Отговори
# 30
  • Мнения: 169
Добър ден и от мен и аз да се разпиша докато пия сутрешното кафе че после хич не знам дали ще имам време,ще ме емнат тук моите с техните вечни скандали.Аз уж неутрална се опитвам да го раздавам ама ге са като в някое състезание за кавги всеки ден трябва да се сдърпат за нещо.
 Хубав ден на всички и целувки и добре дошла на Сани 81

# 31
  • Мнения: 569
   Добро утро момичета!
   Времето тук започва да става все по- приятно Peace
   Току що гледам по новините как над 6000 бебета в Китай са пострадали от заразено с химикали Адаптирано мляко- 3-то бебче е починало , а 1000 са приети в болници със сериозни бъбречни и други увреждания!Най потресаващото е , че са разбрали за наличието на отровния химикал преди време , но не са наредили спирането му от пазара, а химикала се добавя умишлено- " за повишаване съдържанието на протеини в някой храни #Crazy #Cussing out

   Магде, дано наистина това да ви е последния сблъсък с пчели- надали ще го откажеш да пипа Яси , но поне пчелите да изчезват вече!!!

   Сани81- добре дошла ,къде живееш ти?

   Дуа- тъкмо да ти пиша на теб и какво следва по новините- Съпругата на френския президент Карла Бруни се изявява като певица- прави дебют в едно британско предаване и споделя , че често безпокои мъжа си нощем с пеенето си , а той е много търпелив , изслушва я и и дава мнението и успокоява притесненията и Laughing
  То от певици до певици планина разлика има - за съжаление ние правим асоциация винаги с българските(фолк) или дори с ливанските... Да са ни живи и здрави малките съкровища- да станат умни, добри и отговорни хора , а какви ще станат... само бъдещето ще покаже. Ние родителите винаги ще имаме най- големите надежди за тях , ще ги насочваме , но най- важното е да ги подкрепяме и в техните избори. В тази връзка се сещам , че на прощъпалника много  се смяхме , защото малкия директно без да погледне нито един от другите предмети си взе самолетчето , което нито беше голямо , нито искрящо- имаше и доста по-интересни предмети Grinning А несбъднатата мечта на баща му е да стане пилот- в къщи се носят най- новите симулатори, книги , учебници и наръчници. Нямало е кой да му осигури това скъпо обучение преди време и той сега много се тормози,дали  ако Даниел наистина имал такова влечение - самият той ще успее да му осигури такова обучение... а той може и космонавт да иска да стане , но... Praynig
А за зимнината- браво! Хвана ме носталгия по времената, когато цялото семейство се събираше, запрятахме ръкави и се правеха какви ли не зимнинки...много работа беше , но пък и много приятно....ама няма вече Cry

Ясмин- радваме се че си добре вече. Hugза теб и Круми Hug

Деси- да им е честито малкото юначе на Мириам  bouquet  bouquet  bouquet

 Приятен ден мили момичета!И леки пости на всички постещи!

# 32
  • Мнения: 73

Ето по едно кафенце за който не пости.
Добре дошла на Сани  bouquet
Деси-браво че си успяла да свалиш повечето от килограмите. Hug
Ясминка-с другите 2 деца и аз качих 10-12 кг,ама този път ще са много ,а и вече не съм на 20 години,сигурно ще ми останат поне 10 кг. в повече. #Crazy
Амалче-какво стана с този изпит,разписвай се. Praynig
Кате-когато живеех в БЪлгария,мъжа ми за Рамадана ми мъкнеше цяло Илиенци на ядене,скъсвах се от готвене ,а и децата ми бяха малки.А после когато дойдеше тяхния ред да ни канят,го канеха само него и тъо на ресторант.Така че нама справедливост в тази работа-само ще вземеш ХАСАНАТ. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 800
Деси,ама засрами се ,бе жена, само спане й дайте вие на тая млада невеста!  Вместо да стане призори, да прекопае градината, да помете двора, да замеси хляб, да изпере на реката, па накрая да ходи да целуне ръка на свекървата и да им поднесе кафенце, тя спи! Загуба на време е спането  Mr. Green

Снеже, няма справедливост, нали  Mr. Green  при нас няма ред- такъв е реда, че само в нас идват  Joy Татко имаше една черта, аз съм я наследила, а гледам , че и Ахмед я има- не обичаме да ходим много-много по гостита, чужд хляб да не ядем, да не правим евалла, демек тежко го раздаваме  Laughing

Деси, не при мен не става тази "рецепта" - аз да ходя по гости, защото не обичам  Embarassed  такова съм едно смотано, само ми дай вътре да си седя. Не ми е конфортно на чуждо място, още повече са само мъже, какво да правя  Stop  Понякога ходя до чичото (дето е женен за бг), но децата ме атакуват, не ме оставят да седна  Crazy  а и няма такова нещо да седим половин , един час, неееее, поне 4 часа седим, иначе било неприлично, обидно било, ако не седиш камара време, все едно не ги уважаваш   Thinking   та затова гледам , когато мога и тия визити да си спестя, но често го връщат обратно да ме отведе и мен, че малкия плачел  Laughing
Пък той е бетер твойта Диди, цапнат в устата.  Веднъж говоря по тел и той ме пита с  кой говоря. казвам му "тайна", а той;" како Кате, ти не разбра ли, че в нашето семейство няма тайни"  Joy  и все се гали около мен, целува ме,  а ходи и удря Ахмед  Joy голям смях пада , стига да не седяхме по толкова време....

Хаяти,  Hug  много работа, много нещо. Няма ли почивка?

Магде, успокоиха те момичетата, че скоро ще се скрият пчелите Simple Smile

А, Дуа, разширявате се значи, ремонти, чудесии. Нищо де, разказвай Wink

Мелани, много ми хареса тоя лаф, че дойдеш ли в СФ и сън не те лови  Laughing

Нафасима
, сигурно покрай училищната еуфория няма време да се разпише!

Ясмин, и ти пък откъде се разболя Sad  а и с това зайче на ръце, не е лесно, добре, че все си здрава!

Дина, дано ти и мъжа ти сте живи и здрави и да осигурите добър старт на малкия Даниел и да се гордеете с неговите постижения!  Praynig  И всички родители по света де!  Praynig

Муфида
като чу за тризнаците и бегом се втурна да разширява апартамента, че да има място като идват в БГ  Wink

# 34
  • Мнения: 16
здравейте казвам се Станимира 26 от Бургас  скорошна (2 год) булка на Ливанец  Grinning

# 35
  • Мнения: 3 804
здравейте казвам се Станимира 26 от Бургас  скорошна (2 год) булка на Ливанец  Grinning

еееееееее,много ;постно го раздаваш  Laughing-давай пове4е подробности-деца ,тъща и т.н  hahaha hahaha hahaha

Деси,ама засрами се ,бе жена, само спане й дайте вие на тая млада невеста!  Вместо да стане призори, да прекопае градината, да помете двора, да замеси хляб, да изпере на реката, па накрая да ходи да целуне ръка на свекървата и да им поднесе кафенце, тя спи! Загуба на време е спането  Mr. Green

катенце  завиждаш  smile3533,пък и свеки не става рано,а и сега е и Рамадан-без кафе сме  newsm47


Муфида[/b] като чу за тризнаците и бегом се втурна да разширява апартамента, че да има място като идват в БГ  Wink

споко ,ако не се съберем в къщи,идваме у вас  smile3532 smile3532 smile3532,така 4е ти се захващай с разширението  smile3508

ясмин добре 4е е имало кой да помага,целувки на Каруми  love001,още изтръпвам като 4уя за събиране на багаж

# 36
  • Мнения: 16
dtti деца нямаме все още а с свекито общо взето не можем да се разберем -тя не говори български и се чудя дали така е по добре Twisted Evil иначе другото е ок със всичките братя и снахи се разбираме  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 800

бреййййй, не стига че мързеливо, па и устато на всичкото отгоре  Joy

Ааааа, как ще дойдете всички, барабар с тризнаците. На мен ми остави Даяна, а на другите ти си им търси чалъм  Wink

Сани81
, здрасти!


Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 14:22 от Шилан & Шиар

# 38
  • Мнения: 927
Деси, поздрави за заглавието  Hug Hug!
Сани, добре дошла! Чакаме с нетърпение подробности  Laughing
Ясмин, значи любопитко малкия бандит ,а?  Laughing  
Катенце, как успяваш - не те знам!! Кви са тез гости, кво е туй чудо!!!  ooooh! И ти каквато си душица май на никой не можеш да откажеш. Как си иначе? Нали ти беше лошо напоследък - дано да е от нещо хубаво Инша'Аллах  Wink ( и аз те емнах като Деси и Хари  Laughing )
Снежна, благодаря за почерпката  Hug Пу за мен капучиното! Laughing
Не се притеснявай за килограмите - свалят се ( не че аз съм ги свалила, де  Embarassed ), важното е ти и бебчо а сте добре. Аз като забременях си носех от преди излишни килца и докрая на бремеността мязах на кит  Laughing Sick, обаче в града ми казваха, че по засмяна бременна жена не са виждали. И сега... свалям, качвам... луда работа  Laughing

# 39
  • Мнения: 16
аз като чета за какво си пишете тук само деца, мъже и манджи аз направо не знам какво да кажа Simple Smile деца нямам все още мъжът е едно малко злато за сега а за манджите мале колко съм зле в кухнята не е истина Simple Smile

# 40
  • Мнения: 800
Весииии, това , че не мога да отказвам прозвуча малко като  Twisted Evil   Joy 
ааа лошо ми е от умора, не от друго, стига па и вие сега! малко спя, малко ям напоследък /пословичния ми апетит изчезна  newsm78 / и затова съм изморена  Wink

# 41
  • Мнения: 927
Мелани, синът ти е страхотен красавец, много ми харесват момченца с по-дълги косички  Grinning! И малката е  голяма хубавица Hug!

# 42
  • Мнения: 927
Олеее, Катенце, не беее!!   Joy

# 43
  • Мнения: 590
sany81 , добре дошла   bouquet

Тия дни маратонец го раздавам . Такова тичане с тази градина , че .. Важното е , че приключих днес за пръв ден беше на градина .Много мъжки се държа , не рева , но въпреки всичко го прибрах в 12 ч.Ще видим утре  Mr. Green, надявах се , че другите деца са се адаптирали и няма вече ревящи , но се оказа , че не сме единствените закъсняли с тръгването . Та с две думи много ревящи деца .

jasmin , дебна аз в засада  Wink.Толкова бързах тогава , че чакахме гости , а аз както обикновено закъснявах , та летейки предадох поздрави на Каруми  Heart Eyes. А мъж ми умника вика  ooooh! "Ето я жена му , кажи й на нея ." Crazy Добре , че знам чия жена е  Laughing, въпросната жена .

Да е живо и здраво детенцето на мириам   bouquet

Спи ми се та две не виждам  Rolling Eyes

Метнала съм една млохия да се готви и се моля да нямаме гости , че тия дни ми дойдоха в повече  Laughing

Ох, колко много има до ифтар .

Още не съм ви изчела и 2 нови отговора Whistling

# 44
  • Мнения: 800
Сякаш напук на днескашното ми добро настроение, току-що разбрах, че няма да съм тук за Еида   #Cussing out Тъй като идеята да се смеся с местните не ми се струва приемлива, май остава да си празнувам самичка, завряна в някое кюше  Rolling Eyes
Ох, има още десетина дни дотогава, дано се отложи  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт