Нашта весела Септемврийска дружина вече смело тръгна на градина!

  • 21 993
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Еееее, ГАЛюшка, БРАВОС  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Нали все уж този БХС не трябвало да е показател, ама като даде висок риск, как да не се провериш  Confused Аз си мисля, че при всички положения следващият път ще си направя амнио, че ще съм У години вече  Mr. Green И кво сега... мъжка майка  Grinning Hug Имаш онли 18 уийкс още  Peace Пусни някоя бременска снимка, плиийс!!!
Аз и днес ваювам (Поли, като сме започнали с "маЧедонския") Wink Сополът ни се посгъсти - сипваме му Бивацин и пием Суметролим. Аз добавям от мен витамин С. Уикенда ще си имаме гости баба и дядо, пък ние с мъжо ще идем до Банско.
Това от мен днес  Mr. Green

# 211
  • Мнения: 52
Марис, и при нас е така  Peace Аз мисля, че баща му го глези и не знае как точно да се държи с него. Той пък мисли, че аз не съм права  Confused Когато той се кара на Габи, аз излизам или го подкрепям. Когато аз се карам на Габи, той миказва "стига си му се карала". Ей затова се ядосвам!!!
[/quote]
И при нас положението е абсолютно същото...
Гал,радвам се,че при теб вече всичко е наред.
Ние пак сме болни и сме в къщи,с мнооого сополи и кашлица и нещо подобно на конюнктивит.
 newsm45 и мен ме застигна
АниК,извинявай,нещо не съм уцелила цитирането.То не случайно пише,че съм новак

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Галче, много ме зарадва с хубавата новина  Hug
Ние го закъсахме като малки кучета... Рали конюнктивита й мина бързо, но мен още ме тормози, по едно време едва гледах. Слагам Тобрадекс и значително се пооправих.. и двете сме с хрема, моята е ужасна в момента, тя още покашля, излиза ми херпес...  Confused
При нас с възпитанието е обратното. Аз съм за по-леки наказания, баща й повече я стяга, но никога не си противоречим пред нея  Peace

# 213
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Галлче, радвам се за добрите новини, дано се стабилизира всичко и до края "спокойствие и само спокойствие"  LaughingHug Heart Eyes Още един "бандюга" Joy ще гледаш. Да са ни живи и здрави. Колко станахме от този отбор?!? newsm78:lol: След раждането на Лазар, срещам една съседка, тя - какво е, аз - момченце, тя - няма нищо. Joy И после -" И ти цял живот чорапи ще переш." Laughing Laughing
 А ние много искахме момиченце. Laughing И двата пъти. Laughing После разбрах, че полът няма значение. Децата са си деца.  Heart Eyes Единственото ми желание е да са здрави и щастливи.
Ани, лошото е, че при нас е почти перманентно състояние. Ако нещо не стане по неговия план - стой та гледай #Crazy или по-скоро слушай. Laughing А аз исках спокойто дете. smile3514
Роси, чакам с нетърпение лентичката и стискам палци. Hug

# 214
  • Мнения: 529
Възпитанието и на мен ми се опъва нещо. Прави ми впечатление, че когато навън пред хора му направя забележка и става черен облак - много честолюбив тоз хлапак се заформя  Crossing Arms Ако няма хора около нас, няма проблем, ама не може пред свидетели забележки да си правим  Rolling Eyes Иначе ако му откажа нещо гледам да му предложа друго в замяна, за да избегна бурята .... и не винаги успявам

Кашлицата е много актуална напоследък. Днес ходих за бележа до поликлиниката и пак се е заформил бежански лагер баш със сополи и кашлица. Имаше и малко с повръщане и разстройство, но повечето бяха с кашлица. Тайги, Тобрадекса и в нослето на малката да капнеш - няма да сгрешиш. Много кофти е тоя конюктивит. 

АниК, аз досега нито 1 снимка нямам, и дрехи не съм си купувала, че не знаех накъде ще ме отведат нещата, но сега си мисля, че е време да се изфъцам на кадро, да видите каква кръшна юнашка снага съм заформила (+10 кг)  ooooh! абе старата песен на нов глас  Outta Joint секси дръжките са ми като на тенджера под налягане, а дупето кат' нафтова печка  Embarassed ама съм си хубава така. Най ми е смешно като ми кажат: 'е, само на корем си наддала, иначе не  Joy hahaha' пестят ми емоциите хората, че и без това са ми много  Mr. Green  

Ния, аз за чорапите и друг път съм споделяла - не е зор прането, а откриването на другарчетата из къщата  hahaha Joy

Мариана, трябва с таткото да обсъдите тактиката, иначе не работи. Той може би не се усеща в тези ситуации и без да иска го прави. Аз в такива случаи придобивам лош вид и казвам: нали вече говорихме за това... ей станали сме богове на закодираните послания с мъжо Simple Smile
 
Благодря ви за подкрепата, още веднъж, страшни сте  Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 3 595
Галче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 207
Гал  Hug

Съни, АниК - за снимките, ако искате можем да решим на място, не е необходимо предварително да заявявам. За подаръчетата с Тайги измислихме такава джаджа, дето прави сапунени балони, ама все забравям да ги питам в клуба, дали е ок.

ОБЩ РОЖДЕН ДЕН 12 ОКТОМВРИ  10 -12 часа Клубът е "Островът на съкровищата", намира се на бул. Цар Борис №109. Поръчах детско меню "Пица + сок" (цена 5.50 лева на дете), торта от Росита (2.70 лева на парче, минимум 14 парчета), допълнително се плаща и наем 5 лева на дете. Бройката на децата трябва да уточня най-късно на 5 октомври. За мамите нищо не съм поръчала - за пиене има всичко на място. Допълнително, ако решим ги снимат с професионален апарат и диска със снимки струва 25 лева. До тук проявили желание за общия рожден ден - Мама Роси, Тайги, Съни, Мечо Пух, Маминка Бабинка, АниК, Ради (2), Астарта, Пипиоле, Гал,  Светлили (2), Рукси (2), Лулу, Веси_н .

Момичета, ако има още желаещи или, ако някой от желаещите се е отказал, моля пишете до 5ти (неделя) на обяд, за да мога да потвърдя бройката.

# 217
  • Мнения: 528
 newsm59  bigdance2 Tada newsm59  bigdance2 Tada  ura Tada newsm59  bigdance2 Tada newsm18  ura  bigdance2
РУКСИ да си жива и здрава,и все така весела.Нека детския смях на Никола и Елиза и любовта на мъжа до тебе винаки да те радват и да те караш да си все така усмихната
  ura  bigdance2 Tada bdbaloni  ura  bigdance2 Tada newsm59  ura  bigdance2 nbirthday newsm67 Tada
Анджи Ние  с Веронка ще дойдеме със сигурност на 12.10,даже и с малчо който е комплект с мама Роси Mr. GreenСамо че от 10 или 12 часа или ти си запазила този интервал клуба.Кажи подаръци за децата ще се разменят ли и за майките също да и ще се разменят,че никъде не прочетох.
Лека вечер,че днес от болнични ме карат да ходя на работа че нямало хора, даже ако мога и с детето да отида.Бясна съм #Cussing out #2gunfire newsm61 newsm77.Както й да е.Да ми минат 3 години майчинство и отпуската напускам.
ИЗвинете че ви занимавам с мойте глупости.Сега на 9.10 ще отида да каже доки да ли всичко е ок и да ми изчисли термина и ще си сложа лентичка.

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ей, рожденничка  Heart Eyes
Рукси, искам да ти пожелая цялото щастие на земята!!! Бъди все така прекрасна, борбена и успяваща красива дама   bouquet

# 219
  • Мнения: 5 393
Рукси, Честит Рожден Ден!

Желая ти много здраве, късмет и любов! Весело посрещане на празника!



Гал- радвам се, че всичко е наред при теб. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до края Hug
Роси- с нетърпение чакам добри новини и от теб и дано скоро видим лентичката Hug


Анджи- за сега сме на линия за РД Hug

# 220
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
РУКСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
БЪДИ ЩАСТЛИВА !!!


# 221
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Рукси, Честит Рожден Ден, мила! Един прекрасен ден ти пожелавам с най-любимите ти хора! Hug Heart Eyes


Галл, това с чорапите, понякога е мисия невъзможна. Laughing
марияна, тайги, оздравявайте бързичко. Hug
Роси, за съжаление, не се съобразяват Sad, но ти не се ядосвай. Пази се.


# 222
  • Мнения: 207
Рукси - честит рожден ден! Много щастие!  Hug  Heart Eyes

Роси - запазила съм интервал от 10 до 12, иде да рече в 10 часа да сте на линия, защото в 12 ще ни изритат  Grinning За подаръчетата с Тайги измислихме такава джаджа, дето прави сапунени балони за децата, както писах и по-нагоре. Джаджите аз или Тайги ще ги купим направо за всички деца. За мамите подаръци не съм мислила.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 17:59 от angiе

# 223
  • Мнения: 529
Рукси, честит рожден ден! Много обич и усмивки у дома    :bouquet:

Анджи, за мамите май няма нужда  нещо да предвиждаме. Това с балоните си е екстра  Wink

# 224
  • Мнения: 1 031
Рукси честит рожден ден!
С пожелание за много здраве, щастие и късмет!




Галче много се радвам, че всичко лошо е зад гърба ти и вече можеш да гледаш спокойно напред Hug
А и да не забравя честит ти мъж - явно септемврийки ще сме мъжки мами Wink
Тайги оздравявайте бързо - то сега с това променливо време какво да е - да се чудш какво да правиш - днес в Пловдив си беше за потник.
Роси стискам палци и за вас Praynig

Аз вече едва кретам - така ме боли кръста и гърба, че като седна и след това половин час не мога да стана. Днес на всичко отгоре реших да се разшетам, за да сме готови за бебо и изпрах всички бебешорски дрешки, пеленки, хавлийки и т.н. Сега обаче ми предстои гладене, което направо ме ужасява. Ако някой иска да дойде да помага - обещавам добро заплащане Mr. Green
На всичко отгоре дребен днес е решил постоянно да напомня за себе си и ме подритва доста енергично Grinning

От нас лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт