes
Габи май ще разбере как трябва да се държи. Малко по Росиния метод, но разбра - когато е послушен, всичко е наред  Peace
От сутринта точи сополи, звънях в градината - казаха, че е само сопола и не се налага да си го взема по-рано. Ще видим накъде ще избие  Praynig
Роси, дръж се!!!
Тонеска, ти мила си на финалната права  Hug

# 193
  • Мнения: 1 599
Честит рожден ден на пследното септемврийче от септември! Сега ще започваме октомврийските септемврийчета  Joy
Аник, ние наказваме Ади като последен вариант. Преди това се повтаря няколко пъти, не му се обръща внимание и после като кажа, че ще отиде "time out", като направи пак това, което не трябва - марш в ъгъла Simple Smile седи според зависи, но казват, че макс е толкова миниту, на колкото години е детето.

# 194
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хахахах съни.....римата ти ме уби  Laughing Laughing Laughing
аз пък предлагам
"Месецът ни рожденяшки свърши, СЕПТЕМВРИЙЧЕТО в градината сополи бърше"  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт